Hledat

Ubytování

Ubytování město Reichenfels

Ve městě Reichenfels (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reichenfels

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reichenfels

Die Mühle 10

8,9

Die Mühle 10

Ubytování (Hotel) Die Mühle 10. Located in Reichenfels in the Carinthia Region, a 20-minuted drive from the Red Bull Ring, Die Mühle 10 features a small spa area, a children's playground... Ubytování Die Mühle 10 se nachází ve městě Bambergerstraße 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik-Villa LebensART

8,9

Romantik-Villa LebensART

Ubytování (Apartmány) Romantik-Villa LebensART. Surrounded by a 2,300 m² garden, this renovated villa dating from 1875 enjoys a quiet location in Reichenfels in the Lavant Valley. Ubytování Romantik-Villa LebensART se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost

8,3

Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost

Ubytování (Hotel) Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost. Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost se nachází v Reichenfels v Korutanech a nabízí terasu a přístup na lyžích. Ubytování Aqua Reiki Ski Hotel Klippitz Nordost se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nana

Apartment Nana

Ubytování (Apartmán) Apartment Nana. Apartment Nana is set in Reichenfels. The property is 36 km from Knittelfeld, and complimentary private parking is featured. Ubytování Apartment Nana se nachází ve městě Reichenfels (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hammerer

Ferienhaus Hammerer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hammerer. Ferienhaus Hammerer is situated in Reichenfels and offers a terrace. The holiday home features garden views and is 43 km from Murau. Ubytování Ferienhaus Hammerer se nachází ve městě Reichenfels (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliches Bauernhaus

Gemütliches Bauernhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Gemütliches Bauernhaus. Located in Reichenfels in the Carinthia region, Gemütliches Bauernhaus features a patio and river views. Ubytování Gemütliches Bauernhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthaus Pension Pichlbauer

Gasthaus Pension Pichlbauer

Ubytování (Penzion) Gasthaus Pension Pichlbauer. Set in Reichenfels and accessible via an asphalt road, Gasthaus Pension Pichlbauer has a terrace. Ubytování Gasthaus Pension Pichlbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Reichenfels

Město Reichenfels se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Reichenfels.