Hledat

Ubytování

Ubytování město Preitenegg

Ve městě Preitenegg (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Preitenegg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Preitenegg

Ferienwohnungen Grün

9,3

Ferienwohnungen Grün

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Grün. Located in Preitenegg, 31 km from Köflach, Ferienwohnungen Grün provides free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Grün se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpenresidenz Berger

8,6

Alpenresidenz Berger

Ubytování (Bed and breakfast) Alpenresidenz Berger. Set in Preitenegg, Alpenresidenz Berger offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Alpenresidenz Berger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Riedl

Holiday Home Riedl

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Riedl. Located in Preitenegg in the Carinthia region, Holiday Home Riedl has a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Home Riedl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturforsthaus Ferienwohnung

Naturforsthaus Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Naturforsthaus Ferienwohnung. Featuring a hot tub, Naturforsthaus Ferienwohnung is located in Preitenegg. The property features garden views and is 42 km from Graz. Ubytování Naturforsthaus Ferienwohnung se nachází ve městě Preitenegg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturforsthaus Gartenblick

Naturforsthaus Gartenblick

Ubytování (Bed and breakfast) Naturforsthaus Gartenblick. Naturforsthaus is located in Preitenegg and offers a garden and a terrace. It has garden views and free WiFi. Ubytování Naturforsthaus Gartenblick se nachází ve městě Preitenegg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturforsthaus Eddas Zimmer

Naturforsthaus Eddas Zimmer

Ubytování (Bed and breakfast) Naturforsthaus Eddas Zimmer. Set in Preitenegg, Naturforsthaus Eddas Zimmer offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Naturforsthaus Eddas Zimmer se nachází ve městě Preitenegg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Preitenegg

Město Preitenegg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Preitenegg.