Hledat

Ubytování

Ubytování město Feld am See

Ve městě Feld am See (Rakousko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feld am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feld am See

Villa Heinrich

9,9

Villa Heinrich

Ubytování (Apartmán) Villa Heinrich. Villa Heinrich stojí v centru Feld am See, 10 km od Bad Kleinkirchheimu, a může se pochlubit venkovním bazénem a zahradou se skládacími lehátky. Ubytování Villa Heinrich se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus zur Tanne

9,6

Landhaus zur Tanne

Ubytování (Apartmán) Landhaus zur Tanne. Located in Feld am See in the Carinthia region, Landhaus zur Tanne features a balcony. Ubytování Landhaus zur Tanne se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inklusive Hotel Burgstallerhof

9,3

All Inklusive Hotel Burgstallerhof

Ubytování (Hotel) All Inklusive Hotel Burgstallerhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v klidné obci Feld am See, pouhých 10 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Ubytování All Inklusive Hotel Burgstallerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Lercherhof

9,3

Lercherhof

Ubytování (Apartmány) Lercherhof. Lercherhof nabízí apartmány s možností vlastního stravování ve výšce 1100 metrů nad mořem v obci Feld am See. Wi-Fi je zde zdarma. Ubytování Lercherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Julia

9

Pension Julia

Ubytování (Penzion) Pension Julia. Pension Julia stojí pouhých 5 minut chůze od jezera Feldsee. Nabízí terasu s panoramatickým výhledem na Bad Kleinkirchheim a Národní park Nockberge. Ubytování Pension Julia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kolarnock

9

Kolarnock

Ubytování (Apartmán) Kolarnock. Kolarnock se nachází ve Feld am See, ve výšce 1000 metrů nad mořem, 5 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí vlastní bezplatné parkoviště a výhled do údolí,... Ubytování Kolarnock se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Raderhof

8,9

Raderhof

Ubytování (Farma) Raderhof. Raderhof se nachází ve městě Feld am See, 500 metrů od jezera Feldsee, a nabízí terasu, zahradu a lyžárnu. Na místě jsou k dispozici parkovací místa... Ubytování Raderhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familien-Sporthotel Brennseehof

8,9

Familien-Sporthotel Brennseehof

Ubytování (Hotel) Familien-Sporthotel Brennseehof. Hotel Familien-Sporthotel Brennseehof se nachází v obci Feld am See a nabízí soukromý úsek pláže, sdílený lounge, restauraci a bar. Ubytování Familien-Sporthotel Brennseehof se nachází ve městě Seestraße 19 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Lindenhof

8,8

Landhotel Lindenhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Lindenhof. Located in the idyllic Carinthian village of Feld am See, 8 km from Bad Kleinkirchheim, Landhotel Lindenhof offers a 2,500 m² private beach, a spa area,... Ubytování Landhotel Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Landleben

8,8

Ferienwohnung Landleben

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Landleben. Set in Feld am See in the Carinthia region, Ferienwohnung Landleben has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Landleben se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Fischerhof Appartements

8,8

Fischerhof Appartements

Ubytování (Apartmány) Fischerhof Appartements. Fischerhof Appartements se nachází ve Feld am See a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Fischerhof Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Thurnerhof

8,7

Gasthof Thurnerhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Thurnerhof. Gasthof Thurnerhof nabízí à la carte restauraci, bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou vybavenou lehátky a slunečníky. Ubytování Gasthof Thurnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Strandhotel Burgstaller

8,7

Strandhotel Burgstaller

Ubytování (Hotel) Strandhotel Burgstaller. Located right on the scenic Brennsee Lake in Carinthia, this 3-star hotel features a private beach and a spa area. Ubytování Strandhotel Burgstaller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Alte Post

8,6

Hotel Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Post. Hotel Alte Post se nachází v tradiční vesnici Feld am See v Korutanech a má svoji pláž, která je pouze 5 minut chůze daleko. Ubytování Hotel Alte Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seegarten Appartements

8,5

Seegarten Appartements

Ubytování (Apartmány) Seegarten Appartements. Seegarten Appartements jsou apartmány s moderním nábytkem a Wi-Fi zdarma situované přímo u jezera Feldsee. Ubytování Seegarten Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klamberghof Burgstaller

8,1

Klamberghof Burgstaller

Ubytování (Hotel) Klamberghof Burgstaller. Klamberghof Burgstaller se nachází ve Feld am See, 5 minut chůze od jezera Brennsee a 10 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Klamberghof Burgstaller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick

7,3

Seeblick

Ubytování (Penzion) Seeblick. Seeblick in Feld am See provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hannelore 2

Hannelore 2

Ubytování (Apartmán) Hannelore 2. Hannelore 2 is set in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytování Hannelore 2 se nachází ve městě Feld am See (Rakousko - Korutany).

Hannelore 1

Hannelore 1

Ubytování (Apartmán) Hannelore 1. Hannelore 1 is situated in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytování Hannelore 1 se nachází ve městě Feld am See (Rakousko - Korutany).

Seeappartement " Seerose"

Seeappartement " Seerose"

Ubytování (Apartmán) Seeappartement " Seerose". Seeappartement " Seerose" is located in Feld am See and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování Seeappartement " Seerose" se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hannelore 4

Apartment Hannelore 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Hannelore 4. Apartment Hannelore 4 is situated in Feld am See. The accommodation is 32 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartment Hannelore 4 se nachází ve městě Feld am See (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Feld am See

Město Feld am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Feld am See.