Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Kanzian

Ve městě Sankt Kanzian (Rakousko) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Kanzian

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Kanzian

Ferienwohnung Anna

9,9

Ferienwohnung Anna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anna. Sankt Kanzian's Ferienwohnung Anna is within 1 km of Klopeiner Lake, Klein Lake, the Klopeinerwald hiking paths, a bicycle rental shop and a 20000 m2... Ubytování Ferienwohnung Anna se nachází ve městě Kuraweg 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jesse

9,8

Apartments Jesse

Ubytování (Apartmány) Apartments Jesse. Apartmány Jesse se nacházejí v Sankt Kanzian, 4 km od hradu Neudenstein. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Apartments Jesse se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Christiane

9,7

Pension Christiane

Ubytování (Penzion) Pension Christiane. Situated in Sankt Kanzian, 12 km from Castle Neudenstein, Pension Christiane features accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování Pension Christiane se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Wohlfühlpension Kristan

9,7

Wohlfühlpension Kristan

Ubytování (Penzion) Wohlfühlpension Kristan. Located right on the shore of Lake Klopein, Wohlfühlpension Kristan offers a private beach, a sauna, and free Wi-Fi. Each room has a balcony or a terrace. Ubytování Wohlfühlpension Kristan se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Lipnik

9,7

Gästehaus Lipnik

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Lipnik. Gästehaus Lipnik nabízí apartmán se 2 ložnicemi a balkonem a neplacenou soukromou pláž u jezera Klopein, které leží 2 km daleko. Ubytování Gästehaus Lipnik se nachází ve městě Feldweg 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortappartements Schönblick

9,7

Komfortappartements Schönblick

Ubytování (Apartmány) Komfortappartements Schönblick. Set in Sankt Kanzian in the Carinthia region and Castle Neudenstein reachable within 14 km, Komfortappartements Schönblick offers accommodation with free... Ubytování Komfortappartements Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Messner-Schauer

9,6

Ferienwohnung Messner-Schauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Messner-Schauer. Ferienwohnung Messner-Schauer se nachází 5 minut jízdy od centra města Klopein a 20 minut chůze nebo 10 minut jízdy od soukromé pláže u Klopeinského... Ubytování Ferienwohnung Messner-Schauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Edelweiss

9,6

Ferienhaus Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Edelweiss. Situated in Unterburg am Klopeiner See, this apartment features a terrace and a garden. The unit is 45 km from Bled. Ubytování Ferienhaus Edelweiss se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Josy

9,6

Ferienwohnung Josy

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Josy. Ferienwohnung Josy se nachází v klidné části obce Sankt Kanzian, 10 minut jízdy od břehu jezera Klopeiner See. Ubytování Ferienwohnung Josy se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Fishery Steffan

9,6

Fishery Steffan

Ubytování (Rezort) Fishery Steffan. Fishery Steffan stojí v Sankt Kanzianu, 4,1 km od hradu Neudenstein, a má zahradu, bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Nechybí ani restaurace. Ubytování Fishery Steffan se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Landhaus Noreia

9,6

Landhaus Noreia

Ubytování (Apartmány) Landhaus Noreia. Landhaus Noreia stojí na pozemku velkém 2 500 m², jehož součástí je zahrada o velikosti 800 m², kterou můžete volně využívat. Ubytování Landhaus Noreia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rutar

9,6

Ferienhaus Rutar

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rutar. Ferienhaus Rutar is directly located at Lake Klopein, 500 metres from restaurants, supermarkets, Seelach and Sankt Kanzian town centre. Ubytování Ferienhaus Rutar se nachází ve městě Südpromenade 35 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Martinschitz

9,6

Ferienwohnung Martinschitz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Martinschitz. Tyto apartmány se nachází v obci Sankt Kanzian, 3,5 km od hradu Neudenstein, a nabízí venkovní bazén. Ubytování Ferienwohnung Martinschitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Wutte Josefine

9,6

Ferienwohnungen Wutte Josefine

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wutte Josefine. Ferienwohnungen Wutte Josefine je dům s apartmány situovaný v Sankt Primusu, 500 metrů od jezera Turnersee, u kterého mají hosté přístup na soukromou pláž. Ubytování Ferienwohnungen Wutte Josefine se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kathi

9,6

Pension Kathi

Ubytování (Penzion) Pension Kathi. Pension Kathi se nachází 2 minuty pěšky od jezera Klopeiner, 4 až 8 minut pěšky od jezera Klopein a 100 metrů od centra obce Sankt Kanzian, a nabízí... Ubytování Pension Kathi se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Kristan

9,6

Ferienwohnungen Kristan

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Kristan. Ferienwohnungen Kristan, renovovaný v roce 2013, se nachází u břehu Klopeinského jezera. Ubytování Ferienwohnungen Kristan se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Pension Haus am See

