Hledat

Ubytování

Ubytování město Spittal an der Drau

Ve městě Spittal an der Drau (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spittal an der Drau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spittal an der Drau

Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee

9,8

Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee. Featuring garden views, Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Porcia Castle. Ubytování Ferienwohnung Hartlieb Goldeck Millstättersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Apartment

9,7

Alpine Apartment

Ubytování (Apartmán) Alpine Apartment. Featuring garden views, Alpine Apartment features accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Skilift Mühldorf. Ubytování Alpine Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in der Stadt

9,5

Ferienwohnung in der Stadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in der Stadt. Featuring city views, Ferienwohnung in der Stadt is situated in Spittal an der Drau, around 1.7 km from Porcia Castle. Ubytování Ferienwohnung in der Stadt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus des Herzens Apartment

9,3

Haus des Herzens Apartment

Ubytování (Apartmány) Haus des Herzens Apartment. Located in Spittal an der Drau, Haus des Herzens Apartment offers a self-catering accommodation unit with free WiFi and complimentary private parking. Ubytování Haus des Herzens Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mup

9,3

Haus Mup

Ubytování (Apartmány) Haus Mup. Haus Mup se nachází v obci Spittal an der Drau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady asi 6 km od hradu Porcia. Ubytování Haus Mup se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pirker

9,1

Ferienwohnung Pirker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pirker. Ferienwohnung Pirker se nachází na kopci s nádherným výhledem Spittal an der Drau. Ubytování Ferienwohnung Pirker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familiengasthof St. Wolfgang

8,9

Familiengasthof St. Wolfgang

Ubytování (Bed and breakfast) Familiengasthof St. Wolfgang. Surrounded by woods and meadows, Familiengasthof Sankt Wolfgang enjoys a quiet location 5 km from the Millstättersee lake and from Spittal an der Drau. Ubytování Familiengasthof St. Wolfgang se nachází ve městě St.Wolfgang 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landhof Simeter

8,9

Hotel Landhof Simeter

Ubytování (Hotel) Hotel Landhof Simeter. Hotel Simeter stojí na klidném místě, 15 minut chůze od centra města Spittal, a nabízí infrasaunu, saunu a restauraci s rakouskou a mezinárodní kuchyní. Ubytování Hotel Landhof Simeter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Mexicana

8,7

Hacienda Mexicana

Ubytování (Hotel) Hacienda Mexicana. Hacienda Mexicana se nachází v centru města Spittal u řeky Drávy a 700 metrů od lyžařského vleku Goldeck. Ubytování Hacienda Mexicana se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolpinghaus Spittal

8,7

Kolpinghaus Spittal

Ubytování (Hotel) Kolpinghaus Spittal. Kolpinghaus Spittal se nachází v centru Spittalu and der Drau, 5 minut chůze od hradu Porcia a 10 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné... Ubytování Kolpinghaus Spittal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART

8,6

Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART

Ubytování (Hotel) Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART. Tento jedinečný hotel se nachází přímo na historickém hlavním náměstí města Spittal an der Drau. Ubytování Erlebnis Post - Stadthotel mit EigenART se nachází ve městě Hauptplatz 13 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ertl & mexican cantina salud

8,5

Hotel Ertl & mexican cantina salud

Ubytování (Hotel) Hotel Ertl & mexican cantina salud. Hotel Ertl nabízí centrální polohu v historickém městě Spittal an der Drau, jen 80 metrů od vlakového nádraží a 500 metrů od paláce Porcia a městského... Ubytování Hotel Ertl & mexican cantina salud se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Pension Goldeck

7,1

Gasthaus Pension Goldeck

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Pension Goldeck. Tento penzion se nachází 1,9 km od hradu Porcia a nabízí lyžárnu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Gasthaus Pension Goldeck se nachází ve městě Zur Seilbahn (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domitian Spittal

Domitian Spittal

Ubytování (Apartmán) Domitian Spittal. Domitian Spittal offers accommodation in Spittal an der Drau, 1.1 km from Porcia Castle. Ubytování Domitian Spittal se nachází ve městě Edlinger Straße 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Santer

Gästehaus Santer

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Santer. Penzion Gästehaus Santer se nachází 10 minut pěšky od centra Spittalu, supermarketu a restaurací a do 15 minut autem od lyžařské oblasti Goldeck a jezer... Ubytování Gästehaus Santer se nachází ve městě Aichforst 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten

Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten

Ubytování (Vila) Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten. Tato luxusní vila se nachází v údolí Drau v Horních Korutanech, 7 km od jezera Millstatt a 20 km od jezera Weißensee. Ubytování Luxus Ferienhaus mit Pool - Kärnten se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia

Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia. Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia se nachází ve městě Spittal an der Drau v Korutanech, nedaleko hradu Porcia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung neben dem Schloss Porcia se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kasperle

Gasthof Kasperle

Ubytování (Hotel) Gasthof Kasperle. Located in Spittal an der Drau, 2.4 km from Porcia Castle, Gasthof Kasperle provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Gasthof Kasperle se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Spittal an der Drau

Město Spittal an der Drau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Spittal an der Drau.