Hledat

Ubytování

Ubytování město Steindorf am Ossiacher See

Ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Steindorf am Ossiacher See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Steindorf am Ossiacher See

Ferienhaus Silja

9,6

Ferienhaus Silja

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Silja. Ferienhaus Silja se nachází ve Steindorfu am Ossiacher See a nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Ferienhaus Silja se nachází ve městě Uferweg 18a (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Wald

9,5

Haus am Wald

Ubytování (Apartmány) Haus am Wald. Apartmány Haus am Wald se nacházejí v obci Steindorf am Ossiacher See, 5 minut jízdy autem od jezera, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Haus am Wald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements am See

9,5

Appartements am See

Ubytování (Apartmány) Appartements am See. Appartements am See se nachází na břehu jezera Ossiach a nabízí rozlehlou zahradu, jízdní kola a lodě k zapůjčení zdarma a ubytování v apartmánech s... Ubytování Appartements am See se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Struggl

9,5

Gästehaus Struggl

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Struggl. Gästehaus Struggl se nachází na klidném místě v obci Steindorf am Ossiacher See a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon nebo terasu s výhledem na horu Gerlitzen a... Ubytování Gästehaus Struggl se nachází ve městě Dorfstraße 85 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Angela

9,5

Ferienwohnung Angela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Angela. Ferienwohnung Angela nabízí moderní apartmán v obci Steindorf am Ossiacher See, 100 metrů od jezera Ossiacher See. Ubytování Ferienwohnung Angela se nachází ve městě Sonnenweg 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Resi mit traumhaftem Seepanorama

9,5

Ferienwohnung Resi mit traumhaftem Seepanorama

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Resi mit traumhaftem Seepanorama. Ferienwohnung Resi mit traumhaftem Seepanorama is located in Steindorf am Ossiacher See. Ubytování Ferienwohnung Resi mit traumhaftem Seepanorama se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seevilla Ossiacher See

9,4

Seevilla Ossiacher See

Ubytování (Penzion) Seevilla Ossiacher See. Seevilla Ossiacher See se nachází u vody v obci Steindorf am Ossiacher See. Ubytování Seevilla Ossiacher See se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Bräuhauser

9,4

Da Bräuhauser

Ubytování (Farma) Da Bräuhauser. Da Bräuhauser se nachází 8 km od lyžařského areálu Kreischberg. Den můžete začít snídaní formou bufetu a zakončit v relaxační místnosti s krbem. Ubytování Da Bräuhauser se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension AdlerHorst

9,4

Pension AdlerHorst

Ubytování (Penzion) Pension AdlerHorst. The B&B Pension AdlerHorst in Steindorf, only a 5 minutes' walk from the scenic Lake Ossiach in Carinthia, is surrounded by a garden with sun beds. Ubytování Pension AdlerHorst se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Hotel Legendär

9,3

Apart Hotel Legendär

Ubytování (Aparthotel) Apart Hotel Legendär. Apart Hotel Legendär zaujímá krásnou polohu přímo na břehu jezera Ossiacher See. Ve všech apartmánech najdete iPad, 2 LCD TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Hotel Legendär se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Frieser

9,3

Ferienwohnung Frieser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Frieser. Ferienwohnung Frieser se nachází v centru města Steindorf am Ossiacher See, příbližně 150 metrů od veřejné pláže. Ubytování Ferienwohnung Frieser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Hölbling

9,3

FeWo Hölbling

Ubytování (Apartmán) FeWo Hölbling. FeWo Hölbling offers accommodation in Steindorf am Ossiacher See. The unit is 21 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování FeWo Hölbling se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ossiachersee Apartments

9,1

Ossiachersee Apartments

Ubytování (Apartmán) Ossiachersee Apartments. Ossiachersee Apartments se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See v regionu Korutany a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ossiachersee Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Hoffmann

8,7

Seehotel Hoffmann

Ubytování (Hotel) Seehotel Hoffmann. Moderní 4hvězdičkový Seehotel Hoffmann s Wi-Fi zdarma se nachází v centrální části v krásném zálivu na severovýchodním břehu jezera Ossiach, jen pár kroků... Ubytování Seehotel Hoffmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Koller

8,7

Appartment Koller

Ubytování (Apartmán) Appartment Koller. Situated in Steindorf am Ossiacher See in the Carinthia region, Appartment Koller features a balcony and lake views. Ubytování Appartment Koller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Kamot

