Hledat

Ubytování

Ubytování město Lieserhofen

Ve městě Lieserhofen (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lieserhofen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lieserhofen

Gasthof Pension Perauer

9,4

Gasthof Pension Perauer

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Perauer. Lieserhofen Gasthof Pension Perauer se nachází 4 km od jezera Millstättersee. Ubytování Gasthof Pension Perauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malerisches Bauernhaus

9,4

Malerisches Bauernhaus

Ubytování (Vila) Malerisches Bauernhaus. Set in Lieserhofen in the Carinthia region, Malerisches Bauernhaus features a patio and garden views. Ubytování Malerisches Bauernhaus se nachází ve městě Lieserhofen (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Gerti Kalt

Ferienwohnung Gerti Kalt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gerti Kalt. Ferienwohnung Gerti Kalt nabízí ubytování s vlastním stravováním, zahradou s grilem a ping-pongovým stolem a bezplatným Wi-Fi připojením k intenetu v... Ubytování Ferienwohnung Gerti Kalt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub im Troadkasten

Urlaub im Troadkasten

Ubytování (Prázdninový dům) Urlaub im Troadkasten. Boasting a garden and a terrace, Urlaub im Troadkasten offers accommodation in Lieserhofen with free WiFi and garden views. Ubytování Urlaub im Troadkasten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lieserhofen

Město Lieserhofen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lieserhofen.