9,5

Pension Haus am See

Ubytování (Penzion) Pension Haus am See. Pension Haus am See se nachází na klidném místě přímo na břehu jezera Klopein a nabízí přímý přístup k jezeru s bezplatnými lehátky a slunečníky. Ubytování Pension Haus am See se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Erlebnisbauernhof Urak

9,5

Erlebnisbauernhof Urak

Ubytování (Farma) Erlebnisbauernhof Urak. Erlebnisbauernhof Urak nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s výhledem do okolí a na jezero Klopeinersee. Ubytování Erlebnisbauernhof Urak se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Annemarie

9,5

Ferienwohnung Annemarie

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Annemarie. Ferienwohnung Annemarie se nachází ve městě Sankt Kanzian, 2 km od jezera Klopein a 70 metrů od farmy s dětskou zoo, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Ferienwohnung Annemarie se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Appartements – Pension Peter

9,4

Appartements – Pension Peter

Ubytování (Apartmány) Appartements – Pension Peter. These spacious apartments are just 80 metres from Lake Klopein and a 3-minute walk from a private beach. Ubytování Appartements – Pension Peter se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Isabella

9,4

Ferienhaus Isabella

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Isabella. Ferienhaus Isabella je apartmánový dům situovaný v Sankt Kanzianu, jen 150 metrů od Klopeinského jezera. Ubytování Ferienhaus Isabella se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Kerth

9,4

Ferienwohnung Kerth

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kerth. Ferienwohnung Kerth je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v obci Sankt Kanzian, 200 metrů od nejbližší pláže u jezera Klopein a 4... Ubytování Ferienwohnung Kerth se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Hartmann

9,4

Pension Hartmann

Ubytování (Penzion) Pension Hartmann. Pension Hartmann is located in Sankt Kanzian and offers a private beach area at Lake Klopein, as well as free bicycles for guests and free WiFi access. Ubytování Pension Hartmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Presslauer - Mori

9,4

Apartments Presslauer - Mori

Ubytování (Apartmány) Apartments Presslauer - Mori. Apartments Presslauer - Mori se nachází ve městě Sankt Kanzian, 3,5 km od hradu Neudenstein. Ubytování Apartments Presslauer - Mori se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Princes

9,4

Seehotel Princes

Ubytování (Hotel) Seehotel Princes. Located right on the western shore of Lake Klopein, Seehotel Princes is a 4-minute walk from the centre of Seelach. Ubytování Seehotel Princes se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Drobesch

9,3

Ferienhaus Drobesch

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Drobesch. Ferienhaus Drobesch in Sankt Kanzian is set 150 Metres from Lake Klopein, and offers self-catering accommodation units with free WiFi, a balcony and a... Ubytování Ferienhaus Drobesch se nachází ve městě Am See XV/13 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rogatsch

9,3

Ferienwohnung Rogatsch

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rogatsch. Ferienwohnung Rogatsch se nachází v poklidné lokalitě v obci St. Ubytování Ferienwohnung Rogatsch se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Holzer

9,3

Ferienwohnungen Holzer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Holzer. Situated in Sankt Kanzian in the Carinthia region and Castle Neudenstein reachable within 11 km, Ferienwohnungen Holzer features accommodation with free... Ubytování Ferienwohnungen Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Landhaus Felsenkeller

9,3

Appartement Landhaus Felsenkeller

Ubytování (Apartmány) Appartement Landhaus Felsenkeller. Apartmány Landhaus Felsenkeller se nacházejí v centru obce Stein im Jauntal, 3 km od Klopeinského jezera, ke kterému mají hosté soukromý přístup včetně... Ubytování Appartement Landhaus Felsenkeller se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sumnitsch

9,2

Ferienwohnung Sumnitsch

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sumnitsch. Ferienwohnung Sumnitsch nabízí apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, balkonem nebo terasou v Grabelsdorfu, 1500 metrů od jezera Klopein. Ubytování Ferienwohnung Sumnitsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Agnes

9,2

Pension Agnes

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Agnes. Set in Sankt Kanzian, 60 metres from Klopeinersee Lake, the family-run Pension Agnes offers rooms with a balcony, free access to the beach, a rich buffet... Ubytování Pension Agnes se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PunktSieben

9,2

PunktSieben

Ubytování (Penzion) PunktSieben. Situated in Sankt Kanzian, 11 km from Castle Neudenstein, PunktSieben features accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování PunktSieben se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnblick

9,2

Pension Sonnblick

Ubytování (Penzion) Pension Sonnblick. Pension Sonnblick se nachází v obci Sankt Kanzian, jen 50 metrů od břehů Klopeinského jezera. Ubytování Pension Sonnblick se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Haus Sonnhügel

9,2

Haus Sonnhügel

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnhügel. Haus Sonnhügel se nachází 1 km od centra města Sankt Kanzian, autobusové zastávky, restaurace, supermarketu a břehu Klopeinského jezera, kde si můžete... Ubytování Haus Sonnhügel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard

