Hledat

Ubytování

Ubytování město Lendorf

Ve městě Lendorf (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lendorf

Ferienwohnung Eigner

9,8

Ferienwohnung Eigner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eigner. Boasting garden views, Ferienwohnung Eigner offers accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Roman Museum Teurnia. Ubytování Ferienwohnung Eigner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof-Pension Stauder

9,7

Bauernhof-Pension Stauder

Ubytování (Farma) Bauernhof-Pension Stauder. Bauernhof-Pension Stauder se nachází na kopci nad městem Spittal an der Drau. Jedná se o statek se zahradou s rybníkem, grilem a hřištěm. Ubytování Bauernhof-Pension Stauder se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Riedl

9,3

Ferienwohnungen Riedl

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnungen Riedl. Ferienwohnungen Riedl nachází v obci Lendorf, 10 km od veřejné pláže u jezera jezera Millstatt. Nabízí zahradu s grilem a zdarma Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Ferienwohnungen Riedl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Nischelbitzer

9,2

Gästehaus Nischelbitzer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Nischelbitzer. Gästehaus Nischelbitzer se nachází 10 minut autem od lyžařských vleků ve ski areálu Goldeck a v blízkosti běžkařských tratí. Ubytování Gästehaus Nischelbitzer se nachází ve městě Lendorf 173 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kapeller

9,2

Ferienwohnungen Kapeller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kapeller. Ferienwohnungen Kapeller se nachází ve městě Lendorf, 10 minut jízdy od jezera Millstatt, golfového klubu Millstättersee, lyžařského areálu Goldeck, města... Ubytování Ferienwohnungen Kapeller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gritschacher

8,5

Landhaus Gritschacher

Ubytování (Penzion – hostinec) Landhaus Gritschacher. Landgasthof Gritschacher je situován pouhé 2 minuty chůze od římského muzea Teurnia a 4 km od centra města Spittal an der Drau a nabízí restauraci, ve... Ubytování Landhaus Gritschacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Laurenzhof

7

Hotel Laurenzhof

Ubytování (Hotel) Hotel Laurenzhof. Hotel Laurenzhof se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od národního parku Nockberge a nabízí wellness centrum s krytým bazénem i sluneční terasu. Ubytování Hotel Laurenzhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Karlbauer

Berggasthof Karlbauer

Ubytování (Penzion) Berggasthof Karlbauer. Situated in Lendorf, 3.5 km from Roman Museum Teurnia, Berggasthof Karlbauer features accommodation with a bar, free private parking, a garden and a... Ubytování Berggasthof Karlbauer se nachází ve městě Lendorf (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Lendorf

Město Lendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Lendorf.