Hledat

Ubytování

Ubytování město Birnbaum

Ve městě Birnbaum (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Birnbaum

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Birnbaum

Alpenhof Strenge

9,7

Alpenhof Strenge

Ubytování (Hotel) Alpenhof Strenge. Alpenhof Strenge leží 800 metrů od centra obce Podlanig v údolí Lesachtal. Ubytování Alpenhof Strenge se nachází ve městě Birnbaum (Rakousko - Korutany).

Haus Stabentheiner

9,4

Haus Stabentheiner

Ubytování (Apartmány) Haus Stabentheiner. Haus Stabentheiner se nachází v Birnbaumu, 50 km od Lienze, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Stabentheiner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof Wolayersee

9,2

Alpenhof Wolayersee

Ubytování (Hotel) Alpenhof Wolayersee. Ubytování Alpenhof Wolayersee nabízí výhled na Dolomity a hosté mohou využít saunu, parní lázeň, infračervenou kabinu, panoram atickou relaxační místnost a... Ubytování Alpenhof Wolayersee se nachází ve městě Birnbaum (Rakousko - Korutany).

Edelweisshof

8,1

Edelweisshof

Ubytování (Hotel) Edelweisshof. Edelweißhof se nachází v malebné vesničce Birnbaum uprostřed údolí Lesach mezi Karnskými Alpy a Lienzskými Dolomity. Ubytování Edelweisshof se nachází ve městě Birnbaum (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Ober

Bauernhof Ober

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Ober. Bauernhof Ober, farma s mnoha zvířaty, se nachází v Birnbaumu, 47 km od střediska San Candido. Ubytování Bauernhof Ober se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Birnbaum

Město Birnbaum se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Birnbaum.