Hledat

Ubytování

Ubytování město Krumpendorf am Wörthersee

Ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krumpendorf am Wörthersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krumpendorf am Wörthersee

Casa Rosa

9,7

Casa Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rosa. Prázdninový dům Casa Rosa se nachází v klidném parku v obci Krumpendorf, 200 metrů od pláže Parkbad u jezera Wörth, a nabízí útulné ubytování s bezplatným... Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Roseggerweg 16 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeappartements Bürger

9,6

Seeappartements Bürger

Ubytování (Apartmány) Seeappartements Bürger. Seeappartements Bürger se nachází v obci Krumpendorf am Wörthersee, 1,3 km od zámku Hornstein a 6 km od hradu Hallegg. Ubytování Seeappartements Bürger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

feel good Boutique Hotel Egger

9,4

feel good Boutique Hotel Egger

Ubytování (Hotel) feel good Boutique Hotel Egger. feel good Boutique Hotel Egger se nachází v Krumpendorfu, jen 1 minutu chůze od soukromé pláže u jezera Wörth. Ubytování feel good Boutique Hotel Egger se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause

9,4

Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause

Ubytování (Penzion) Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause. Happy House se nachází v obci Krumpendorf, 5 minut chůze od jezera Wörthersee, a hosté se sem mohou těšit na zahradu, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kollehof

9,3

Kollehof

Ubytování (Apartmán) Kollehof. Kollehof offers self-catering accommodation on a farm located in Krumpendorf. Free WiFi access is available. The property is 1. Ubytování Kollehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Part of Eden

9,3

A Part of Eden

Ubytování (Apartmány) A Part of Eden. Ubytování A Part of Eden se nachází v Krumpendorfu, přímo na břehu Vrbského jezera. Ubytování A Part of Eden se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach

9,2

Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach. Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach is situated in Krumpendorf am Wörthersee and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach se nachází ve městě Longoweg 16 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Krumpendorf

9,2

Holiday Apartment Krumpendorf

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Krumpendorf. Holiday Apartment Krumpendorf is located in Krumpendorf, 150 metres from the shore of Lake Wörthersee. Ubytování Holiday Apartment Krumpendorf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung und Gästezimmer Korb

9,1

Ferienwohnung und Gästezimmer Korb

Ubytování (Penzion) Ferienwohnung und Gästezimmer Korb. Located in Krumpendorf, Ferienwohnung und Zimmer Korb offers individually furnished accommodation units and free WiFi in public areas. Ubytování Ferienwohnung und Gästezimmer Korb se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seebungalows Wedenig direkt am See

9,1

Seebungalows Wedenig direkt am See

Ubytování (Prázdninové domy) Seebungalows Wedenig direkt am See. Offering garden views, Seebungalows Wedenig direkt am See in Krumpendorf am Wörthersee offers accommodation, free bikes, a garden, a private beach area,... Ubytování Seebungalows Wedenig direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Oswald

9,1

Appartements Oswald

Ubytování (Apartmány) Appartements Oswald. Just a 3-minute walk from Lake Wörthersee and a 5-minute walk from the centre of Krumpendorf, Appartements Oswald provides free private parking and free... Ubytování Appartements Oswald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Habich

9,1

Appartements Habich

Ubytování (Apartmány) Appartements Habich. Apartmány Habich se nachází v Krumpendorfu, 300 metrů od veřejné pláže u jezera Wörth, 600 metrů od zámku Hornstein a 3,5 km od zámku Hallegg. Ubytování Appartements Habich se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kärnten

9

Hotel Kärnten

Ubytování (Hotel) Hotel Kärnten. Located in Krumpendorf am Wörthersee, less than 1 km from Hornstein Castle, Hotel Kärnten provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Hotel Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Seehof

