Hledat

Ubytování

Ubytování město Deutschgriffen

Ve městě Deutschgriffen (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Deutschgriffen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Deutschgriffen

Ferienwohnung Haus am Stein

9

Ferienwohnung Haus am Stein

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Haus am Stein. Apartmán Ferienwohnung Haus am Stein se nachází v obci Deutschgriffen a nabízí výhled na hory, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Haus am Stein se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Raffelwirt

8,4

Raffelwirt

Ubytování (Hotel) Raffelwirt. Raffelwirt je hotel situovaný v Deutschgriffenu. Nabízí zahradu, restauraci, bar, parkování s obsluhou, dětské hřiště, denní tisk, fax, kopírku a bankomat. Ubytování Raffelwirt se nachází ve městě Deutschgriffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinderbauernhof Anderle

Kinderbauernhof Anderle

Ubytování (Farma) Kinderbauernhof Anderle. Located in the hills of Deutsch Griffen, this family-friendly farm offers a spacious garden with a children’s playground and farm animals. Ubytování Kinderbauernhof Anderle se nachází ve městě Deutschgriffen (Rakousko - Korutany).

Church View

Church View

Ubytování (Prázdninový dům) Church View. Church View is situated in Deutschgriffen. The accommodation is 47 km from Klagenfurt. Ubytování Church View se nachází ve městě Deutschgriffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vakantiewoning Karinthië

Vakantiewoning Karinthië

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantiewoning Karinthië. Set in Deutschgriffen in the Carinthia region, Vakantiewoning Karinthië has a garden. Ubytování Vakantiewoning Karinthië se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday home Messaneggen

Holiday home Messaneggen

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Messaneggen. Holiday home Messaneggen is set in Deutschgriffen. The 3-star holiday home has mountain views and is 48 km from Klagenfurt. Ubytování Holiday home Messaneggen se nachází ve městě Deutschgriffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Deutschgriffen

Město Deutschgriffen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Deutschgriffen.