9,2

Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard. Haus Irmgard se nachází na klidném místě 300 metrů od centra města Sankt Kanzian a 10 minut chůze od jezera Klopein. Ubytování Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Miklautz

9,2

Pension Miklautz

Ubytování (Penzion) Pension Miklautz. Pension Miklautz se nachází v obci Sankt Kanzian a hosté se sem mohou těšit na bezplatná kola, zahradu, bar a sdílený lounge. Ubytování Pension Miklautz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Tulpe

9,2

Pension Tulpe

Ubytování (Penzion) Pension Tulpe. Pension Tulpe se nachází na klidné východní straně jezera Klopein, 500 metrů od pláže. Najdete zde trávník na opalování. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pension Tulpe se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rose

9,2

Villa Rose

Ubytování (Apartmány) Villa Rose. Villa Rose se nachází 350 metrů od centra města St. Kanzian, 1,5 km od jezera Klopeiner See. Ubytování Villa Rose se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Pension Helios

9,2

Pension Helios

Ubytování (Penzion) Pension Helios. Pension Helios se nachází v obci Sankt Kanzian, jen 2 minuty chůze od jezera Klopeiner, a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Helios se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung am See

9,1

Ferienwohnung am See

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am See. Ferienwohnung am See se nachází přímo u jezera Klopeinersee, 10 minut od Sankt Kanzianu. Ubytování Ferienwohnung am See se nachází ve městě Am See V/5 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandpension Seejuwel

9

Strandpension Seejuwel

Ubytování (Penzion) Strandpension Seejuwel. Strandpension Seejuwel se nachází ve městě Sankt Kanzian, přímo na břehu Klopeinského jezera. Ubytování Strandpension Seejuwel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Erlebnisbauernhof Tschom

9

Erlebnisbauernhof Tschom

Ubytování (Apartmány) Erlebnisbauernhof Tschom. Erlebnisbauernhof Tschom is located a 2-minute drive from its private beach at Lake Klopein, where guests can find a sunbathing lawn, sun loungers and... Ubytování Erlebnisbauernhof Tschom se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Pension Hofmayer

9

Bauernhof Pension Hofmayer

Ubytování (Farma) Bauernhof Pension Hofmayer. Set in Sankt Kanzian in the Carinthia region and Castle Neudenstein reachable within 11 km, Bauernhof Pension Hofmayer offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Bauernhof Pension Hofmayer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Stefanie

9

Ferienhaus Stefanie

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Stefanie. Ferienhaus Stefanie se nachází v obci Seelach am Klopeiner See, 120 metrů od jezera Klopein, a nabízí soukromou pláž. Ubytování Ferienhaus Stefanie se nachází ve městě Laubenweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AUSZEiT

8,9

AUSZEiT

Ubytování (Bed and breakfast) AUSZEiT. Located 12 km from Castle Neudenstein, AUSZEiT provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování AUSZEiT se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Landhaus Klopein

8,9

Landhaus Klopein

Ubytování (Apartmány) Landhaus Klopein. Landhaus Klopein prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 a nabízí apartmány a bungalovy obklopené velkou zahradou v blízkosti několika korutanských... Ubytování Landhaus Klopein se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Erlebnisbauernhof Pension Waschnig

8,9

Erlebnisbauernhof Pension Waschnig

Ubytování (Farma) Erlebnisbauernhof Pension Waschnig. Frühstückspension Waschnig se nachází ve městě Sankt Kanzian, 2,5 km od jezera Klopein. Ubytování Erlebnisbauernhof Pension Waschnig se nachází ve městě Oberseidendorf 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amerika-Holzer Hotel & Resort

8,9

Amerika-Holzer Hotel & Resort

Ubytování (Hotel) Amerika-Holzer Hotel & Resort.  Amerika-Holzer Hotel & Resort se nachází přímo na břehu jezera Klopein a nabízí velkou soukromou pláž a jedinečnou saunu u jezera. Ubytování Amerika-Holzer Hotel & Resort se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Pension Elisabeth

8,8

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Pension Elisabeth se nachází na klidném místě v obci St. Kanzian, 10 minut pěšky od promenády kolem jezera Klopeiner s restaurací a pláží. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Strandhotel Orchidee

8,8

Strandhotel Orchidee

Ubytování (Hotel) Strandhotel Orchidee. Strandhotel Orchidee se nachází přímo na břehu jezera Klopein v Korutanech a nabízí soukromou pláž, wellness centrum a pokoje/apartmány s balkonem a... Ubytování Strandhotel Orchidee se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Apartment Villa Louise

8,8

Apartment Villa Louise

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Louise. Featuring mountain views, Apartment Villa Louise offers accommodation with a terrace and a kettle, around 13 km from Castle Neudenstein. Ubytování Apartment Villa Louise se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Kanzian

Město Sankt Kanzian se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování ve městě Sankt Kanzian.