Hledat

Ubytování

DasHausAmSee Prázdninové domy

Jungfernsprung 8, 9873 Döbriach, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) DasHausAmSee. DasHausAmSee se nachází v Döbriachu a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování DasHausAmSee se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování DasHausAmSee

Prázdninový dům stojí 36 km od Velden am Wörthersee a 27 km od Weissensee. Letiště Klagenfurt je vzdálené 54 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na jezero. Na místě je k dispozici půjčovna jízdních kol, soukromá pláž a zázemí pro vodní sporty. V okolí se lze věnovat pěší turistice a šnorchlování. DasHausAmSee se nachází v Döbriachu a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Plá E;
  • Soukromá plá E;

Jiná ubytování ve městě Döbriach

Seefels Appartements

9,9

Seefels Appartements

Ubytování (Apartmány) Seefels Appartements. Seefels Appartements se těší prvotřídní poloze přímo na poklidném a slunném pobřeží jezera Millstätter See a svým hostům zdarma nabízí veslici a 2 horská... Ubytování Seefels Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Pirker

9,8

Gästehaus Pirker

Ubytování (Penzion) Gästehaus Pirker. Gästehaus Pirker se nachází jen 10 minut chůze od centra obce Döbriach a jezera Millstatt a nabízí velkou zahradu s lehátky a stolním tenisem. Ubytování Gästehaus Pirker se nachází ve městě Seestraße 57 (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus-Julian

9,6

Ferienhaus-Julian

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Julian. Prázdninový dům Ferienhaus-Julian se nachází v obci Döbriach v Korutansku, 6 km od benediktinského kláštera svatého Pavla. Ubytování Ferienhaus-Julian se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany).

Haus am See

9,5

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Haus am See se nachází 3,9 km od benediktínského kláštera sv. Pavla a 3 minuty pěšky od jezera. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Fabiella mit Balkon

9,5

Ferienwohnung Fabiella mit Balkon

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fabiella mit Balkon. Ferienwohnung Fabiella mit Balkon se nachází v Döbriachu a nabízí terasu. Ubytování Ferienwohnung Fabiella mit Balkon se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienapartments Birkenhof

9,4

Ferienapartments Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienapartments Birkenhof. Apartmány se nachází uprostřed rozlehlého parku a pyšní se vyhřívaným venkovním bazénem a lázeňskou částí. Ubytování Ferienapartments Birkenhof se nachází ve městě Seestraße 72 (Rakousko - Korutany).

Appartement Sonnenstrahl Ferienhaus Fuenf Sinne

9,3

Appartement Sonnenstrahl Ferienhaus Fuenf Sinne

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenstrahl Ferienhaus Fuenf Sinne. Appartement Sonnenstrahl Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází v Döbriachu a nabízí restauraci a zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Sonnenstrahl Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus am Millstättersee

9,3

Ferienhaus am Millstättersee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Millstättersee. Featuring free bikes, a garden, and a bar, Ferienhaus am Millstättersee features accommodation in Döbriach with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus am Millstättersee se nachází ve městě Seestraße 29 (Rakousko - Korutany).

Appartement Brettljause Ferienhaus Fuenf Sinne

9,2

Appartement Brettljause Ferienhaus Fuenf Sinne

Ubytování (Apartmán) Appartement Brettljause Ferienhaus Fuenf Sinne. Appartement Brettljause Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází v Döbriachu a nabízí restauraci, zahradu a gril. Ubytování Appartement Brettljause Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Apartments Brunner am See

9,2

Apartments Brunner am See

Ubytování (Apartmány) Apartments Brunner am See. Apartments Brunner am See jsou apartmány a studia situované v Döbriachu, nedaleko Bad Kleinkirchheimu se skireálem a termálními lázněmi. Ubytování Apartments Brunner am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Fabiella mit Garten

9,2

Ferienwohnung Fabiella mit Garten

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fabiella mit Garten. Ferienwohnung Fabiella mit Garten se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí terasu. Ubytování Ferienwohnung Fabiella mit Garten se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus-Alexander

9,2

Ferienhaus-Alexander

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Alexander. Ferienhaus-Alexander is a holiday home set in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. A dishwasher and an oven can be found in the kitchenette. Ubytování Ferienhaus-Alexander se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany).

Familiengut Hotel Burgstaller

9,2

Familiengut Hotel Burgstaller

Ubytování (Hotel) Familiengut Hotel Burgstaller. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Döbriach, asi 1 km od jezera Millstätter See, a nabízí rekreační prostor o rozloze 30 000 m², dětské zoo a... Ubytování Familiengut Hotel Burgstaller se nachází ve městě Seestraße 6 (Rakousko - Korutany).

