Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Urban

Ve městě Sankt Urban (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Urban

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Urban

Kogler’s Pfeffermühle Hotel & Restaurant

9

Kogler’s Pfeffermühle Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Kogler’s Pfeffermühle Hotel & Restaurant. Tento rodinný 3hvězdičkový hotel Pfeffermühle se nachází na okraji města Sankt Urban v Korutanech, jen 5 minut od městského jezera Urbansee a 10 minut... Ubytování Kogler’s Pfeffermühle Hotel & Restaurant se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Hotel garni Thaller

8,8

Hotel garni Thaller

Ubytování (Penzion) Hotel garni Thaller. Hotel garni Thaller se nachází na pláži v obci Sankt Urban. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Hotel garni Thaller se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Bellis Hotel

7,1

Bellis Hotel

Ubytování (Hotel) Bellis Hotel. Bellis Hotel se nachází v obci Sankt Urban a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Bellis Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenrose (FEK110)

Apartment Alpenrose (FEK110)

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenrose (FEK110). Appartementhaus Alpenrose 110S se nachází v Sankt Urbanu. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Alpenrose (FEK110) se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Apartment Alpenrose (FEK111)

Apartment Alpenrose (FEK111)

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenrose (FEK111). Appartementhaus Alpenrose 111S se nachází ve městě Sankt Urban a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Alpenrose (FEK111) se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Feel Good Appartement

Feel Good Appartement

Ubytování (Apartmán) Feel Good Appartement. Located in Sankt Urban in the Carinthia region, Feel Good Appartement has a balcony. The apartment features mountain views and is 29 km from Klagenfurt. Ubytování Feel Good Appartement se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Ferien am Talhof

Ferien am Talhof

Ubytování (Penzion) Ferien am Talhof. Ferien am Talhof se nachází 3 km od centra města Sankt Urban, v malebné přírodě přímo na břehu jezera, kde se lze koupat. Ubytování Ferien am Talhof se nachází ve městě Sankt Urban (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Sankt Urban

Město Sankt Urban se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Sankt Urban.