Hledat

Ubytování

Ubytování město Turracher Hohe

Ve městě Turracher Hohe (Rakousko) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Turracher Hohe

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Turracher Hohe

Ferienhaus Ferch

9,7

Ferienhaus Ferch

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ferch. Ferienhaus Ferch v obci Turracher Höhe je ubytování se saunou a možností vlastního stravování. Ubytování Ferienhaus Ferch se nachází ve městě Turracherhöhe 53 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grünseeappartement

9,6

Grünseeappartement

Ubytování (Apartmán) Grünseeappartement. Grünseeappartement is situated in Turracher Hohe. The accommodation is 50 km from Villach, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Grünseeappartement se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthotel Silbersee

9,6

Apparthotel Silbersee

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Silbersee. Apparthotel Silbersee se nachází ve městě Turracher Höhe. Poskytuje přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apparthotel Silbersee se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Winklhütte

9,6

Winklhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Winklhütte. Ubytování leží 9 km od Panoramabahn. Nabízí výhled na hory, terasu a rychlovarnou konvici. Na místě najdete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Winklhütte se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Schmidt

9,5

Almhütte Schmidt

Ubytování (Horské chaty) Almhütte Schmidt. Located in Turracher Höhe, 500 metres from the Panoramabahn Cable Car, Almhütte Schmidt offers self-catering accommodation units with barbecue facilities. Ubytování Almhütte Schmidt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Eisenhutblick

9,5

Appartements Eisenhutblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Eisenhutblick. Appartements Eisenhutblick se nachází v nadmořské výšce 1730 metrů, uprostřed lyžařského střediska Turracher Hohe v regionu Korutany, 200 metrů od... Ubytování Appartements Eisenhutblick se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turracher Waldhaus

9,4

Turracher Waldhaus

Ubytování (Apartmány) Turracher Waldhaus. Ubytování Turracher Waldhaus se nachází v Turracher Höhe, nedaleko lanovky Zirbenwaldbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Turracher Waldhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Wildererhütte Chalet Helmut

9,4

Wildererhütte Chalet Helmut

Ubytování (Chata) Wildererhütte Chalet Helmut. Wildererhütte Chalet Helmut nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v Turracher Höhe, 1,4 km od lanovky Kornockbahn. Ubytování Wildererhütte Chalet Helmut se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kornock

9,4

Hotel Kornock

Ubytování (Hotel) Hotel Kornock. Hotel Kornock je situován více jak 1700 metrů nad mořem a nachází se na vysoké plošině Turracher Höhe, hned vedle jezera Turrach a lanovky Kornock. Ubytování Hotel Kornock se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Kornock

9,4

Chalet Kornock

Ubytování (Chata) Chalet Kornock. Set in Turracher Hohe, this holiday home features free WiFi. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Ubytování Chalet Kornock se nachází ve městě Turracher Höhe 177 Chalet 315 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bauernstubn

9,3

Ferienwohnung Bauernstubn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bauernstubn. Ferienwohnung Bauernstubn se nachází přímo u jezera Turrachsee, 100 metrů od stanice lanovky Sonnenbahn, a nabízí apartmány v alpském stylu a tradiční... Ubytování Ferienwohnung Bauernstubn se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peters Alm

9,3

Peters Alm

Ubytování (Prázdninové domy) Peters Alm. Peters Alm has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Turracher Hohe. Ubytování Peters Alm se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sundance Mountain Resort

9,3

Sundance Mountain Resort

Ubytování (Apartmány) Sundance Mountain Resort. Sundance Mountain Resort se nachází jen pár kroků od jezera Turrach a od lyžařského vleku Kornockbahn. Ubytování Sundance Mountain Resort se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Andreas - Ferienwohnungen

9,2

Haus Andreas - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Haus Andreas - Ferienwohnungen. Located in Turracher Hohe in the Carinthia Region, 100 metres from Kornockbahn, Haus Andreas - Ferienwohnungen boasts an outdoor pool and terrace. Ubytování Haus Andreas - Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almhaus Blümel

9,2

Almhaus Blümel

Ubytování (Apartmány) Almhaus Blümel. Almhaus Blümel se nachází na klidném místě uprostřed lyžařského areálu Höhe Turracher v nadmořské výšce 1764 metrů. Ubytování Almhaus Blümel se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ritas Alm

9,2

Ritas Alm

Ubytování (Apartmány) Ritas Alm. With Panoramabahn reachable in 100 metres, Ritas Alm provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden and ski-to-door access. Ubytování Ritas Alm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Haus Turrach

9,1

Alpin Haus Turrach

Ubytování (Prázdninový dům) Alpin Haus Turrach. Prázdninový dům Alpin Haus Turrach se nachází v lyžařské oblasti Turracher Hohe, 1 km od lanovky Turrachbahn, 3,3 km od lanovky Zirbenwaldbahn a 4 km od... Ubytování Alpin Haus Turrach se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher

