Hledat

Ubytování

Ubytování město Turracher Hohe

Ve městě Turracher Hohe (Rakousko) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Turracher Hohe

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Turracher Hohe

Ferienhaus Ferch

9,7

Ferienhaus Ferch

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ferch. Ferienhaus Ferch v obci Turracher Höhe je ubytování se saunou a možností vlastního stravování. Ubytování Ferienhaus Ferch se nachází ve městě Turracherhöhe 53 (Rakousko - Korutany).

panoramasuite Turracherhöhe

9,7

panoramasuite Turracherhöhe

Ubytování (Apartmán) panoramasuite Turracherhöhe. Panoramasuite Turracherhöhe se nachází v Turracher Hohe a nabízí terasu. Výhled směřuje na jezero. Ubytování panoramasuite Turracherhöhe se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Haus Heidi Apartment Bergblick

9,7

Haus Heidi Apartment Bergblick

UbytováníHaus Heidi Apartment Bergblick. Haus Heidi Apartment Bergblick se nachází v Turracher Hohe v Korutanech a nabízí terasu. Ubytování Haus Heidi Apartment Bergblick se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Zirbenwald Lodge

9,7

Zirbenwald Lodge

UbytováníZirbenwald Lodge. Zirbenwald Lodge se nachází v Turracher Hohe. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zirbenwald Lodge se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Grünseeappartement

9,6

Grünseeappartement

Ubytování (Apartmán) Grünseeappartement. Grünseeappartement is situated in Turracher Hohe. The accommodation is 50 km from Villach, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Grünseeappartement se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Winklhütte

9,6

Winklhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Winklhütte. Ubytování leží 9 km od Panoramabahn. Nabízí výhled na hory, terasu a rychlovarnou konvici. Na místě najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Winklhütte se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Almhütte Schmidt

9,5

Almhütte Schmidt

Ubytování (Horské chaty) Almhütte Schmidt. Located in Turracher Höhe, 500 metres from the Panoramabahn Cable Car, Almhütte Schmidt offers self-catering accommodation units with barbecue facilities. Ubytování Almhütte Schmidt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Serpentin Apartment

9,5

Serpentin Apartment

UbytováníSerpentin Apartment. Serpentin Apartment se nachází v Turracher Hohe v Korutanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Serpentin Apartment se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Bergliebe Turrach

9,5

Chalet Bergliebe Turrach

UbytováníChalet Bergliebe Turrach. Ubytování v Turracher Hohe, Chalet Bergliebe Turrach nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Bergliebe Turrach se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Appartements Eisenhutblick

9,5

Appartements Eisenhutblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Eisenhutblick. Appartements Eisenhutblick se nachází v nadmořské výšce 1730 metrů, uprostřed lyžařského střediska Turracher Hohe v regionu Korutany, 200 metrů od... Ubytování Appartements Eisenhutblick se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Wildererhütte Chalet Helmut

9,4

Wildererhütte Chalet Helmut

Ubytování (Chata) Wildererhütte Chalet Helmut. Wildererhütte Chalet Helmut nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v Turracher Höhe, 1,4 km od lanovky Kornockbahn. Ubytování Wildererhütte Chalet Helmut se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Alpin Peaks

9,4

Alpin Peaks

UbytováníAlpin Peaks. Alpin Peaks nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar v Turracher Hohe. Ubytování Alpin Peaks se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Kornock

9,4

Chalet Kornock

Ubytování (Chata) Chalet Kornock. Set in Turracher Hohe, this holiday home features free WiFi. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Ubytování Chalet Kornock se nachází ve městě Turracher Höhe 177 Chalet 315 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Bauernstubn

9,3

Ferienwohnung Bauernstubn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bauernstubn. Ferienwohnung Bauernstubn se nachází přímo u jezera Turrachsee, 100 metrů od stanice lanovky Sonnenbahn, a nabízí apartmány v alpském stylu a tradiční... Ubytování Ferienwohnung Bauernstubn se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Peters Alm

9,3

Peters Alm

Ubytování (Prázdninové domy) Peters Alm. Peters Alm has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Turracher Hohe. Ubytování Peters Alm se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Sundance Mountain Resort

9,3

Sundance Mountain Resort

Ubytování (Apartmány) Sundance Mountain Resort. Sundance Mountain Resort se nachází jen pár kroků od jezera Turrach a od lyžařského vleku Kornockbahn. Ubytování Sundance Mountain Resort se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

APPARTEMENTHAUS Turracher Höhe 410

9,2

APPARTEMENTHAUS Turracher Höhe 410

Ubytování (Apartmány) APPARTEMENTHAUS Turracher Höhe 410. APPARTEMENTHAUS Turracher Höhe 410 se nachází v obci Turracher Hohe, 47 km od Klagenfurtu, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APPARTEMENTHAUS Turracher Höhe 410 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ritas Alm

9,2

Ritas Alm

Ubytování (Apartmány) Ritas Alm. With Panoramabahn reachable in 100 metres, Ritas Alm provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden and ski-to-door access. Ubytování Ritas Alm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpin Haus Turrach

9,1

Alpin Haus Turrach

Ubytování (Prázdninový dům) Alpin Haus Turrach. Prázdninový dům Alpin Haus Turrach se nachází v lyžařské oblasti Turracher Hohe, 1 km od lanovky Turrachbahn, 3,3 km od lanovky Zirbenwaldbahn a 4 km od... Ubytování Alpin Haus Turrach se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher

9,1

Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher

Ubytování (Chata) Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher. Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher se nachází v oblasti Turracher Höhe, pouhých 300 metrů od lanovky Panoramabahn a 800 metrů od lanovky Ottifantenlift, a... Ubytování Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2

