Hledat

Ubytování

Ubytování město Ferndorf

Ve městě Ferndorf (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ferndorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ferndorf

Sonnwiesen Straße 1/85

9,8

Sonnwiesen Straße 1/85

Ubytování (Apartmán) Sonnwiesen Straße 1/85. Set in Ferndorf, Sonnwiesen Straße 1/85 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 50 km from Kranjska Gora. Ubytování Sonnwiesen Straße 1/85 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klammerhof

9,6

Klammerhof

Ubytování (Farma) Klammerhof. Klammerhof se nachází v Gschrietu. Nabízí kuchyni, posezení, TV s plochou obrazovkou a ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Klammerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenrose Chalet

8,6

Alpenrose Chalet

Ubytování (Chata) Alpenrose Chalet. Alpenrose Chalet se nachází ve městě Ferndorf, 16 minut jízdy od Spittalu. Nabízí saunu, sluneční terasu, zahradu s nádherným výhledem a venkovní bazén. Ubytování Alpenrose Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Martiner

Fewo Martiner

Ubytování (Apartmán) Fewo Martiner. Apartmán Fewo Martiner se nachází ve Ferndorfu a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné půjčení jízdních kol. Součástí apartmánu je balkon. Ubytování Fewo Martiner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ferndorf

Město Ferndorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ferndorf.