Hledat

Ubytování

Ubytování město Annenheim

Ve městě Annenheim (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Annenheim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Annenheim

Villa Burgblick

9,9

Villa Burgblick

Ubytování (Apartmány) Villa Burgblick. Featuring panoramic mountain and lake views, Villa Burgblick is a self-catering accommodation located in Annenheim. Ubytování Villa Burgblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Hilde

9,8

Fewo Hilde

Ubytování (Apartmán) Fewo Hilde. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Fewo Hilde offers accommodation in Annenheim with free WiFi and garden views. Ubytování Fewo Hilde se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Tarmann

9,6

Gästehaus Tarmann

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Tarmann. Gästehaus Tarmann v Annenheimu se nachází pouhých 300 metrů od jezera Ossiacher See a 650 metrů od lanovky Kanzelbahn, kterou se snadno dostanete do... Ubytování Gästehaus Tarmann se nachází ve městě Panoramaweg 34 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel30 - Adults Only

9,6

Hotel30 - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel30 - Adults Only. Hotel30 - Adults Only nabízí venkovní bazén, lázeňské centrum se saunou a lehátky, výhled na jezero Ossiach a panoramatický výhled na hrad Landskron a... Ubytování Hotel30 - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atelier Ronacher

9,5

Atelier Ronacher

Ubytování (Apartmány) Atelier Ronacher. Atelier Ronacher se nachází ve městě Annenheim, 70 metrů od lanovky Gerlitzen-Kanzelbahn a pouhých 100 metrů od břehu jezera Ossiacher See. Ubytování Atelier Ronacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Annenheim

9,5

Ferienhaus Annenheim

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Annenheim. Ferienhaus Annenheim se nachází v Annenheimu, pouhých 500 metrů od lanovky Kanzelbahn, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Ferienhaus Annenheim se nachází ve městě Annenheim (Rakousko - Korutany).

Pension Winkler

9,5

Pension Winkler

Ubytování (Penzion) Pension Winkler. Tento penzion se nachází v obci Annenheim, 1,5 km od písečného břehu jezera, ideálního k opalování. Ubytování Pension Winkler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Marienhof

9,3

Villa Marienhof

Ubytování (Aparthotel) Villa Marienhof. Located 150 metres from the shores of Lake Ossiach and a 2-minute walk from the Kanzelbahn Cable Car, Villa Marienhof offers a private beach, panoramic... Ubytování Villa Marienhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

9,1

Panoramablickhotel - LakeView Apartments

Ubytování (Aparthotel) Panoramablickhotel - LakeView Apartments. Panoramablickhotel s panoramatickým výhledem na jezero Ossiach se nachází 5 minut chůze od lyžařského vleku Gerlitzen a 5 minut jízdy nebo 15 minut chůze... Ubytování Panoramablickhotel - LakeView Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Landhaus Hofer

8,8

Bauernhof Landhaus Hofer

Ubytování (Farma) Bauernhof Landhaus Hofer. Farma Bauernhof Landhaus Hofer se nachází v obci Annenheim a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, zahradu s dětským hřištěm a výhled na jezero. Ubytování Bauernhof Landhaus Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Koch

8,7

Villa Koch

Ubytování (Penzion) Villa Koch. Set in Annenheim, 800 metres from Kanzelbahn, Villa Koch offers accommodation with a garden, free private parking, a private beach area and a terrace. Ubytování Villa Koch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seevilla Annenheim

8,3

Seevilla Annenheim

Ubytování (Apartmány) Seevilla Annenheim. Seevilla se nachází v Annenheimu, přímo u břehu jezera Ossiach. V těsné blízkosti je cyklistická stezka. Ubytování Seevilla Annenheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jägerhotel

8,2

Jägerhotel

Ubytování (Hotel) Jägerhotel. Jägerhotel leží na malebném místě nad jezerem Ossiacher See v Annenheimu a může se pochlubit terasou u jezera s panoramatickým výhledem a restaurací... Ubytování Jägerhotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gabi's Guest house

7,5

Gabi's Guest house

Ubytování (Penzion) Gabi's Guest house. Penzion Gabi's se nachází pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Gerlitzen, 8 minut chůze od jezera Ossiachech See, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Gabi's Guest house se nachází ve městě Panoramaweg 32 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Apartment

7,4

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeview Apartment. Lakeview Apartment se nachází v Annenheimu, 100 metrů od lanovky Kanzelbahn a 150 metrů od jezera Ossiach. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landskron Am Ossiachersee

Landskron Am Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) Landskron Am Ossiachersee. Apartmán Landskron Am Ossiachersee se nachází v Annenheimu, 12 minut chůze od lanovky Kanzelbahn. Ubytování Landskron Am Ossiachersee se nachází ve městě Annenheim (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Annenheim

Město Annenheim se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Annenheim.