9,1

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2 s Wi-Fi zdarma se nachází v budově z roku 2011 ve městě Turracher Hohe, 500 metrů od lanovek Kornockbahn, Paulilift a... Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Apartment Ski in - Ski out

9

Apartment Ski in - Ski out

Ubytování (Apartmán) Apartment Ski in - Ski out. Apartmán Ski in - Ski out se nachází v lyžařské oblasti Turracher Höhe, 100 metrů od lanovky Panoramabahn a 400 metrů od lyžařského vleku Ottifantenlift. Ubytování Apartment Ski in - Ski out se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe - Haus Fuchs by S4Y

9

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe - Haus Fuchs by S4Y

UbytováníAlpin-Hütten auf der Turracherhöhe - Haus Fuchs by S4Y. Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe - Haus Fuchs se nachází v obci Turracher Hohe v Korutanech a nabízí balkon. Ubytování Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe - Haus Fuchs by S4Y se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Wildbach Chalet Turrach

9

Wildbach Chalet Turrach

Ubytování (Chata) Wildbach Chalet Turrach. Wildbach Chalet Turrach se nachází v Turracher Hohe v Korutanech a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Wildbach Chalet Turrach se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Turrach Lodge

9

Turrach Lodge

Ubytování (Chata) Turrach Lodge. Turrach Lodge se nachází v Turracher Hohe a nabízí saunu. Ubytování Turrach Lodge se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Apartments in Turrach/Steiermark 35909

9

Apartments in Turrach/Steiermark 35909

Ubytování (Prázdninový dům) Apartments in Turrach/Steiermark 35909. Featuring a hot tub, Apartments in Turrach/Steiermark 35909 is set in Turracher Hohe. Ubytování Apartments in Turrach/Steiermark 35909 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Vista Lodge

9

Vista Lodge

Ubytování (Chata) Vista Lodge. Vista Lodge se nachází v Turracher Hohe v Korutanech a nabízí terasu. Faak am See leží 41 km daleko. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vista Lodge se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Zirbenwald Chalet

9

Zirbenwald Chalet

UbytováníZirbenwald Chalet. Zirbenwald Chalet se nachází v Turracher Hohe a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zirbenwald Chalet se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ibex panorama Lodge

9

Ibex panorama Lodge

Ubytování (Chata) Ibex panorama Lodge. Ibex panorama Lodge se nachází v Turracher Hohe v Korutanech a nabízí terasu. Ubytování Ibex panorama Lodge se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Seeblick

8,9

Ferienwohnung Seeblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seeblick. Tento apartmán se nachází ve skiareálu Turracher Höhe, přímo u sjezdovky a lyžařského vleku Ottifantenlift, a nabízí slunečnou terasu. Ubytování Ferienwohnung Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Top 1

8,9

Apartment Top 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 1. Apartmán Top 1 se nachází v průsmyku Turracher Höhe, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Maulwurf a 300 metrů od lyžařského vleku Wildkopflift, a nabízí... Ubytování Apartment Top 1 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4

8,9

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4 se nachází v lyžařské oblasti ve středisku Turracher Höhe, 500 metrů od lanovky Kornockbahn a od vleků Paulilift a... Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Chalet Zirbenwald I

8,9

Holiday Home Chalet Zirbenwald I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chalet Zirbenwald I. Holiday Home Chalet Zirbenwald I se nachází v horském průsmyku Turracher Hohe, jen pár kroků od lanovky Paulilift a 100 metrů od lanovky Kornockbahn, a... Ubytování Holiday Home Chalet Zirbenwald I se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Naturchalets Turracher Höhe by ALPS RESORTS

8,8

Naturchalets Turracher Höhe by ALPS RESORTS

UbytováníNaturchalets Turracher Höhe by ALPS RESORTS. Naturchalets Turracher Höhe by ALPS RESORTS se nachází v Brandstätteru a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Naturchalets Turracher Höhe by ALPS RESORTS se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS

8,8

Apartments Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS

Ubytování (Apartmány) Apartments Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS. Apartments Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS se nachází v obci Brandstätter ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Apartments Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Štýrsko).

Schlosshotel Seewirt

8,7

Schlosshotel Seewirt

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Seewirt. Schlosshotel Seewirt se nachází v nadmořské výšce 1 763 metrů v horském průsmyku pohoří Turracher mezi Korutanskem a Štýrskem, a nabízí krytý bazén, 5... Ubytování Schlosshotel Seewirt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe

8,7

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe

Ubytování (Prázdninový dům) Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe. Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe poskytuje ubytování v prostorných horských chatách s terasou s grilem a výhledem na okolní hory. Ubytování Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Juniorsuite

8,7

Juniorsuite

Ubytování (Apartmán) Juniorsuite. Tento apartmán je situován v obci Turrach v nadmořské výšce 1763 metrů nad mořem, v pěší vzdálenosti od pohoří Nockberge a místních sjezdovek. Ubytování Juniorsuite se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Alpenpark Turrach by Alps Residence

8,6

Alpenpark Turrach by Alps Residence

Ubytování (Prázdninový areál) Alpenpark Turrach by Alps Residence. Tento areál s apartmánovým domem a tradičními dřevěnými chatami leží v nadmořské výšce 1763 metrů v oblasti průsmyku Turracher Höhe mezi Štýrskem a... Ubytování Alpenpark Turrach by Alps Residence se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1

8,6

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1 se nachází v obci Turracher Höhe. Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Turracher Hohe

Město Turracher Hohe se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Turracher Hohe.