9,1

Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher

Ubytování (Chata) Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher. Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher se nachází v oblasti Turracher Höhe, pouhých 300 metrů od lanovky Panoramabahn a 800 metrů od lanovky Ottifantenlift, a... Ubytování Ferienhaus Turracherhöhe Erlacher se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Zirbenalm

9,1

Appartements Zirbenalm

Ubytování (Apartmány) Appartements Zirbenalm. Appartements Zirbenalm nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a apartmány s kuchyňským koutem a posezením. Součástí ubytování je také sauna. Ubytování Appartements Zirbenalm se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2

9,1

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2 s Wi-Fi zdarma se nachází v budově z roku 2011 ve městě Turracher Hohe, 500 metrů od lanovek Kornockbahn, Paulilift a... Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 2 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ski in - Ski out

9

Apartment Ski in - Ski out

Ubytování (Apartmán) Apartment Ski in - Ski out. Apartmán Ski in - Ski out se nachází v lyžařské oblasti Turracher Höhe, 100 metrů od lanovky Panoramabahn a 400 metrů od lyžařského vleku Ottifantenlift. Ubytování Apartment Ski in - Ski out se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Turrach/Steiermark 35909

9

Apartments in Turrach/Steiermark 35909

Ubytování (Prázdninový dům) Apartments in Turrach/Steiermark 35909. Featuring a hot tub, Apartments in Turrach/Steiermark 35909 is set in Turracher Hohe. Ubytování Apartments in Turrach/Steiermark 35909 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seeblick

8,9

Ferienwohnung Seeblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seeblick. Tento apartmán se nachází ve skiareálu Turracher Höhe, přímo u sjezdovky a lyžařského vleku Ottifantenlift, a nabízí slunečnou terasu. Ubytování Ferienwohnung Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 1

8,9

Apartment Top 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 1. Apartmán Top 1 se nachází v průsmyku Turracher Höhe, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Maulwurf a 300 metrů od lyžařského vleku Wildkopflift, a nabízí... Ubytování Apartment Top 1 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zirbensuite Turracher Höhe

8,9

Zirbensuite Turracher Höhe

Ubytování (Apartmány) Zirbensuite Turracher Höhe. Zirbensuite Turracher Höhe nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zirbensuite Turracher Höhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4

8,9

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4 se nachází v lyžařské oblasti ve středisku Turracher Höhe, 500 metrů od lanovky Kornockbahn a od vleků Paulilift a... Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 4 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Chalet Zirbenwald I

8,9

Holiday Home Chalet Zirbenwald I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chalet Zirbenwald I. Holiday Home Chalet Zirbenwald I se nachází v horském průsmyku Turracher Hohe, jen pár kroků od lanovky Paulilift a 100 metrů od lanovky Kornockbahn, a... Ubytování Holiday Home Chalet Zirbenwald I se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nocky

8,7

Ferienwohnung Nocky

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Nocky. Ferienwohnung Nocky se nachází ve vesnici Turracher Hohe, 100 metrů od lanovky Panoramabahn a 400 metrů od vleku Ottifantenlift. Ubytování Ferienwohnung Nocky se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Schlosshotel Seewirt

8,7

Schlosshotel Seewirt

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Seewirt. Schlosshotel Seewirt se nachází v nadmořské výšce 1 763 metrů v horském průsmyku pohoří Turracher mezi Korutanskem a Štýrskem, a nabízí krytý bazén, 5... Ubytování Schlosshotel Seewirt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Jägerwirt

8,7

Seehotel Jägerwirt

Ubytování (Hotel) Seehotel Jägerwirt. Seehotel Jägerwirt nabízí jedinečnou polohu přímo u jezera Turrach ve vesničce Turracher Höhe. Ubytování Seehotel Jägerwirt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Meizeit Hüttendorf

8,7

Meizeit Hüttendorf

Ubytování (Prázdninové domy) Meizeit Hüttendorf. Meizeit Hüttendorf se nachází v obci Turracher Höhe a umožňuje přímý přístup do stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Meizeit Hüttendorf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe

8,7

Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe

Ubytování (Prázdninový dům) Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe. Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe poskytuje ubytování v prostorných horských chatách s terasou s grilem a výhledem na okolní hory. Ubytování Alpin-Hütten auf der Turracherhöhe se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juniorsuite

8,7

Juniorsuite

Ubytování (Apartmán) Juniorsuite. Tento apartmán je situován v obci Turrach v nadmořské výšce 1763 metrů nad mořem, v pěší vzdálenosti od pohoří Nockberge a místních sjezdovek. Ubytování Juniorsuite se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenpark Turrach by Alps Residence

8,6

Alpenpark Turrach by Alps Residence

Ubytování (Prázdninový areál) Alpenpark Turrach by Alps Residence. Tento areál s apartmánovým domem a tradičními dřevěnými chatami leží v nadmořské výšce 1763 metrů v oblasti průsmyku Turracher Höhe mezi Štýrskem a... Ubytování Alpenpark Turrach by Alps Residence se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1

