Hledat

Ubytování

Ubytování město Döbriach

Ve městě Döbriach (Rakousko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Döbriach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Döbriach

Seefels Appartements

9,9

Seefels Appartements

Ubytování (Apartmány) Seefels Appartements. Seefels Appartements se těší prvotřídní poloze přímo na poklidném a slunném pobřeží jezera Millstätter See a svým hostům zdarma nabízí veslici a 2 horská... Ubytování Seefels Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pirker

9,8

Gästehaus Pirker

Ubytování (Penzion) Gästehaus Pirker. Gästehaus Pirker se nachází jen 10 minut chůze od centra obce Döbriach a jezera Millstatt a nabízí velkou zahradu s lehátky a stolním tenisem. Ubytování Gästehaus Pirker se nachází ve městě Seestraße 57 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Julian

9,6

Ferienhaus-Julian

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Julian. Prázdninový dům Ferienhaus-Julian se nachází v obci Döbriach v Korutansku, 6 km od benediktinského kláštera svatého Pavla. Ubytování Ferienhaus-Julian se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,5

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Haus am See se nachází 3,9 km od benediktínského kláštera sv. Pavla a 3 minuty pěšky od jezera. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartments Birkenhof

9,4

Ferienapartments Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienapartments Birkenhof. Apartmány se nachází uprostřed rozlehlého parku a pyšní se vyhřívaným venkovním bazénem a lázeňskou částí. Ubytování Ferienapartments Birkenhof se nachází ve městě Seestraße 72 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Millstättersee

9,3

Ferienhaus am Millstättersee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Millstättersee. Featuring free bikes, a garden, and a bar, Ferienhaus am Millstättersee features accommodation in Döbriach with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus am Millstättersee se nachází ve městě Seestraße 29 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brunner am See

9,2

Apartments Brunner am See

Ubytování (Apartmány) Apartments Brunner am See. Apartments Brunner am See jsou apartmány a studia situované v Döbriachu, nedaleko Bad Kleinkirchheimu se skireálem a termálními lázněmi. Ubytování Apartments Brunner am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Alexander

9,2

Ferienhaus-Alexander

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Alexander. Ferienhaus-Alexander is a holiday home set in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. A dishwasher and an oven can be found in the kitchenette. Ubytování Ferienhaus-Alexander se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familiengut Hotel Burgstaller

9,2

Familiengut Hotel Burgstaller

Ubytování (Hotel) Familiengut Hotel Burgstaller. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Döbriach, asi 1 km od jezera Millstätter See, a nabízí rekreační prostor o rozloze 30 000 m², dětské zoo a... Ubytování Familiengut Hotel Burgstaller se nachází ve městě Seestraße 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Starfach

9,1

Appartement Haus Starfach

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Starfach. Appartement Haus Starfach nabízí apartmány s možností vlastního stravování v klidném předměstí Starfachu s výhledem na jezero Millstätter See směrem na... Ubytování Appartement Haus Starfach se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Pension Appartements Kirchenwirt

8,9

Pension Appartements Kirchenwirt

Ubytování (Penzion) Pension Appartements Kirchenwirt. Penzion Appartements Kirchenwirt se nachází na poklidném místě 2 minuty chůze od centra obce Döbriach a nabízí pokoje a apartmány s balkonem, kabelovou TV... Ubytování Pension Appartements Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik SPA Hotel Seefischer

8,7

Romantik SPA Hotel Seefischer

Ubytování (Hotel) Romantik SPA Hotel Seefischer. Romantikhotel Seefischer se nachází přímo na břehu Millstattského jezera a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na jezero i hory, velké lázeňské centrum i... Ubytování Romantik SPA Hotel Seefischer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Rosengarten

8,7

Appartementhaus Rosengarten

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Rosengarten. Appartementhaus Rosengarten se nachází na poklidném místě, 4 minuty chůze od centra obce Döbriach a 10 minut chůze od jezera Millstätter See, a nabízí nově... Ubytování Appartementhaus Rosengarten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhotel Trattnig

8,6

Ferienhotel Trattnig

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Trattnig. Ferienhotel Trattnig je rodinný hotel situovaný 10 minut chůze od Millstatterského jezera. Ubytování Ferienhotel Trattnig se nachází ve městě Seestraße 66 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lärchenhof

8,6

Pension Lärchenhof

Ubytování (Penzion) Pension Lärchenhof. Lärchenhof se nachází v obci Döbriach, 1 km od jezera Millstätter See a 12 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Pension Lärchenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Lackner Christine

