Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Georgen am Längsee

Ve městě Sankt Georgen am Längsee (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Georgen am Längsee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Georgen am Längsee

Längseeleit'n

9,9

Längseeleit'n

Ubytování (Bed and breakfast) Längseeleit'n. Situated in Sankt Georgen am Längsee, Längseeleit'n offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes... Ubytování Längseeleit'n se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mentehof

9,6

Mentehof

Ubytování (Apartmány) Mentehof. Located within the grounds of a golf course in Sankt Georgen am Längsee, Mentehof offers a private beach area. Ubytování Mentehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Stadl-Ferienwohnung

9,6

Stadl-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Stadl-Ferienwohnung. Boasting garden views, Stadl-Ferienwohnung offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 9 km from Hochosterwitz Castle. Ubytování Stadl-Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Georgium

9,4

Weingut Georgium

Ubytování (Hotel) Weingut Georgium. Located in Sankt Georgen am Längsee, Weingut Georgium offers scenic views of the lake and the own organic vineyard. Ubytování Weingut Georgium se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Pension Waldhof

9

Wellness Pension Waldhof

Ubytování (Bed and breakfast) Wellness Pension Waldhof. Wellness Pension Waldhof se nachází v korutanské obci St. Georgen ležící v malebném údolí Lavanttal a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Wellness Pension Waldhof se nachází ve městě Sankt Georgen am Längsee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf Residenz

8,9

Golf Residenz

Ubytování (Apartmány) Golf Residenz. Golf Residenz is located right next to the Jacques Lemans Golf Course in Sankt Georgen am Längsee, and a 20-minute walk from the beach at Lake Längsee. Ubytování Golf Residenz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stift St. Georgen am Längsee

8,8

Stift St. Georgen am Längsee

Ubytování (Hotel) Stift St. Georgen am Längsee. Founded more than 1,000 years ago, St. Georgen is the oldest monastery in Carinthia. It enjoys a unique location amid 3-hectare grounds at Lake Längsee. Ubytování Stift St. Georgen am Längsee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Freitag

8,6

Gästehaus Freitag

Ubytování (Penzion) Gästehaus Freitag. Gästehaus Freitag se nachází na náměstí v městečku St. Georgen ležícím v údolí Lavant ve východní části Korutan, na úpatí pohoří Koralpe. Ubytování Gästehaus Freitag se nachází ve městě Sankt Georgen am Längsee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fasching

8,2

Hotel Fasching

Ubytování (Hotel) Hotel Fasching. Hotel Fasching is located in Sankt Georgen am Längsee, right next to the Benedictine abbey and only a 15-minute walk from the lakeshore. Ubytování Hotel Fasching se nachází ve městě Sankt Georgen am Längsee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Georgen am Längsee

Město Sankt Georgen am Längsee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Sankt Georgen am Längsee.