8,9

Ferienanlage Seehof

Ubytování (Penzion) Ferienanlage Seehof. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, garden, bar and free WiFi, Ferienanlage Seehof is situated in Krumpendorf am Wörthersee, 400 metres from... Ubytování Ferienanlage Seehof se nachází ve městě Kochstraße 19 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krumpendorferhof

8,9

Krumpendorferhof

Ubytování (Hotel) Krumpendorferhof. Situated in the centre of Krumpendorf and a 10-minute walk from the Wörthersee lake, Krumpendorferhof features an infrared cabin available for a surcharge. Ubytování Krumpendorferhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krassnig

8,7

Apartments Krassnig

Ubytování (Apartmány) Apartments Krassnig. Apartments Krassnig se nachází 5 minut chůze od jezera Wörthersee, centra města Krumpendorf, autobusového i vlakového nádraží, supermarketu a restaurací. Ubytování Apartments Krassnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Kanauf

8,7

Appartements Kanauf

Ubytování (Apartmán) Appartements Kanauf. Located in Krumpendorf, 200 metres from Lake Wörth, Appartements Kanauf offers free bicycles, free airport transfers and accommodation units with a balcony... Ubytování Appartements Kanauf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pisl

8,6

Gasthof Pisl

Ubytování (Penzion) Gasthof Pisl. Gasthof Pišl se nachází v obci Krumpendorf, 3 km od jezera Wörthersee, a nabízí sezónní venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Gasthof Pisl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Bürger

8,6

Appartements Bürger

Ubytování (Apartmán) Appartements Bürger. Appartements Bürger se nachází ve městě Krumpendorf, 1 km od jezera Wörthesee, kde najdete soukromou pláž pro hosty. Ubytování Appartements Bürger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nusswald

8,5

Villa Nusswald

Ubytování (Apartmány) Villa Nusswald. Villa Nusswald se nachází v obci Krumpendorf am Wörthersee a nabízí zahradu a gril. Hrad Hornstein je 600 metrů daleko. Ubytování Villa Nusswald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Singer-Hof

8,4

Singer-Hof

Ubytování (Apartmány) Singer-Hof. Located in Krumpendorf am Wörthersee in the Carinthia region and Hornstein Castle reachable within 600 metres, Singer-Hof provides accommodation with free... Ubytování Singer-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gretl

8,3

Hotel Gretl

Ubytování (Hotel) Hotel Gretl. Útulný hotel Gretl se nachází v centru Krumpendorfu, 8 minut chůze od pláže u jezera Wörthersee. Ubytování Hotel Gretl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Jägerhof

8,2

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Offering free access to an indoor pool, Hotel Jägerhof is located in Krumpendorf, 400 metres from Lake Wörthersee. Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gut Drasing

8,1

Gut Drasing

Ubytování (Penzion) Gut Drasing. Tento historický zámeček se nachází v Drasingu, 3 km severně od vlakového nádraží Krumpendorf am Wörthersee. Ubytování Gut Drasing se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Hudelist

8

Hotel Hudelist

Ubytování (Hotel) Hotel Hudelist. Hotel Hudelist se nachází v Krumpendorfu am Wörthersee, 300 metrů od centra, jezera Wörthersee, vlakového nádraží, autobusové zastávky, tenisového kurtu,... Ubytování Hotel Hudelist se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel - Restaurant Soleo

7,9

Hotel - Restaurant Soleo

Ubytování (Hotel) Hotel - Restaurant Soleo. Tento rodinný hotel se těší poloze v zelení porostlé lokalitě v Krumpendorfu u jezera Wörthersee. Ubytování Hotel - Restaurant Soleo se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischgasthof Jerolitsch

7,6

Fischgasthof Jerolitsch

Ubytování (Penzion – hostinec) Fischgasthof Jerolitsch. Penzion Fischgasthof Jerolitsch se nachází v obci Krumpendorf am Wörthersee, 1,8 km od hradu Hallegg, a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a možnost... Ubytování Fischgasthof Jerolitsch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Seerösl

