Hledat

Ubytování

Ubytování město Maria Luggau

Ve městě Maria Luggau (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maria Luggau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maria Luggau

Guggenbergerhof

9,7

Guggenbergerhof

Ubytování (Penzion) Guggenbergerhof. Guggenbergerhof se nachází v obci Maria Luggau a nabízí zahradu, terasu, pokojovou službu a soukromé neplacené parkoviště. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Guggenbergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gatterer

9,6

Pension Gatterer

Ubytování (Penzion) Pension Gatterer. Pension Gatterer stojí 40 metrů od zastávky bezplatného skibusu v Maria Luggau, 10 km od lyžařského areálu Obertilliach. Ubytování Pension Gatterer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Paternwirt

9,4

Der Paternwirt

Ubytování (Hotel) Der Paternwirt. Hotel Der Paternwirt se nachází v Maria Luggau, 50 km od Cortina d'Ampezzo. Nabízí saunu, úschovnu lyží, dětské hřiště, sluneční terasu, restauraci a bar. Ubytování Der Paternwirt se nachází ve městě Maria Luggau 30 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof im Wiesengrund

9,4

Bauernhof im Wiesengrund

Ubytování (Apartmány) Bauernhof im Wiesengrund. Apartmány Bauernhof im Wiesengrund se nacházejí v obci Maria Luggau a nabízejí zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Bauernhof im Wiesengrund se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Strieder

9,1

Haus Strieder

Ubytování (Apartmány) Haus Strieder. Penzion Haus Strieder se nachází v obci Maria Luggau, 74 km od Cortiny d'Ampezzo a 41 km od obce San Candida, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Strieder se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pension Prünster

8,9

Ferienwohnungen Pension Prünster

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pension Prünster. Tyto apartmány se nacházejí v poutním městečku Maria Luggau v údolí Lesach v Korutanech. Díky jižní orientaci jsou světlé a prosluněné. Ubytování Ferienwohnungen Pension Prünster se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Luggau

8,9

Gasthof Luggau

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Luggau. Gasthof Luggau leží v obci Maria Luggau v údolí Lesachtal, jen 400 metrů od baziliky. Ubytování Gasthof Luggau se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Pergila

8,1

Haus Pergila

Ubytování (Apartmány) Haus Pergila. Haus Pergila je dům situovaný v Maria Luggau. Nabízí zahradu s terasou a ubytování v apartmánech a pokojích s Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Pergila se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wassermühle

7,8

Ferienhaus Wassermühle

Ubytování (Chata) Ferienhaus Wassermühle. Ferienhaus Wassermühle se nachází na klidném místě plném zeleně v Maria Luggau. Nabízí chatu v bývalém vodním mlýně. Ubytování Ferienhaus Wassermühle se nachází ve městě Maria Luggau (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maria Luggau

Apartment Maria Luggau

Ubytování (Apartmán) Apartment Maria Luggau. Situated in Maria Luggau in the Carinthia region, Apartment Maria Luggau is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Maria Luggau se nachází ve městě Maria Luggau (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus "Schneider"

Ferienhaus "Schneider"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Schneider". Set in Maria Luggau, Ferienhaus "Schneider" offers accommodation with a balcony and free WiFi. The holiday home has mountain views and is 46 km from Sesto. Ubytování Ferienhaus "Schneider" se nachází ve městě Tiefenbach 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Maria Luggau II

Holiday home Maria Luggau II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Maria Luggau II. Holiday home Maria Luggau II is set in Maria Luggau and offers barbecue facilities. The holiday home features mountain views and is 47 km from Sesto. Ubytování Holiday home Maria Luggau II se nachází ve městě Maria Luggau (Rakousko - Korutany).

Holiday home Maria Luggau I

Holiday home Maria Luggau I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Maria Luggau I. Holiday home Maria Luggau I is located in Maria Luggau and offers barbecue facilities. The holiday home features mountain views and is 47 km from Sesto. Ubytování Holiday home Maria Luggau I se nachází ve městě Maria Luggau (Rakousko - Korutany).

Unser kleines Bauernhaus

Unser kleines Bauernhaus

Ubytování (Chata) Unser kleines Bauernhaus. Tento zrenovovaný historický statek se nachází pouhých 200 metrů od centra poutního městečka Maria Luggau v údolí Lesach. Ubytování Unser kleines Bauernhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus an den Wassermühlen

Haus an den Wassermühlen

Ubytování (Prázdninový dům) Haus an den Wassermühlen. Located in Maria Luggau in the Carinthia region, Haus an den Wassermühlen features a balcony and mountain views. Ubytování Haus an den Wassermühlen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Maria Luggau

Město Maria Luggau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Maria Luggau.