Hledat

Ubytování

Ubytování město Reisach

Ve městě Reisach (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reisach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reisach

Wastl's Ferienhäusl

9,8

Wastl's Ferienhäusl

Ubytování (Apartmán) Wastl's Ferienhäusl. Wastl´s Ferienhäusl se nachází v Reisachu, 10 km od lyžařského střediska Nassfeld Hermagor. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště na... Ubytování Wastl's Ferienhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen/Holiday Apartments Lederer

9,8

Ferienwohnungen/Holiday Apartments Lederer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen/Holiday Apartments Lederer. Tyto velké apartmány se nachází v obci Reisach v údolí Gail v Korutanech, 10 km od lyžařské oblasti Nassfeld. Každý apartmán má 2 nebo 3 balkóny. Ubytování Ferienwohnungen/Holiday Apartments Lederer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Hauser 2

9,7

FeWo Hauser 2

Ubytování (Apartmán) FeWo Hauser 2. FeWo Hauser 2 se nachází v Reisachu, 22 km od lyžařského střediska Sonnenalpe Nassfeld, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování FeWo Hauser 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stöffler

9,7

Haus Stöffler

Ubytování (Apartmán) Haus Stöffler. Haus Stöffler se nachází v obci Reisach, 46 km od Lienze. Nabízí ubytování se zahradou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Haus Stöffler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zitas Ferienwohnung

9,5

Zitas Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Zitas Ferienwohnung. Zitas Ferienwohnung se nachází v městečku Reisach, 36 km od Lienze, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi připojení k internetu zdarma,... Ubytování Zitas Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Knaller der Reiterbauernhof

9,5

Knaller der Reiterbauernhof

Ubytování (Apartmány) Knaller der Reiterbauernhof. Knaller der Reiterbauernhof se nachází uprostřed korutanské přírody v centru obce Reisach. Ubytování Knaller der Reiterbauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Traar

9,5

Ferienwohnungen Traar

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Traar. Apartmány Ferienwohnungen Traar se nacházejí v poklidné části obce Reisach, 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízejí ubytování s možností... Ubytování Ferienwohnungen Traar se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Hauser 3

9,3

FeWo Hauser 3

Ubytování (Apartmán) FeWo Hauser 3. FeWO Hauser se nachází v Reisachu a nabízí Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyň. Ubytování FeWo Hauser 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum Schulmeister

9,1

Pension Zum Schulmeister

Ubytování (Privát) Pension Zum Schulmeister. Pension Zum Schulmeister se nachází ve městě Reisach, 10 km od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Pension Zum Schulmeister se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Monika

8,9

Gästehaus Monika

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Monika. Gästehaus Monika je dům situovaný v klidné lokalitě v Reisachu, 10 km od lyžařského areálu Nassfeld Hermagor. Ubytování Gästehaus Monika se nachází ve městě Reisach 109 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grillhof Reisach Nassfeld region

7,8

Grillhof Reisach Nassfeld region

Ubytování (Penzion) Grillhof Reisach Nassfeld region. Grillhof Reisach Nassfeld region se nachází v obci Reisach, 11 km od lyžařského areálu Nassfeld a 3 minuty chůze od nejbližší zastávky skibusu, a nabízí... Ubytování Grillhof Reisach Nassfeld region se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Pauline

FeWo Pauline

Ubytování (Apartmán) FeWo Pauline. Situated in Reisach in the Carinthia region, FeWo Pauline features a patio and garden views. Ubytování FeWo Pauline se nachází ve městě Reisach (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Reisach

Město Reisach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Reisach.