Hledat

Ubytování

Ubytování město Berg im Drautal

Ve městě Berg im Drautal (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Berg im Drautal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Berg im Drautal

Gasthof Pension - Café Konditorei Hassler

9,6

Gasthof Pension - Café Konditorei Hassler

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension - Café Konditorei Hassler. Gasthof Pension - Café Konditorei Hassler se nachází v korutanském údolí řeky Drávy, kde také vede cyklostezka. Ubytování Gasthof Pension - Café Konditorei Hassler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Beate Hassler

9,6

Ferienwohnung Beate Hassler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Beate Hassler. Ferienwohnung Beate Hassler se nachází v obci Berg im Drautal a nabízí apartmány s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Beate Hassler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhotel Fichtenheim

9,4

Almhotel Fichtenheim

Ubytování (Hotel) Almhotel Fichtenheim. The Almgasthof Fichtenheim is located at 1,800 metres above sea level on the Emberger Alm mountain pasture, high above Carinthia’s Drau Valley. Ubytování Almhotel Fichtenheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Schneiderbauer

9,3

Ferienhaus Schneiderbauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schneiderbauer. Ferienhaus Schneiderbauerse nachází v Berg im Drautal, 12 km od jezera Weissensee, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Ferienhaus Schneiderbauer se nachází ve městě Drautal Straße 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eichenhof

9,3

Eichenhof

Ubytování (Farma) Eichenhof. Tradiční farmářský dům Eichenhof se nachází ve vesnici Berg im Drautal a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory a podává farmářské produkty ke... Ubytování Eichenhof se nachází ve městě Berg 64 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte

9,3

Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte

Ubytování (Hotel) Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte. Sattleggers Alpenhof stojí v nadmořské výšce 1 800 metrů, v blízkosti korutanského Greifenburgu. Ubytování Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus zur Klamm

9

Haus zur Klamm

Ubytování (Apartmány) Haus zur Klamm. Haus zur Klamm se nachází 3 km od centra městečka Berg im Drautal a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, výhledem na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus zur Klamm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Glocknerhof

8,7

Hotel Glocknerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Glocknerhof. Tento tradiční rodinný hotel se vyznačuje krásnou polohou vysoko nad údolím Drávy v Horních Korutanech, uprostřed nedotčené přírodní krajiny. Ubytování Hotel Glocknerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof zur Schmiede

8,7

Gasthof zur Schmiede

Ubytování (Penzion) Gasthof zur Schmiede. Gasthof zur Schmiede se nachází v obci Berg im Drautal, 5 km od tenisových kurtů, jezera Greifenburger Badesee vhodného ke koupání, běžkařských tratí,... Ubytování Gasthof zur Schmiede se nachází ve městě Berg 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Berghof

8,6

Hotel Berghof

Ubytování (Hotel) Hotel Berghof. Hotel Berghof se nachází hned vedle 9jamkového golfového hřiště Drautal-Berg a nabízí pokoje/apartmá s balkonem. Ubytování Hotel Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienpark Waldpension Putz

8,3

Ferienpark Waldpension Putz

Ubytování (Hotel) Ferienpark Waldpension Putz. Ferienpark Waldpension Putz se nachází v Berg im Drautal a má sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Ferienpark Waldpension Putz se nachází ve městě Berg 17 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Sunshine

8,1

Ferienhotel Sunshine

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Sunshine. Ferienhotel Sunshine se nachází na klidném místě v údolí horního Drau v Korutanech, mezi Alpami Gailtal a pohořím Kreuzeck. Ubytování Ferienhotel Sunshine se nachází ve městě Berg 100 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glocknerhaus

Glocknerhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Glocknerhaus. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Glocknerhaus offers accommodation in Berg im Drautal with free WiFi and garden... Ubytování Glocknerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Berghöfli

Berghöfli

Ubytování (Prázdninový dům) Berghöfli. Situated in Berg im Drautal, just 7 km from flying fox, Berghöfli features accommodation with a tennis court, a terrace and free WiFi. Ubytování Berghöfli se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Gudrun Bernhard

Ferienwohnungen Gudrun Bernhard

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Gudrun Bernhard. Situated in Berg im Drautal and surrounded by greenery, Ferienwohnungen Gudrun Bernhard is a 10-minute walk from the village's centre and 5 km from flying... Ubytování Ferienwohnungen Gudrun Bernhard se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Berg im Drautal

Město Berg im Drautal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Berg im Drautal.