Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissensee

Ve městě Weissensee (Rakousko) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissensee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissensee

Haus Aichholzer

9,9

Haus Aichholzer

Ubytování (Apartmány) Haus Aichholzer. Set in Weissensee in the Carinthia region, Haus Aichholzer features accommodation with free private parking. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Haus Aichholzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carinthia

9,8

Carinthia

Ubytování (Penzion) Carinthia. Carinthia se nachází u jezera ve Weissenseeu v Korutansku, 40 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí soukromý úsek pláže, Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Carinthia se nachází ve městě Techendorf 25 (Rakousko - Korutany).

Alte Säge - Ferienwohnung

9,8

Alte Säge - Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Alte Säge - Ferienwohnung. Furnished in a modern Alpine style, the bright Alte Säge - Ferienwohnung is located in Neusach, just 100 metres from the shore of Lake Weissensee. Ubytování Alte Säge - Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genießerhotel Die Forelle

9,8

Genießerhotel Die Forelle

Ubytování (Hotel) Genießerhotel Die Forelle. Overlooking the Weissensee, Carinthia's highest bathing lake providing drinking water quality, Genießerhotel Die Forelle offers direct access to the lake. Ubytování Genießerhotel Die Forelle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Hotel Seeland

9,8

Appartement Hotel Seeland

Ubytování (Apartmány) Appartement Hotel Seeland. Appartement Hotel Seeland se nachází na slunné straně u břehu jezera Weissensee, v krásném kraji s nádhernou horskou scenérií. Ubytování Appartement Hotel Seeland se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Jakober

9,8

Haus Jakober

Ubytování (Apartmány) Haus Jakober. Biostatek Weissensee Haus Jakober stojí na břehu jezera Weissensee. Nabízí přístup na soukromou pláž a domácí produkty. Ubytování Haus Jakober se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Sonnbichl

9,8

Haus Sonnbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnbichl. Set in Weissensee, 44 km from Sonnenalpe Nassfeld, Haus Sonnbichl offers free bikes and free WiFi. Ubytování Haus Sonnbichl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Garz

9,8

Haus Garz

Ubytování (Apartmány) Haus Garz. Haus Garz se nachází pouhých 300 metrů od jezera Weissensee a nabízí 2 soukromé pláže, bezplatný pronájem veslic a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Garz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christina

9,6

Haus Christina

Ubytování (Apartmány) Haus Christina. Haus Christina se nachází v obci Weissensee, 38 km od Bad Kleinkirchheimu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Bad Gastein leží 47 km daleko. Ubytování Haus Christina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Jank

9,6

Haus Jank

Ubytování (Apartmán) Haus Jank. Haus Jank se nachází ve Weissensee v Korutanech, 41 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Jank se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Wiesenhof direkt am See

9,6

Hotel Wiesenhof direkt am See

Ubytování (Hotel) Hotel Wiesenhof direkt am See. The Wiesenhof enjoys a quiet and sunny location directly on the shore of the Weißensee lake. Gusts benefit from a private beach area and rowing boats. Ubytování Hotel Wiesenhof direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Der Ronacherfels

9,6

Der Ronacherfels

Ubytování (Apartmány) Der Ronacherfels. Der Ronacherfels jsou elegantní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma situované v malebné lokalitě přímo na břehu jezera Weissensee. Ubytování Der Ronacherfels se nachází ve městě Neusach 40 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stampferhof

9,6

Stampferhof

Ubytování (Penzion) Stampferhof. Zrekonstruovaný starobylý statek Stampferhof se nachází v obci Neusach u jezera Weissensee. Nabízí soukromou pláž a bezplatný pronájem jízdních kol a lodí. Ubytování Stampferhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Weissenseeblick

9,6

Apartment Weissenseeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Weissenseeblick. Apartment Weissenseeblick is situated in Weissensee. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Weissenseeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus & Reiterhof Nemast

9,6

Gästehaus & Reiterhof Nemast

Ubytování (Apartmány) Gästehaus & Reiterhof Nemast. Located in Weissensee, 49 km from Lienz, Gästehaus & Reiterhof Nemast provides free bikes and free WiFi. Ubytování Gästehaus & Reiterhof Nemast se nachází ve městě Techendorf 3 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamenhof

9,5

Kamenhof

Ubytování (Aparthotel) Kamenhof. Kamenhof je jen pár kroků od břehu jezera Weissensee. Má soukromou pláž a nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi připojením na internet. Ubytování Kamenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Seerose

9,5

Frühstückspension Seerose

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Seerose. Offering a private beach area, Frühstückspension Seerose is located at the Weissensee Lake. Free WiFi access is available. The property offers free... Ubytování Frühstückspension Seerose se nachází ve městě Techendorf 52 (Rakousko - Korutany).

Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee

9,5

Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee

Ubytování (Hotel) Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee. Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee se nachází ve Weissensee, méně než 1 km od Naggler Alm - Techendorf (Weissensee). Ubytování Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee se nachází ve městě Techendorf 82 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stampfer

9,4

Haus Stampfer

Ubytování (Penzion) Haus Stampfer. This property is a 5-minute walk from the beach. Just 200 metres from Lake Weissensee the Haus Stampfer welcomes you. Ubytování Haus Stampfer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Glautschhof

9,4

Glautschhof

Ubytování (Penzion) Glautschhof. Set in Weissensee, Glautschhof features a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Glautschhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Obergasser und Bergblick

9,4

Ferienhof Obergasser und Bergblick

Ubytování (Farma) Ferienhof Obergasser und Bergblick. Ferienhof Obergasser und Bergblick se nachází přímo na břehu jezera Weissensee. Nabízí ubytování s balkonem orientovaným na jih a přímým výhledem na... Ubytování Ferienhof Obergasser und Bergblick se nachází ve městě Neusach 19 + 52 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Winkler

9,4

Seehaus Winkler

Ubytování (Apartmány) Seehaus Winkler. Seehaus Winkler stojí uprostřed zahrady o rozloze 6000 m², na jižním břehu jezera Weissensee. Nabízí apartmány s balkonem a saunu u jezera. Ubytování Seehaus Winkler se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany).

Erlebnishof Tschabitscher

9,4

Erlebnishof Tschabitscher

Ubytování (Penzion – hostinec) Erlebnishof Tschabitscher. Aktivní farma Erlebnishof Tschabitscher je situovaná v nadmořské výšce 1074 metrů. Ubytování Erlebnishof Tschabitscher se nachází ve městě Tröbelsberg 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mitterer

9,4

Pension Mitterer

Ubytování (Penzion) Pension Mitterer. Pension Mitterer se nachází na klidném místě uprostřed přírodní rezervace Weissensee, 2 minuty chůze od jezera se soukromou pláží a nabízí pokoje a... Ubytování Pension Mitterer se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Megusta

9,4

Megusta

Ubytování (Apartmány) Megusta. Apartmány Megusta se nacházejí pouhých 10 minut chůze od jezera Weissensee, na jaře 2017 prošly rekonstrukcí a nabízejí soukromý balkon s panoramatickým... Ubytování Megusta se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Edelweiss

9,3

Pension Haus Edelweiss

Ubytování (Penzion) Pension Haus Edelweiss. Pension Haus Edelweiss se nachází v obci Weissensee, 100 metrů od břehu jezera, a nabízí soukromý úsek pláže a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Pension Haus Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Vogel

9,3

Landhaus Vogel

Ubytování (Apartmány) Landhaus Vogel. Landhaus Vogel se nachází jen 150 metrů od jezera Weissensee a nabízí apartmány s panoramatickým výhledem na jezero, saunu, Wi-Fi zdarma a soukromou pláž. Ubytování Landhaus Vogel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Weissensee

9,3

Hotel Gasthof Weissensee

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Weissensee. Hotel Gasthof Weissensee offers free access to its private beach with rowing boats, free use of the sauna, as well as free curling and toboggan rental... Ubytování Hotel Gasthof Weissensee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser

9,3

Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser

Ubytování (Apartmány) Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser. Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser se nachází přímo u jezera v obci Weissensee a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné půjčení... Ubytování Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser se nachází ve městě Naggl 25 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhäusl

9,3

Landhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Landhäusl. Landhäusl se nachází v obci Weissensee, 2 km od lyžařských vleků, tenisových kurtů a golfového hřiště, a nabízí 300 metrů vzdálenou soukromou pláž. Ubytování Landhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Ferienhaus Winkler-Tuschnig

9,2

Pension und Ferienhaus Winkler-Tuschnig

Ubytování (Penzion) Pension und Ferienhaus Winkler-Tuschnig. Located only steps away from the Weissensee Lake, Pension Winkler-Tuschnig offers private access to the lake. Ubytování Pension und Ferienhaus Winkler-Tuschnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Waldblick

9,2

Haus Waldblick

Ubytování (Apartmány) Haus Waldblick. Haus Waldblick se nachází ve Weissensee, 40 km od Bad Kleinkirchheimu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haus Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Nagglerhof am Weissensee

9,2

Hotel Nagglerhof am Weissensee

Ubytování (Hotel) Hotel Nagglerhof am Weissensee. Hotel Nagglerhof se nachází v klidné lokalitě nad jezerem Weissensee. Ubytování Hotel Nagglerhof am Weissensee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Knaller-Möd

9,2

Ferienwohnungen Knaller-Möd

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Knaller-Möd. Ferienwohnungen Knaller-Möd se nachází 200 metrů od jezera Weissensee a nabízí soukromou pláž s přístřeškem pro lodě a velkým opalovacím molem. Ubytování Ferienwohnungen Knaller-Möd se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Mitterer