7,1

Hotel-Gasthof Seerösl

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Seerösl. Hotel-Gasthof Seerösl se nachází v poklidné části městečka Krumpendorf, pouhých 100 metrů od jezera Wörthersee a 250 metrů od centra města i veřejné pláže... Ubytování Hotel-Gasthof Seerösl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming lakehouse

Charming lakehouse

Ubytování (Prázdninový dům) Charming lakehouse. Offering water sports facilities and lake view, Charming lakehouse is located in Krumpendorf am Wörthersee, 2 km from Hornstein Castle and 7 km from... Ubytování Charming lakehouse se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Margot

Appartements Margot

Ubytování (Apartmány) Appartements Margot. Providing garden views, Appartements Margot in Krumpendorf am Wörthersee provides accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Appartements Margot se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Badehaus am Wörthersee

Badehaus am Wörthersee

Ubytování (Luxusní stan) Badehaus am Wörthersee. Badehaus am Wörthersee is set in Krumpendorf am Wörthersee and offers a terrace. With free private parking, the property is 1. Ubytování Badehaus am Wörthersee se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Haus Elisabeth

Haus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Haus Elisabeth. Situated on the banks of Lake Wörth in Krumpendorf, Haus Elisabeth offers apartments with a covered balcony. It features a private lake access. Ubytování Haus Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Schaller

Apartment Schaller

Ubytování (Apartmán) Apartment Schaller. Apartment Schaller is set in Krumpendorf am Wörthersee, 1 km from Hornstein Castle and 6 km from Hallegg Castle, in an area where snorkelling can be... Ubytování Apartment Schaller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See für die ganze Familie

Haus am See für die ganze Familie

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See für die ganze Familie. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Haus am See für die ganze Familie can be found in Krumpendorf am Wörthersee, close to... Ubytování Haus am See für die ganze Familie se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Kaiserpanorama

Ferienwohnung Kaiserpanorama

Ubytování (Penzion) Ferienwohnung Kaiserpanorama. Featuring a garden, BBQ facilities and views of lake, Ferienwohnung Kaiserpanorama is set in Krumpendorf am Wörthersee, 300 metres from Hornstein Castle. Ubytování Ferienwohnung Kaiserpanorama se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhof Wörthersee

Hotel Jägerhof Wörthersee

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof Wörthersee. Tříhvězdičkový Hotel Jägerhof se nachází v Krumpendorfu am Wörthersee, necelý 1 km od hradu Hornstein. Ubytování Hotel Jägerhof Wörthersee se nachází ve městě Krumpendorf am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Gartenwohnung mit Wörtherseeblick

Gartenwohnung mit Wörtherseeblick

Ubytování (Apartmán) Gartenwohnung mit Wörtherseeblick. Located in Krumpendorf am Wörthersee, less than 1 km from Hornstein Castle, Gartenwohnung mit Wörtherseeblick provides accommodation with a garden, free... Ubytování Gartenwohnung mit Wörtherseeblick se nachází ve městě Longoweg 17 Erdgeschoss (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wörthersee Appartment

Wörthersee Appartment

Ubytování (Apartmán) Wörthersee Appartment. Wörthersee Appartment se nachází v obci Krumpendorf am Wörthersee, pouhých 1,6 km od zámku Hornstein, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Wörthersee Appartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

See Appartment Wörthersee

See Appartment Wörthersee

Ubytování (Apartmán) See Appartment Wörthersee. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, See Appartment Wörthersee features accommodation in Krumpendorf am Wörthersee with free WiFi and garden... Ubytování See Appartment Wörthersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements im Park

Appartements im Park

Ubytování (Apartmány) Appartements im Park. Surrounded by a lush garden in the town of Krumpendorf, Appartements im Park offers apartments with a private furnished terrace. Ubytování Appartements im Park se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Krumpendorf am Wörthersee

Město Krumpendorf am Wörthersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Krumpendorf am Wörthersee.