Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberdrauburg

Ve městě Oberdrauburg (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberdrauburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberdrauburg

Pension Stöcklmühl

9,4

Pension Stöcklmühl

Ubytování (Penzion) Pension Stöcklmühl. Penzion Stocklmuhl se nachází v obci Oberdrauburg v Korutanech a nabízí dětské hřiště, lyžárnu a restauraci. Ubytování Pension Stöcklmühl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stoffenhof

9,3

Stoffenhof

Ubytování (Apartmány) Stoffenhof. Stoffenhof se nachází v obci Oberdrauburg v Korutanech a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Stoffenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Post

8,8

Gasthof Post

Ubytování (Hotel) Gasthof Post. Gasthof Post se nachází na středověkém tržním náměstí v Oberdrauburgu v údolí řeky Drávy v Korutanech. Ubytování Gasthof Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Egger

8,7

Haus Egger

Ubytování (Apartmány) Haus Egger. Apartmány Haus Egger se nacházejí v korutanském městyse Oberdrauburg a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Haus Egger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Walker

8,5

Ferienwohnung Walker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Walker. Ferienwohnung Walker se nachází v Oberdrauburgu, 47 km od obce Matrei in Osttirol. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Walker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pontiller

8,2

Gasthof Pontiller

Ubytování (Hotel) Gasthof Pontiller. Gasthof Pontiller je rodinným podnikem od roku 1803. Ubytování Gasthof Pontiller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fortuna

8,2

Villa Fortuna

Ubytování (Penzion) Villa Fortuna. Ubytování nabízí službu půjčení jízdních kol, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Villa Fortuna se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA. Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA se nacházejí v korutanském Oberdrauburgu a mají balkon. Ubytování Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-DYA se nachází ve městě Oberdrauburg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB features a balcony. Ubytování Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-EYB se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer mit Frühstück

Zimmer mit Frühstück

Ubytování (Bed and breakfast) Zimmer mit Frühstück. Bed and breakfast Zimmer mit Frühstück se nachází v korutanském městyse Oberdrauburg a nabízí zahradu. Ubytování Zimmer mit Frühstück se nachází ve městě Oberdrauburg (Rakousko - Korutany).

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA. Set in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA has a balcony. Ubytování Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04036-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB

Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB. Situated in Oberdrauburg in the Carinthia region, Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB features a balcony. Ubytování Apartments home Egger Oberdrauburg - OKT04509-EYB se nachází ve městě Oberdrauburg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oberdrauburg

Město Oberdrauburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Oberdrauburg.