8,6

Gästehaus Lackner Christine

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Lackner Christine. Located in Döbriach, 80 metres from Lake Millstatt, the family-run Gästehaus Lackner Christine offers rooms featuring a balcony and a flat-screen TV. Ubytování Gästehaus Lackner Christine se nachází ve městě Seefeldstraße 11 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kärnten

8,2

Haus Kärnten

Ubytování (Penzion) Haus Kärnten. Haus Kärnten stojí 200 metrů od centra obce Döbriach a 500 metrů od břehu jezera Millstätter. Nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness sál a zahradu s lehátky. Ubytování Haus Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inclusive Hotel Zanker

8,1

All Inclusive Hotel Zanker

Ubytování (Hotel) All Inclusive Hotel Zanker. All Inclusive Hotel Zanker se nachází 100 metrů od břehu jezera Millstatt v Döbriachu. Ubytování All Inclusive Hotel Zanker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Zur Post

8

Hotel Zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Post. Tento 3hvězdičkový Hotel Zur Post se nachází u jezera Millstatt v centru Döbriachu, jen 10 minut od vlastní hotelové pláže o velikosti 10000 m² s místy pro... Ubytování Hotel Zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Brunner

7,8

Frühstückspension Brunner

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Brunner. Set in Döbriach, 33 km from Turracher Hohe, Frühstückspension Brunner offers a bar and free WiFi. Ubytování Frühstückspension Brunner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dorfer

7,6

Haus Dorfer

Ubytování (Apartmány) Haus Dorfer. Haus Dorfer se nachází na poklidném místě 4 minuty chůze od centra městyse Döbriach, 10 minut chůze od jezera Millstätter See, a nabízí apartmány s... Ubytování Haus Dorfer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartementhaus Barbara

Appartementhaus Barbara

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Barbara. Set in Döbriach in the Carinthia region, Appartementhaus Barbara offers accommodation with free private parking. Ubytování Appartementhaus Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienbungalow in Döbriach

Ferienbungalow in Döbriach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow in Döbriach. Boasting accommodation with a terrace, Ferienbungalow in Döbriach is situated in Döbriach. The holiday home has lake views and is 35 km from Turracher... Ubytování Ferienbungalow in Döbriach se nachází ve městě 15 Seepromenade (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Berta

Ferienhaus-Berta

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Berta. Tento prázdninový dům se nachází v Döbriachu v Korutanech, 6 km od benediktinského kláštera sv. Pavla. Ubytování Ferienhaus-Berta se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmbad Camping Mössler

Schwimmbad Camping Mössler

Ubytování (Kemp) Schwimmbad Camping Mössler. Schwimmbad Camping Mössler se nachází v Döbriachu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu s grilem, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Schwimmbad Camping Mössler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Camping Chalets Brunner am See

Camping Chalets Brunner am See

Ubytování (Horské chaty) Camping Chalets Brunner am See. Camping Chalets Brunner am See se nachází přímo na břehu jezera Millstätter See v obci Döbriach, vedle cyklistice stezky kolem jezera. Ubytování Camping Chalets Brunner am See se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Millstättersee 35

Am Millstättersee 35

Ubytování (Apartmán) Am Millstättersee 35. Am Millstättersee 35 is set in Döbriach and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Am Millstättersee 35 se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Steinwender

Ferienwohnung Steinwender

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steinwender. Ferienwohnung Steinwender is situated in Döbriach and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Steinwender se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus-Johann

Ferienhaus-Johann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Johann. Ferienhaus-Johann is a holiday home situated in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. The kitchenette features a dishwasher. A TV is offered. Ubytování Ferienhaus-Johann se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michi's Hütt'n

Michi's Hütt'n

Ubytování (Prázdninový dům) Michi's Hütt'n. Michi's Hütt'n is a family-friendly and dog-friendly holiday home with 1100 m² large garden, situated in Döbriach. Ubytování Michi's Hütt'n se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD is set in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-DYD se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Apartment Panni

Apartment Panni

Ubytování (Apartmán) Apartment Panni. Featuring free WiFi, Apartment Panni is situated on the beachfront in Döbriach. The property has mountain views and is 33 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartment Panni se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA is situated in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYA se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB is set in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYB se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC

Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC. Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC is located in Döbriach. The accommodation is 34 km from Turracher Hohe. Ubytování Apartments Birkenhof Döbriach am Millstätter See - OKT04031-CYC se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B

Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B. Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B is set in Döbriach. The accommodation is 35 km from Turracher Hohe. Ubytování Bungalow Genser Döbriach am Millstätter See - OKT041001-B se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Döbriach

Město Döbriach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Döbriach.