Hledat

Ubytování

Ubytování město Neuhaus

Ve městě Neuhaus (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neuhaus

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neuhaus

Ferienwohnung Am Drauradweg

9,8

Ferienwohnung Am Drauradweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Drauradweg. Set in Neuhaus, Ferienwohnung Am Drauradweg offers accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment is fitted with a TV and 3 bedrooms. Ubytování Ferienwohnung Am Drauradweg se nachází ve městě Neuhaus (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Hartl, Zum Wirt

8,7

Gasthof Pension Hartl, Zum Wirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Pension Hartl, Zum Wirt. Set in Neuhaus, Gasthof Pension Hartl, Zum Wirt has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Pension Hartl, Zum Wirt se nachází ve městě Neuhaus (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Koralmblick

Holiday home Koralmblick

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Koralmblick. Situated in Neuhaus in the Carinthia region, Holiday home Koralmblick has a terrace. Ubytování Holiday home Koralmblick se nachází ve městě Neuhaus (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Draublick

Appartement Draublick

Ubytování (Apartmán) Appartement Draublick. This spacious apartment with a balcony is located in Pudlach-Neuhaus in Southern Carinthia. Ubytování Appartement Draublick se nachází ve městě Neuhaus (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neuhaus

Město Neuhaus se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Neuhaus.