Hledat

Ubytování

Ubytování město Latschach ober dem Faakersee

Ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Latschach ober dem Faakersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Latschach ober dem Faakersee

Seppis Ferienhof

9,7

Seppis Ferienhof

Ubytování (Apartmány) Seppis Ferienhof. Featuring a spa area with a sauna and steam bath, Seppis Ferienhof is a 5-minute drive from Lake Faak. Ubytování Seppis Ferienhof se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samonigghof

9,7

Samonigghof

Ubytování (Apartmány) Samonigghof. Samonigghof se nachází v obci Latschach ober dem Faakersee. Bad Kleinkirchheim leží 32 km daleko. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Samonigghof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hubertushof

9,2

Hubertushof

Ubytování (Penzion) Hubertushof. Penzion Hubertushof se nachází jen 2 minuty jízdy od vlastní soukromé pláže se slunečníky a lehátky na jezeře Faak a nabízí velkou zahradu s trávníkem,... Ubytování Hubertushof se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Gasthof Martinihof

9,2

Gasthof Martinihof

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Martinihof. Gasthof Martinihof se nachází v přírodě, 5 km od jezera Faaker See a nabízí zahradu, jízdy na ponících a restauraci, ve které se podávají domácí produkty. Ubytování Gasthof Martinihof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Michor

9,1

Ferienhaus Michor

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Michor. Ferienhaus Michor nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Latschach ober dem Faakersee. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a ručníky. Ubytování Ferienhaus Michor se nachází ve městě Aussichtsweg 12 (Rakousko - Korutany).

Behagliche Ferienwohnung

9

Behagliche Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Behagliche Ferienwohnung. Behagliche Ferienwohnung se nachází v Latschach ober dem Faakersee. Nabízí balkon. Ubytování Behagliche Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula apartman

8,9

Levendula apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula apartman. Situated in Latschach ober dem Faakersee in the Carinthia region, Levendula apartman features a patio and garden views. Ubytování Levendula apartman se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Post

8,9

Gasthof Pension Post

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Post. Gasthof Pension Post se nachází v centru obce Latschach ober dem Faakersee a nabízí pokoje vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou i bezplatnou... Ubytování Gasthof Pension Post se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pachernighof

8,8

Hotel Pachernighof

Ubytování (Hotel) Hotel Pachernighof. Hotel Pachernighof se nachází na klidném místě, 4 km od jezera Wörthersee a Veldenu. Ubytování Hotel Pachernighof se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Parkweg Lodge

8,6

Parkweg Lodge

Ubytování (Apartmány) Parkweg Lodge. Parkweg Lodge se nachází ve Faak am See, 45 km od Bledu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Parkweg Lodge se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Haus Peter

8,6

Haus Peter

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Peter. Bed & breakfast Haus Peter se nachází v obci Latschach ober dem Faakersee, 18 km od lyžařského areálu Gerlitzen a 20 km od lyžařského areálu Dreiländereck. Ubytování Haus Peter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Naturel Hoteldorf Schönleitn

8,6

Naturel Hoteldorf Schönleitn

Ubytování (Prázdninový areál) Naturel Hoteldorf Schönleitn. Naturel Hoteldorf Schönleitn má malebnou polohu na náhorní plošině nad jezerem Faaker See. Ubytování Naturel Hoteldorf Schönleitn se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnis-Hotel-Appartements

8,3

Erlebnis-Hotel-Appartements

Ubytování (Hotel) Erlebnis-Hotel-Appartements. Erlebnis-Hotel-Appartements se nachází v jižním Korutanech na úpatí pohoří Karawanken. Ubytování Erlebnis-Hotel-Appartements se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Olympia Apartment

7,7

Olympia Apartment

Ubytování (Apartmány) Olympia Apartment. Olympia Apartment se nachází v obci Latschach ober dem Faakersee v Korutansku, 2 km od břehu jezera Faaker, 9 km od Villachu a 40 km od Travisia. Ubytování Olympia Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldschlössl

7,1

Waldschlössl

Ubytování (Aparthotel) Waldschlössl. Waldschlössl se nachází v centru Latschach Ober dem Faakersee, 5 minut jízdy od jezera a 10 minut jízdy autobusem od 3 lyžařských areálů. Ubytování Waldschlössl se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Wrolich

6,7

Ferienwohnungen Wrolich

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wrolich. Ferienwohnungen Wrolich se nachází v obci Latschach ober dem Faakersee, 44 km od Bledu, a nabízí výhled na hory, fitness centrum, tureckou lázeň a... Ubytování Ferienwohnungen Wrolich se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympia apartment in Latschach

Olympia apartment in Latschach

Ubytování (Apartmán) Olympia apartment in Latschach. Set in Latschach in the Carinthia region, Olympia apartment in Latschach has a patio and mountain views. Ubytování Olympia apartment in Latschach se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons Apartment Karintia

Four Seasons Apartment Karintia

Ubytování (Apartmán) Four Seasons Apartment Karintia. Located in Latschach, Four Seasons Apartment Karintia provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Four Seasons Apartment Karintia se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Hill Home made with Love

The Hill Home made with Love

Ubytování (Apartmán) The Hill Home made with Love. The Hill Home made with Love is set in Latschach and offers a garden and a terrace. Ubytování The Hill Home made with Love se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Temitzhof

Gästehaus Temitzhof

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Temitzhof. Set in Latschach, 44 km from Bled, Gästehaus Temitzhof offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Temitzhof se nachází ve městě Latschach ober dem Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Latschach ober dem Faakersee

Město Latschach ober dem Faakersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Latschach ober dem Faakersee.