Hledat

Ubytování

Ubytování město Malta

Ve městě Malta (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malta

Ferienwohnungen Pflüglhof

9,7

Ferienwohnungen Pflüglhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pflüglhof. Apartmány Ferienwohnungen Pflüglhof se nachází v obci Malta a nabízí restauraci, bar, zázemí pro grilování a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Ferienwohnungen Pflüglhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Malta

9,4

Berghotel Malta

Ubytování (Hotel) Berghotel Malta. Berghotel Malta je obklopen horami národního parku Vysoké Taury a nachází se přímo u břehu přehrady Kölnbreinspeicher. Ubytování Berghotel Malta se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Feistritzer

9,2

Gästehaus Feistritzer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Feistritzer. Gästehaus Feistritzer se nachází v obci Malta, pouhých 5 minut chůze od jeho centra a 30 minut jízdy autem od přehrady Kölnbreinsperre, a je obklopený... Ubytování Gästehaus Feistritzer se nachází ve městě Malta 38 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hubertus

9,2

Gästehaus Hubertus

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hubertus. Gästehaus Hubertus se nachází v obci Malta v malebném údolí Maltatal. Ve velké zahradě najdete krytou terasu, trávník na opalování a zázemí pro grilování. Ubytování Gästehaus Hubertus se nachází ve městě Malta 26 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Kärntnerhof

9

Frühstückspension Kärntnerhof

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Kärntnerhof. Frühstückspension Kärntnerhof stojí na jižní straně hory Maltaberg. Najdete v něm pokoje s dřevěným interiérem. Ubytování Frühstückspension Kärntnerhof se nachází ve městě Malta 141 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Malteinerhof

9

Hotel Malteinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Malteinerhof. Hotel Malteinerhof stojí na klidném místě v korutanském údolí Malta, uprostřed národního parku Hohe Tauern. Ubytování Hotel Malteinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familiengasthof Zirmhof

8,5

Familiengasthof Zirmhof

Ubytování (Penzion) Familiengasthof Zirmhof. Familiengasthof Zirmhof se nachází v malém městečku na Maltě, je obklopen zelenými stromy a poskytuje výhled na vodopády Fallbach. Ubytování Familiengasthof Zirmhof se nachází ve městě Koschach 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hochalmspitze

8,1

Gasthof Hochalmspitze

Ubytování (Penzion) Gasthof Hochalmspitze. Penzion Gasthof Hochalmspitze se nachází v obci Malta a nabízí bezplatná jízdní kola i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a terasa. Ubytování Gasthof Hochalmspitze se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Truskaller

8

Gästehaus Truskaller

Ubytování (Penzion) Gästehaus Truskaller. Featuring a garden and free WiFi, Gästehaus Truskaller is located in Malta. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Gästehaus Truskaller se nachází ve městě 11 Malta (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sailer

Sailer

Ubytování (Prázdninový dům) Sailer. Prázdninový dům Sailer se nachází na Maltě a nabízí gril a plně vybavenou kuchyň. Má terasu, 4 samostatné ložnice a 2 koupelny. Ubytování Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Zipfhütte

Zipfhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Zipfhütte. Located in Malta in the Carinthia region, Zipfhütte has a terrace and mountain views. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Zipfhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Strasser

Ferienwohnung Strasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strasser. Ferienwohnung Strasser se nachází na Maltě. Nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Strasser se nachází ve městě Malta (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Malta

Město Malta se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Malta.