8,6

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1 se nachází v obci Turracher Höhe. Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 1 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Turracherhof

8,6

Hotel Turracherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Turracherhof. Hotel Turracherhof se nachází v lyžařském středisku Turrach a má přímý přístup na sjezdovky v lyžařském areálu Turracherhöhe. Ubytování Hotel Turracherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Turracher Berghütte

8,6

Turracher Berghütte

Ubytování (Apartmány) Turracher Berghütte. Berghütte je dům situovaný v Turracher Höhe, 400 metrů od sedačkové lanovky Zirbenwaldbahn. Ubytování Turracher Berghütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Krassnig

8,6

Ferienhaus Krassnig

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Krassnig. Ferienhaus Krassnig se nachází v Turracher Hohe, 400 metrů od lanovky Kornockbahn a vleku Paulift. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienhaus Krassnig se nachází ve městě Turracher Höhe 309 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bärenhütte

8,5

Bärenhütte

Ubytování (Apartmán) Bärenhütte. Bärenhütte je dřevěná chata nacházející se v horském průsmyku Turracher Höhe. Ubytování Bärenhütte se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenresidenz Turrach 1

8,2

Alpenresidenz Turrach 1

Ubytování (Apartmán) Alpenresidenz Turrach 1. Alpenresidenz Turrach 1 se nachází v Turracher Höhe, jen pár kroků od lyžařského vleku Paulilift a 90 metrů od lanovky Kornockbahn. Ubytování Alpenresidenz Turrach 1 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 3

8

Chalet Alpenpark Turracherhöhe 3

Ubytování (Chata) Chalet Alpenpark Turracherhöhe 3. Chalet Alpenpark Turracherhöhe 3 se nachází ve středisku Turracher Hohe, 500 metrů od lanovky Kornockbahn a vleků Paulilift i Engländerlift. Ubytování Chalet Alpenpark Turracherhöhe 3 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MarktlAlm Turracher Höhe

8

MarktlAlm Turracher Höhe

Ubytování (Prázdninový areál) MarktlAlm Turracher Höhe. MarktlAlm Turracher Höhe a jeho vesnice Almdorf Turrach a Almdorf Sonnleitn se nachází na horském průsmyku Turracher Höhe v nadmořské výšce 1711 metrů. Ubytování MarktlAlm Turracher Höhe se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Krassnig

8

Appartment Krassnig

Ubytování (Apartmán) Appartment Krassnig. Appartment Krassnig se nachází v lyžařském středisku Turracher Höhe, 400 metrů od lanovky Kornockbahn a vleku Paulilift. Ubytování Appartment Krassnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALPENFLAIR Wellness Suite by ISA AGENTUR

7,9

ALPENFLAIR Wellness Suite by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) ALPENFLAIR Wellness Suite by ISA AGENTUR. Apartmán ALPENFLAIR Wellness Suite by ISA AGENTUR se nachází v obci Turracherhöhe, pouhých 400 metrů od stanice lanovky Kornockbahn i lyžařského vleku... Ubytování ALPENFLAIR Wellness Suite by ISA AGENTUR se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenresidenz Turrach 2

7,9

Alpenresidenz Turrach 2

Ubytování (Apartmán) Alpenresidenz Turrach 2. Alpenresidenz Turrach 2 is set in Turracher Hohe. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Alpenresidenz Turrach 2 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Alpenpark Turrach Steinalm.12

7,8

Holiday Home Alpenpark Turrach Steinalm.12

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenpark Turrach Steinalm.12. Holiday Home Alpenpark Turrach Steinalm.12 se nachází pouze pár kroků od lyžařského vleku Paulilift. Nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Holiday Home Alpenpark Turrach Steinalm.12 se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Turracher Höhe

7,7

Appartementhaus Turracher Höhe

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Turracher Höhe. Appartementhaus Turracher Höhe is located in Turracher Höhe, only 200 metres from the ski lift Übungswiesenlift, that offers access to the whole... Ubytování Appartementhaus Turracher Höhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Badwirt

7,6

Gasthof Badwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Badwirt. Gasthof Badwirt je penzion situovaný 800 metrů od centra obce Predlitz-Turrach a lyžařského areálu Turrach. Nabízí saunu, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gasthof Badwirt se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Typ A

7,4

Chalet Typ A

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Typ A. Boasting a sauna, Chalet Typ A is set in Turracher Hohe. Ubytování Chalet Typ A se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sterre

6,4

Sterre

Ubytování (Prázdninový dům) Sterre. Sterre is located in Turracher Hohe, 300 metres from Panoramabahn and 800 metres from Ottifantenlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sterre se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schneehase

Ferienwohnung Schneehase

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schneehase. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Ferienwohnung Schneehase is situated in Turracher Hohe. Ubytování Ferienwohnung Schneehase se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Turracher Hohe

Město Turracher Hohe se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Turracher Hohe.