Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Kanzian

Ve městě Sankt Kanzian (Rakousko) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Kanzian

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Kanzian

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick

10

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick

UbytováníBauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick. Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick se nachází v obci Sankt Kanzian, 27 km od hradu St. Georgen am Sandhof a hradu Welzenegg. Ubytování Bauernhof Podorn - Ferienwohnung Panoramablick se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Anna

9,9

Ferienwohnung Anna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anna. Sankt Kanzian's Ferienwohnung Anna is within 1 km of Klopeiner Lake, Klein Lake, the Klopeinerwald hiking paths, a bicycle rental shop and a 20000 m2... Ubytování Ferienwohnung Anna se nachází ve městě Kuraweg 1 (Rakousko - Korutany).

Apartments Jesse

9,8

Apartments Jesse

Ubytování (Apartmány) Apartments Jesse. Apartmány Jesse se nacházejí v Sankt Kanzian, 4 km od hradu Neudenstein. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Apartments Jesse se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Lipnik

9,7

Gästehaus Lipnik

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Lipnik. Gästehaus Lipnik nabízí apartmán se 2 ložnicemi a balkonem a neplacenou soukromou pláž u jezera Klopein, které leží 2 km daleko. Ubytování Gästehaus Lipnik se nachází ve městě Feldweg 1 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Messner-Schauer

9,6

Ferienwohnung Messner-Schauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Messner-Schauer. Ferienwohnung Messner-Schauer se nachází 5 minut jízdy od centra města Klopein a 20 minut chůze nebo 10 minut jízdy od soukromé pláže u Klopeinského... Ubytování Ferienwohnung Messner-Schauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Rutar

9,6

Ferienhaus Rutar

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rutar. Ferienhaus Rutar is directly located at Lake Klopein, 500 metres from restaurants, supermarkets, Seelach and Sankt Kanzian town centre. Ubytování Ferienhaus Rutar se nachází ve městě Südpromenade 35 (Rakousko - Korutany).

Landhaus Noreia

9,6

Landhaus Noreia

Ubytování (Apartmány) Landhaus Noreia. Landhaus Noreia stojí na pozemku velkém 2 500 m², jehož součástí je zahrada o velikosti 800 m², kterou můžete volně využívat. Ubytování Landhaus Noreia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Wutte Josefine

9,6

Ferienwohnungen Wutte Josefine

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wutte Josefine. Ferienwohnungen Wutte Josefine je dům s apartmány situovaný v Sankt Primusu, 500 metrů od jezera Turnersee, u kterého mají hosté přístup na soukromou pláž. Ubytování Ferienwohnungen Wutte Josefine se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Erlebnisbauernhof Urak

9,5

Erlebnisbauernhof Urak

Ubytování (Farma) Erlebnisbauernhof Urak. Erlebnisbauernhof Urak nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s výhledem do okolí a na jezero Klopeinersee. Ubytování Erlebnisbauernhof Urak se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Appartements – Pension Peter

9,4

Appartements – Pension Peter

Ubytování (Apartmány) Appartements – Pension Peter. These spacious apartments are just 80 metres from Lake Klopein and a 3-minute walk from a private beach. Ubytování Appartements – Pension Peter se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Apartments Presslauer - Mori

9,4

Apartments Presslauer - Mori

Ubytování (Apartmány) Apartments Presslauer - Mori. Apartments Presslauer - Mori se nachází ve městě Sankt Kanzian, 3,5 km od hradu Neudenstein. Ubytování Apartments Presslauer - Mori se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Drobesch

9,3

Ferienhaus Drobesch

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Drobesch. Ferienhaus Drobesch in Sankt Kanzian is set 150 Metres from Lake Klopein, and offers self-catering accommodation units with free WiFi, a balcony and a... Ubytování Ferienhaus Drobesch se nachází ve městě Am See XV/13 (Rakousko - Korutany).

Appartement Landhaus Felsenkeller

9,3

Appartement Landhaus Felsenkeller

Ubytování (Apartmány) Appartement Landhaus Felsenkeller. Apartmány Landhaus Felsenkeller se nacházejí v centru obce Stein im Jauntal, 3 km od Klopeinského jezera, ke kterému mají hosté soukromý přístup včetně... Ubytování Appartement Landhaus Felsenkeller se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Pension Agnes

9,2

Pension Agnes

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Agnes. Set in Sankt Kanzian, 60 metres from Klopeinersee Lake, the family-run Pension Agnes offers rooms with a balcony, free access to the beach, a rich buffet... Ubytování Pension Agnes se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

PunktSieben

9,2

PunktSieben

Ubytování (Penzion) PunktSieben. Situated in Sankt Kanzian, 11 km from Castle Neudenstein, PunktSieben features accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování PunktSieben se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard

9,2

Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard. Haus Irmgard se nachází na klidném místě 300 metrů od centra města Sankt Kanzian a 10 minut chůze od jezera Klopein. Ubytování Ferienwohnungen Presslauer Mori - Haus Irmgard se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Pension Tulpe

9,2

Pension Tulpe

Ubytování (Penzion) Pension Tulpe. Pension Tulpe se nachází na klidné východní straně jezera Klopein, 500 metrů od pláže. Najdete zde trávník na opalování. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pension Tulpe se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Appartement Lindenheim

9,2

Appartement Lindenheim

Ubytování (Apartmány) Appartement Lindenheim. Appartement Lindenheim se nachází 8 km od hradu Neudenstein a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Appartement Lindenheim se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

enJoy Appartements

9,2

enJoy Appartements

UbytováníenJoy Appartements. EnJoy Appartements se nachází v obci Sankt Kanzian a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování enJoy Appartements se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung am See

9,1

Ferienwohnung am See

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am See. Ferienwohnung am See se nachází přímo u jezera Klopeinersee, 10 minut od Sankt Kanzianu. Ubytování Ferienwohnung am See se nachází ve městě Am See V/5 (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Anna Seelach

9

Ferienhaus Anna Seelach

UbytováníFerienhaus Anna Seelach. Ferienhaus Anna Seelach se nachází v obci Sankt Kanzian a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienhaus Anna Seelach se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Stefanie

9

Ferienhaus Stefanie

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Stefanie. Ferienhaus Stefanie se nachází v obci Seelach am Klopeiner See, 120 metrů od jezera Klopein, a nabízí soukromou pláž. Ubytování Ferienhaus Stefanie se nachází ve městě Laubenweg 8 (Rakousko - Korutany).

Erlebnisbauernhof Pension Waschnig

8,9

Erlebnisbauernhof Pension Waschnig

Ubytování (Farma) Erlebnisbauernhof Pension Waschnig. Frühstückspension Waschnig se nachází ve městě Sankt Kanzian, 2,5 km od jezera Klopein. Ubytování Erlebnisbauernhof Pension Waschnig se nachází ve městě Oberseidendorf 4 (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Sankt Kanzian

Město Sankt Kanzian se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování ve městě Sankt Kanzian.