Hledat

Ubytování

Ubytování město Rangersdorf

Ve městě Rangersdorf (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rangersdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rangersdorf

Ferienwohnung Hofer

10

Ferienwohnung Hofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hofer. Ferienwohnung Hofer se nachází v Rangersdorfu, 31 km od Heiligenblutu, a nabízí soukromý bazén, výhled na bazén, balkon, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Ferienwohnung Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kerschbaumer

9,9

Ferienwohnung Kerschbaumer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kerschbaumer. Ferienwohnung Kerschbaumer se nachází v centru obce Rangersdorf, 500 metrů od zastávky skibusu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i zdarma... Ubytování Ferienwohnung Kerschbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klenig Hof

9,5

Klenig Hof

Ubytování (Chata) Klenig Hof. Chata Klenig Hof se nachází v Rangersdorfu. Nabízí výhled na hory, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Klenig Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Bauernhof

9,4

Ferienwohnungen am Bauernhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am Bauernhof. Ferienwohnungen am Bauernhof jsou apartmány situované v Rangersdorfu, 33 km od Heiligenblutu. Ubytování Ferienwohnungen am Bauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kräuterpension Rosenkranz

9

Kräuterpension Rosenkranz

Ubytování (Penzion) Kräuterpension Rosenkranz. Kräuterpension se nachází ve městě Rangersdorf v korutanském údolí Möll, 25 km od měst Lienz a Heiligenblut a má vlastní farmu. Ubytování Kräuterpension Rosenkranz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erholungshotel Margarethenbad

8,8

Erholungshotel Margarethenbad

Ubytování (Hotel) Erholungshotel Margarethenbad. Lázeňský a sportovní hotel Erholungshotel Margarethenbad se nachází v klidné lokalitě v údolí Möll v Korutanech. Ubytování Erholungshotel Margarethenbad se nachází ve městě Lainach 26 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mölltalerhof

8,4

Hotel Mölltalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Mölltalerhof. Rodinný hotel Mölltalerhof se nachází v malé vesničce Lainach v údolí Möll na klidném místě u hlavní silnice. Ubytování Hotel Mölltalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Stadlwirt

8,2

Hotel Stadlwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Stadlwirt. 3hvězdičkový Hotel Stadlwirt se nachází v centru města Rangersdorf 1 km od lyžařského areálu. Nabízí pohodlné pokoje se satelitní TV a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Stadlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brenntara

7,2

Haus Brenntara

Ubytování (Apartmán) Haus Brenntara. Haus Brenntara se nachází v Rangersdorfu, 49 km od Kaprunu a 32 km od města Bad Gastein. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Haus Brenntara se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brenntara 1

Haus Brenntara 1

Ubytování (Apartmán) Haus Brenntara 1. Haus Brenntara 1 is situated in Rangersdorf. The accommodation has free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Haus Brenntara 1 se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Planegg

Planegg

Ubytování (Prázdninový dům) Planegg. Set in Rangersdorf, Planegg offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Planegg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2

Ubytování (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2. Located in Rangersdorf, Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytování Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-2 se nachází ve městě Tresdorf 27 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mölltalerhof

Ferienwohnung Mölltalerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mölltalerhof. Situated in Rangersdorf in the Carinthia region, Ferienwohnung Mölltalerhof has a garden. This apartment provides a bar. The apartment offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Mölltalerhof se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wooden Holiday Home with Terrace in Rangersdorf

Wooden Holiday Home with Terrace in Rangersdorf

Ubytování (Prázdninový dům) Wooden Holiday Home with Terrace in Rangersdorf. Situated in Rangersdorf, Wooden Holiday Home with Terrace in Rangersdorf features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Wooden Holiday Home with Terrace in Rangersdorf se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus im Kärntner Mölltal

Bauernhaus im Kärntner Mölltal

Ubytování (Prázdninový dům) Bauernhaus im Kärntner Mölltal. Bauernhaus im Kärntner Mölltal is situated in Rangersdorf. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytování Bauernhaus im Kärntner Mölltal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3

Ubytování (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3. Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3 is set in Rangersdorf. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytování Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-3 se nachází ve městě Tresdorf 27 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Elisabeth 3

Holiday home Elisabeth 3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Elisabeth 3. Holiday home Elisabeth 3 is located in Rangersdorf. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytování Holiday home Elisabeth 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Kerschbaumer

Appartement Kerschbaumer

Ubytování (Apartmán) Appartement Kerschbaumer. Situated in Rangersdorf in the Carinthia region, Appartement Kerschbaumer features a terrace and garden views. Ubytování Appartement Kerschbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jari

Jari

Ubytování (Prázdninový dům) Jari. Jari is set in Rangersdorf and offers water sports facilities and a terrace. The accommodation is 29 km from Heiligenblut. Ubytování Jari se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Margarethenbad

Apartments Margarethenbad

Ubytování (Aparthotel) Apartments Margarethenbad. Apartments Margarethenbad provides accommodation with a kitchen, set in Rangersdorf. Free WiFi is featured. Ubytování Apartments Margarethenbad se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1

Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1

Ubytování (Apartmán) Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1. Situated in Rangersdorf, Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 33 km from Heiligenblut. Ubytování Ferien-am-Bauernhof-Wohnung-1 se nachází ve městě Tresdorf 27 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kerschbaumer

Haus Kerschbaumer

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Kerschbaumer. Located in Rangersdorf, Haus Kerschbaumer provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 30 km from Heiligenblut. Ubytování Haus Kerschbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rangersdorfer Hütte

Rangersdorfer Hütte

Ubytování (Bed and breakfast) Rangersdorfer Hütte. Situated in Rangersdorf, Rangersdorfer Hütte offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Rangersdorfer Hütte se nachází ve městě Rangersdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rangersdorf

Město Rangersdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Rangersdorf.