Pension Appartements Kirchenwirt

8,9

Pension Appartements Kirchenwirt

Ubytování (Penzion) Pension Appartements Kirchenwirt. Penzion Appartements Kirchenwirt se nachází na poklidném místě 2 minuty chůze od centra obce Döbriach a nabízí pokoje a apartmány s balkonem, kabelovou TV... Ubytování Pension Appartements Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Berg & See

8,9

Ferienwohnung Berg & See

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Berg & See. Ferienwohnung Berg & See se nachází v Döbriachu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Ferienwohnung Berg & See se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Romantik SPA Hotel Seefischer

8,7

Romantik SPA Hotel Seefischer

Ubytování (Hotel) Romantik SPA Hotel Seefischer. Romantikhotel Seefischer se nachází přímo na břehu Millstattského jezera a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na jezero i hory, velké lázeňské centrum i... Ubytování Romantik SPA Hotel Seefischer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhotel Trattnig

8,6

Ferienhotel Trattnig

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Trattnig. Ferienhotel Trattnig je rodinný hotel situovaný 10 minut chůze od Millstatterského jezera. Ubytování Ferienhotel Trattnig se nachází ve městě Seestraße 66 (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Lackner Christine

8,6

Gästehaus Lackner Christine

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Lackner Christine. Located in Döbriach, 80 metres from Lake Millstatt, the family-run Gästehaus Lackner Christine offers rooms featuring a balcony and a flat-screen TV. Ubytování Gästehaus Lackner Christine se nachází ve městě Seefeldstraße 11 (Rakousko - Korutany).

Haus Kärnten

8,2

Haus Kärnten

Ubytování (Penzion) Haus Kärnten. Haus Kärnten stojí 200 metrů od centra obce Döbriach a 500 metrů od břehu jezera Millstätter. Nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness sál a zahradu s lehátky. Ubytování Haus Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Brunner

7,8

Frühstückspension Brunner

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Brunner. Set in Döbriach, 33 km from Turracher Hohe, Frühstückspension Brunner offers a bar and free WiFi. Ubytování Frühstückspension Brunner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Kuhglocken Ferienhaus Fuenf Sinne

Appartement Kuhglocken Ferienhaus Fuenf Sinne

Ubytování (Apartmán) Appartement Kuhglocken Ferienhaus Fuenf Sinne. Appartement Kuhglocken Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí zahradu. Ubytování Appartement Kuhglocken Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienbungalow in Döbriach

Ferienbungalow in Döbriach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow in Döbriach. Boasting accommodation with a terrace, Ferienbungalow in Döbriach is situated in Döbriach. The holiday home has lake views and is 35 km from Turracher... Ubytování Ferienbungalow in Döbriach se nachází ve městě 15 Seepromenade (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus-Berta

Ferienhaus-Berta

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Berta. Tento prázdninový dům se nachází v Döbriachu v Korutanech, 6 km od benediktinského kláštera sv. Pavla. Ubytování Ferienhaus-Berta se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany).

Haus Brunner

Haus Brunner

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Brunner. Haus Brunner se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Haus Brunner se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Edeltraud

Ferienwohnung Edeltraud

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Edeltraud. Ubytování v Seefischeru, Ferienwohnung Edeltraud se nachází 30 km od Faak am See a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Edeltraud se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller

Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller

Ubytování (Kemp) Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller. Offering an outdoor pool, children's playground and terrace, Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller is located in Döbriach in the Carinthia... Ubytování Gebetsroither - Komfort Campingplatz Burgstaller se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Camping Chalets Brunner am See

Camping Chalets Brunner am See

Ubytování (Horské chaty) Camping Chalets Brunner am See. Camping Chalets Brunner am See se nachází přímo na břehu jezera Millstätter See v obci Döbriach, vedle cyklistice stezky kolem jezera. Ubytování Camping Chalets Brunner am See se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Appartement Felsblick Ferienhaus Fuenf Sinne

Appartement Felsblick Ferienhaus Fuenf Sinne

Ubytování (Apartmány) Appartement Felsblick Ferienhaus Fuenf Sinne. Appartement Felsblick Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází v Döbriachu a nabízí zahradu a gril. Faak am See leží 31 km daleko. Ubytování Appartement Felsblick Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Seeblick

Seeblick

Ubytování (Apartmán) Seeblick. Seeblick se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí terasu a výhled na jezero. Faak am See leží 32 km daleko. Ubytování Seeblick se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienbungalow Juri am Millstätter See

Ferienbungalow Juri am Millstätter See

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienbungalow Juri am Millstätter See. Ferienbungalow Juri am Millstätter See se nachází v Döbriachu. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 31 km od Faak am See. Ubytování Ferienbungalow Juri am Millstätter See se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus-Johann

Ferienhaus-Johann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Johann. Ferienhaus-Johann is a holiday home situated in Döbriach, 6 km from Benedictine Monastery St. Paul. The kitchenette features a dishwasher. A TV is offered. Ubytování Ferienhaus-Johann se nachází ve městě Maierbruggerweg 8 (Rakousko - Korutany).

Haus Brunner

Haus Brunner

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Brunner. Haus Brunner se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Haus Brunner se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Seealm

Seealm

Ubytování (Prázdninový dům) Seealm. Set in Döbriach in the Carinthia region, Seealm has a patio and lake views. Ubytování Seealm se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).

Appartement Zirbenduft Ferienhaus Fuenf Sinne

Appartement Zirbenduft Ferienhaus Fuenf Sinne

Ubytování (Apartmán) Appartement Zirbenduft Ferienhaus Fuenf Sinne. Appartement Zirbenduft Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází v obci Döbriach v Korutanech a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartement Zirbenduft Ferienhaus Fuenf Sinne se nachází ve městě Döbriach (Rakousko - Korutany).