9,2

Ferienwohnungen Mitterer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Mitterer. A 3-minute walk from the banks of the Weissensee lake and a 10-minute ski bus ride from the Weissensee Ski Area, Ferienwohnungen Mitterer enjoys a quiet... Ubytování Ferienwohnungen Mitterer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Hoffmann

9,1

Ferienhof Hoffmann

Ubytování (Penzion) Ferienhof Hoffmann. Located in Neusach right at the shore of Lake Weissensee, Ferienhof Hoffmann offers a private beach, a sunbathing lawn, and a balcony in every room and... Ubytování Ferienhof Hoffmann se nachází ve městě Neusach 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Neusacher Moser

9,1

Ferienhof Neusacher Moser

Ubytování (Rezort) Ferienhof Neusacher Moser. Ferienhof Neusacher-Moser nabízí ideální polohu na severním břehu jezera Weissensee, jednoho z nejmalebnějších alpských jezer v celém Rakousku. Ubytování Ferienhof Neusacher Moser se nachází ve městě Neusach 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Binter

9,1

Haus Binter

Ubytování (Penzion) Haus Binter. Haus Binter se nachází přímo na břehu jezera Weissensee v Korutanech. Všechny pokoje a apartmány mají balkon nebo terasu s výhledem na jezero. Ubytování Haus Binter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Lackner

9,1

Haus Lackner

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Lackner. Featuring free WiFi and a sun terrace, Haus Lackner offers rooms with a balcony and lake views or mountain views and satellite TV, centrally located in... Ubytování Haus Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Enzian

9,1

Seehotel Enzian

Ubytování (Hotel) Seehotel Enzian. This small, romantic hotel directly on Lake Weissensee combines traditional ambience with modern comfort. Ubytování Seehotel Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Birke

9,1

Haus Birke

Ubytování (Apartmány) Haus Birke. Haus Birke se nachází v obci Neusach, 50 metrů od soukromé pláže na břehu jezera Weissensee a 20 minut jízdy od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Haus Birke se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Plattner

9

Ferienwohnungen Plattner

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Plattner. Ferienwohnungen Plattner je penzion situovaný jen 150 metrů od vlastní velké pláže na břehu jezera Weissensee a 3 km od Techendorfu. Ubytování Ferienwohnungen Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Mühlbach

9

Haus am Mühlbach

Ubytování (Penzion) Haus am Mühlbach. Haus am Mühlbach nabízí ubytovací jednotky se satelitní TV a nachází se na klidném místě v obci Neusach, pouhých 100 metrů od břehů jezera Weissensee, ke... Ubytování Haus am Mühlbach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Alpina

9

Haus Alpina

Ubytování (Apartmány) Haus Alpina. Haus Alpina se nachází v obci Weissensee, 46 km od města Lienz. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Birkenhof

9

Ferienwohnung Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Birkenhof. Situated in Weissensee, 44 km from Sonnenalpe Nassfeld, Ferienwohnung Birkenhof features free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heimat

9

Haus Heimat

Ubytování (Penzion) Haus Heimat. Located right on the shore of Lake Weissensee, Haus Heimat features a private beach. All rooms and apartments have a balcony, satellite TV, and free Wi-Fi. Ubytování Haus Heimat se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher

9

Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher. Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher je ubytování s možností vlastního stravování ve Weissensee. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher se nachází ve městě Gatschach 65 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lipeter & Bergheimat

9

Hotel Lipeter & Bergheimat

Ubytování (Hotel) Hotel Lipeter & Bergheimat. Hotel Lipeter se nachází jen několik metrů od břehu jezera Weissensee a nabízí soukromou pláž a rozlehlou zahradu. Ubytování Hotel Lipeter & Bergheimat se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany).

Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets

8,9

Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets

Ubytování (Hotel) Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets. Tento 4hvězdičkový rodinný hotel se nachází jen pár kroků od soukromé pláže u jezera Weissensee a nabízí prostorné pokoje/apartmány/chaty s balkonem nebo... Ubytování Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rohr

8,9

Haus Rohr

Ubytování (Penzion) Haus Rohr. Haus Rohr se nachází ve Weissensee, 2,3 km od lanovky Naggler Alm - Techendorf (Weissensee) a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Haus Rohr se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Morgenfurt - Appartements mit Seen-Sucht

8,9

Morgenfurt - Appartements mit Seen-Sucht

Ubytování (Apartmány) Morgenfurt - Appartements mit Seen-Sucht. Tyto nové, komfortně zařízené apartmány nabízejí mimořádnou infrastrukturu uprostřed krásné přírody na jezeře Weissensee. Ubytování Morgenfurt - Appartements mit Seen-Sucht se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weissensee

Město Weissensee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů a ubytování ve městě Weissensee.