Hledat

Ubytování

Ubytování město Techelsberg am Worthersee

Ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Techelsberg am Worthersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Techelsberg am Worthersee

Ferienwohnung St. Martin 28

9,7

Ferienwohnung St. Martin 28

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Martin 28. Ferienwohnung St. Martin 28 is situated in Techelsberg am Worthersee and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung St. Martin 28 se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Babin

9,5

Haus Babin

Ubytování (Apartmán) Haus Babin. Haus Babin se nachází jen pár kroků od břehu jezera Wörthsee a nabízí soukromou pláž a balkon s výhledem na jezero a na hory. Ubytování Haus Babin se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Biogasthaus Wanker

9

Biogasthaus Wanker

Ubytování (Penzion) Biogasthaus Wanker. Rodinný Biogasthaus Wanker leží na klidném místě v Hadanig v blízkosti Techelsberg a jezera Wörther. Ubytování Biogasthaus Wanker se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Ulbing

8,9

Hotel Restaurant Ulbing

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Ulbing. Hotel Restaurant Ulbing se nachází ve městě Sankt Martin, 3 km od přírodního koupaliště Wörthersee. Ubytování Hotel Restaurant Ulbing se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Pension Hadanig

8,7

Pension Hadanig

Ubytování (Apartmán) Pension Hadanig. Penzion Hadanig stojí na klidném místě u lesa, 4 km od jezera Wörth a 10 km od Veldenu. Ubytování Pension Hadanig se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Hotel Restaurant Thadeushof

8,5

Hotel Restaurant Thadeushof

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Thadeushof. Hotel Restaurant Thadeushof se nachází 5 minut jízdy od města Techelsberg a 15 minut chůze od břehu jezera Wörthersee. Ubytování Hotel Restaurant Thadeushof se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Werzer's Seehotel Wallerwirt

8,4

Werzer's Seehotel Wallerwirt

Ubytování (Hotel) Werzer's Seehotel Wallerwirt. Werzer's Seehotel Wallerwirt s vlastní pláží a molem na koupání se nachází mezi městy Pörtschach a Velden, přímo u jezera Wörthersee s výhledem na pohoří... Ubytování Werzer's Seehotel Wallerwirt se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

ibis Wörthersee

7,9

ibis Wörthersee

Ubytování (Hotel) ibis Wörthersee. ibis Wörthersee se nachází na odpočívadle Wörthersee na dálnici A2, 10 minut jízdy od měst Velden a Pörtschach. Ubytování ibis Wörthersee se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Karawankenblick

7,5

Gasthof-Pension Karawankenblick

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension Karawankenblick. Gasthof-Pension Karawankenblick se nachází ve městě Techelsberg am Wörthersee, 1 km od jezera Wörthersee. Ubytování Gasthof-Pension Karawankenblick se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Töschling Wörthersee

Ferienwohnung Töschling Wörthersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Töschling Wörthersee. Situated in Techelsberg am Worthersee in the Carinthia region, Ferienwohnung Töschling Wörthersee has a patio and lake views. Ubytování Ferienwohnung Töschling Wörthersee se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Techelsberg am Wörthersee

Holiday Home Techelsberg am Wörthersee

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Techelsberg am Wörthersee. Located in Techelsberg am Worthersee in the Carinthia region, Holiday Home Techelsberg am Wörthersee has a terrace. Ubytování Holiday Home Techelsberg am Wörthersee se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany).

Wörthersee Wrann

Wörthersee Wrann

Ubytování (Apartmán) Wörthersee Wrann. Wörthersee Wrann se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee. Nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Apartmán má TV a koupelnu se sprchou. Ubytování Wörthersee Wrann se nachází ve městě Techelsberg am Worthersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Techelsberg am Worthersee

Město Techelsberg am Worthersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Techelsberg am Worthersee.