Hledat

Ubytování

Ubytování město Bach

Ve městě Bach (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bach

Appartement Panorama Loft

9,1

Appartement Panorama Loft

Ubytování (Apartmán) Appartement Panorama Loft. Appartement Panorama Loft offers pet-friendly accommodation in Bach. Bad Kleinkirchheim is 1 km from the property. Ubytování Appartement Panorama Loft se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim

8,9

HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim. Apartmán HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim se nachází v obci Bad Kleinkirchheim, 200 metrů od termálních lázní St. Ubytování HAUS KATHREIN by Isa Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany).

BACHLIFT Family Apartment by Isa Agentur

BACHLIFT Family Apartment by Isa Agentur

Ubytování (Apartmán) BACHLIFT Family Apartment by Isa Agentur. BACHLIFT Family Apartment by Isa Agentur is situated in Bach. The property is 20 km from Turracher Hohe, and complimentary private parking is available. Ubytování BACHLIFT Family Apartment by Isa Agentur se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kärntner Haus

Kärntner Haus

Ubytování (Apartmány) Kärntner Haus. Kärntner Haus is situated in Bach. This apartment also features free WiFi. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Kärntner Haus se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Bad Kleinkirchheim

Studio Apartment Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Bad Kleinkirchheim. Studio Apartment Bad Kleinkirchheim se nachází v obci Bach v Korutanech, 1,4 km od obce Bad Kleinkirchheim, a nabízí zahradu. Ubytování Studio Apartment Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PERLE - Ski-to-door Family apartment

PERLE - Ski-to-door Family apartment

Ubytování (Apartmán) PERLE - Ski-to-door Family apartment. PERLE - Ski-to-door Family apartment se nachází v Bachu, 21 km od Turracher Hohe, 35 km od Villachu a 1.9 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování PERLE - Ski-to-door Family apartment se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herzstückl in den Nockbergen

Herzstückl in den Nockbergen

Ubytování (Apartmán) Herzstückl in den Nockbergen. Herzstückl in den Nockbergen is located in Bach and offers a restaurant, a fitness centre and a bar. Ubytování Herzstückl in den Nockbergen se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AMABILE Ski-Therme Studio

AMABILE Ski-Therme Studio

Ubytování (Apartmán) AMABILE Ski-Therme Studio. Featuring accommodation with a balcony, AMABILE Ski-Therme Studio is located in Bach. The property features city views and is 21 km from Turracher Hohe. Ubytování AMABILE Ski-Therme Studio se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski-to-door DORFBLICK Diamant Apartment

Ski-to-door DORFBLICK Diamant Apartment

Ubytování (Apartmán) Ski-to-door DORFBLICK Diamant Apartment. Located in Bach in the Carinthia region, Ski-to-door DORFBLICK Diamant Apartment has a balcony and city views. Ubytování Ski-to-door DORFBLICK Diamant Apartment se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment ENZIAN Top 9

Family Apartment ENZIAN Top 9

Ubytování (Apartmán) Family Apartment ENZIAN Top 9. Offering free WiFi and free private parking, Family Apartment ENZIAN Top 9 is situated in Bad Kleinkirchheim, within just 700 metres of St. Ubytování Family Apartment ENZIAN Top 9 se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Free Parking 2-Bedroom for 5 Guests Ski In/Ski Out

Free Parking 2-Bedroom for 5 Guests Ski In/Ski Out

Ubytování (Apartmán) Free Parking 2-Bedroom for 5 Guests Ski In/Ski Out. Apartmán Free Parking 2-Bedroom for 5 Guests Ski In/Ski Out se nachází v Bachu v Korutanech a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Free Parking 2-Bedroom for 5 Guests Ski In/Ski Out se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment KATHREIN ski & spa

Apartment KATHREIN ski & spa

Ubytování (Apartmán) Apartment KATHREIN ski & spa. Offering free WiFi and mountain views, Apartment KATHREIN ski & spa is an accommodation located in Bach. Ubytování Apartment KATHREIN ski & spa se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MAIBRUNN Apartment

MAIBRUNN Apartment

Ubytování (Apartmán) MAIBRUNN Apartment. Offering free WiFi and free private parking, MAIBRUNN Apartment is set in Bad Kleinkirchheim, just less than 1 km from St. Kathrein Thermal Spa. Ubytování MAIBRUNN Apartment se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bach

Město Bach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Bach.