8,5

Ferienwohnung Kamot

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kamot. Ferienwohnung Kamot nabízí ubytování se zahradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Steindorf am Ossiacher See. Ubytování Ferienwohnung Kamot se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Laggner

8,5

Gasthof Laggner

Ubytování (Penzion) Gasthof Laggner. Tento rodinný hotel se nachází na korutanské cyklistické stezce ve Steindorfu na jezeře Ossiacher See a nabízí možnost ubytování se psy a řadu outdoorových... Ubytování Gasthof Laggner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hänsel & Gretel - H E 3 - direkt am Ossiachersee

8,5

Appartement Hänsel & Gretel - H E 3 - direkt am Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) Appartement Hänsel & Gretel - H E 3 - direkt am Ossiachersee. Set in Steindorf am Ossiacher See in the Carinthia region, Appartement Hänsel & Gretel - H E 3 - direkt am Ossiachersee has a balcony and sea views. Ubytování Appartement Hänsel & Gretel - H E 3 - direkt am Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hänsel & Gretel - HC5 - direkt am Ossiachersee

8,5

Appartement Hänsel & Gretel - HC5 - direkt am Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) Appartement Hänsel & Gretel - HC5 - direkt am Ossiachersee. Offering garden views, Appartement Hänsel & Gretel - HC5 - direkt am Ossiachersee is an accommodation situated in Bodensdorf, 15 km from Lodronlift and 15... Ubytování Appartement Hänsel & Gretel - HC5 - direkt am Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wolf

8,4

Pension Wolf

Ubytování (Penzion) Pension Wolf. Penzion Wolf ve Steindorfu stojí jen 15 minut od jezera Ossiacher See. Ubytování Pension Wolf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Nindler

8,3

Gasthof Nindler

Ubytování (Penzion) Gasthof Nindler. Just 200 metres from Lake Ossiach, Gasthof Nindler features a private beach, a spa area, and a free bicycle hire. Ubytování Gasthof Nindler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Hänsel und Gretel am Ossiachersee

8,2

Appartement Hänsel und Gretel am Ossiachersee

Ubytování (Apartmány) Appartement Hänsel und Gretel am Ossiachersee. Hänsel und Gretel Apartments stojí na břehu jezera Ossiach. Nabízí apartmány s vlastním balkonem, soukromou pláž, krytý bazén a zahradu plnou stromů. Ubytování Appartement Hänsel und Gretel am Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seerestaurant & Suiten Hayat

8

Seerestaurant & Suiten Hayat

Ubytování (Penzion) Seerestaurant & Suiten Hayat. Seerestaurant & Suiten Hayat se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See, 7 minut jízdy od lyžařského střediska Gerlitzen. Ubytování Seerestaurant & Suiten Hayat se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Chill

7,4

Ferienwohnung Chill

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Chill. Ferienwohnung Chill is situated in Steindorf am Ossiacher See and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Chill se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Korutany).

Appartements Bleistattblick

Appartements Bleistattblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Bleistattblick. Located in Steindorf am Ossiacher See, 31 km from Klagenfurt, Appartements Bleistattblick provides a garden and free WiFi. Ubytování Appartements Bleistattblick se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Am-moore

Ferienhaus Am-moore

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Am-moore. Situated in Steindorf am Ossiacher See in the Carinthia region, Ferienhaus Am-moore features a terrace and mountain views. Ubytování Ferienhaus Am-moore se nachází ve městě Dammweg 10a (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stiegl

Villa Stiegl

Ubytování (Aparthotel) Villa Stiegl. Set in Steindorf am Ossiacher See, 33 km from Klagenfurt, Villa Stiegl offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villa Stiegl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Natura 2000

Appartement Natura 2000

Ubytování (Apartmán) Appartement Natura 2000. Appartement Natura 2000 is located in Steindorf am Ossiacher See and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Appartement Natura 2000 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Romantik Schlössl Villa Dr. Heiner

Romantik Schlössl Villa Dr. Heiner

Ubytování (Apartmán) Romantik Schlössl Villa Dr. Heiner. Romantik Schlössl Villa Dr. Heiner is set in Steindorf am Ossiacher See and offers free bikes. Ubytování Romantik Schlössl Villa Dr. Heiner se nachází ve městě Steindorf am Ossiacher See (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Moor & more

Ferienwohnung Moor & more

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moor & more. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Ferienwohnung Moor & more is located in Steindorf am Ossiacher See. Ubytování Ferienwohnung Moor & more se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Steindorf am Ossiacher See

Město Steindorf am Ossiacher See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Steindorf am Ossiacher See.