Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissensee

Ve městě Weissensee (Rakousko) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissensee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissensee

Haus Aichholzer

9,9

Haus Aichholzer

Ubytování (Apartmány) Haus Aichholzer. Set in Weissensee in the Carinthia region, Haus Aichholzer features accommodation with free private parking. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Haus Aichholzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alte Säge - Ferienwohnung

9,8

Alte Säge - Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Alte Säge - Ferienwohnung. Furnished in a modern Alpine style, the bright Alte Säge - Ferienwohnung is located in Neusach, just 100 metres from the shore of Lake Weissensee. Ubytování Alte Säge - Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Garz

9,8

Haus Garz

Ubytování (Apartmány) Haus Garz. Haus Garz se nachází pouhých 300 metrů od jezera Weissensee a nabízí 2 soukromé pláže, bezplatný pronájem veslic a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Garz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

die weisse Wand

9,7

die weisse Wand

Ubytování (Apartmán) die weisse Wand. Die weisse Wand se nachází ve Weissensee a nabízí zázemí pro vodní sporty. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování die weisse Wand se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany).

Der Ronacherfels

9,6

Der Ronacherfels

Ubytování (Apartmány) Der Ronacherfels. Der Ronacherfels jsou elegantní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma situované v malebné lokalitě přímo na břehu jezera Weissensee. Ubytování Der Ronacherfels se nachází ve městě Neusach 40 (Rakousko - Korutany).

Apartment Weissenseeblick

9,6

Apartment Weissenseeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Weissenseeblick. Apartment Weissenseeblick is situated in Weissensee. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Weissenseeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus & Reiterhof Nemast

9,6

Gästehaus & Reiterhof Nemast

Ubytování (Apartmány) Gästehaus & Reiterhof Nemast. Located in Weissensee, 49 km from Lienz, Gästehaus & Reiterhof Nemast provides free bikes and free WiFi. Ubytování Gästehaus & Reiterhof Nemast se nachází ve městě Techendorf 3 (Rakousko - Korutany).

Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee

9,5

Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee

Ubytování (Hotel) Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee. Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee se nachází ve Weissensee, méně než 1 km od Naggler Alm - Techendorf (Weissensee). Ubytování Das Leonhard - Naturparkhotel am Weissensee se nachází ve městě Techendorf 82 (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Obergasser und Bergblick

9,4

Ferienhof Obergasser und Bergblick

Ubytování (Farma) Ferienhof Obergasser und Bergblick. Ferienhof Obergasser und Bergblick se nachází přímo na břehu jezera Weissensee. Nabízí ubytování s balkonem orientovaným na jih a přímým výhledem na... Ubytování Ferienhof Obergasser und Bergblick se nachází ve městě Neusach 19 + 52 (Rakousko - Korutany).

Erlebnishof Tschabitscher

9,4

Erlebnishof Tschabitscher

Ubytování (Penzion – hostinec) Erlebnishof Tschabitscher. Aktivní farma Erlebnishof Tschabitscher je situovaná v nadmořské výšce 1074 metrů. Ubytování Erlebnishof Tschabitscher se nachází ve městě Tröbelsberg 1 (Rakousko - Korutany).

Megusta

9,4

Megusta

Ubytování (Apartmány) Megusta. Apartmány Megusta se nacházejí pouhých 10 minut chůze od jezera Weissensee, na jaře 2017 prošly rekonstrukcí a nabízejí soukromý balkon s panoramatickým... Ubytování Megusta se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Mitterer

9,4

Pension Mitterer

Ubytování (Penzion) Pension Mitterer. Pension Mitterer se nachází na klidném místě uprostřed přírodní rezervace Weissensee, 2 minuty chůze od jezera se soukromou pláží a nabízí pokoje a... Ubytování Pension Mitterer se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany).

Landhaus Vogel

9,3

Landhaus Vogel

Ubytování (Apartmány) Landhaus Vogel. Landhaus Vogel se nachází jen 150 metrů od jezera Weissensee a nabízí apartmány s panoramatickým výhledem na jezero, saunu, Wi-Fi zdarma a soukromou pláž. Ubytování Landhaus Vogel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser

9,3

Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser

Ubytování (Apartmány) Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser. Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser se nachází přímo u jezera v obci Weissensee a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné půjčení... Ubytování Chalets Zöhrer - Wohnen am Wasser se nachází ve městě Naggl 25 (Rakousko - Korutany).

Landhäusl

9,3

Landhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Landhäusl. Landhäusl se nachází v obci Weissensee, 2 km od lyžařských vleků, tenisových kurtů a golfového hřiště, a nabízí 300 metrů vzdálenou soukromou pláž. Ubytování Landhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Mitterer

9,2

Ferienwohnungen Mitterer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Mitterer. A 3-minute walk from the banks of the Weissensee lake and a 10-minute ski bus ride from the Weissensee Ski Area, Ferienwohnungen Mitterer enjoys a quiet... Ubytování Ferienwohnungen Mitterer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Hoffmann

9,1

Ferienhof Hoffmann

Ubytování (Penzion) Ferienhof Hoffmann. Located in Neusach right at the shore of Lake Weissensee, Ferienhof Hoffmann offers a private beach, a sunbathing lawn, and a balcony in every room and... Ubytování Ferienhof Hoffmann se nachází ve městě Neusach 2 (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Neusacher Moser

9,1

Ferienhof Neusacher Moser

Ubytování (Rezort) Ferienhof Neusacher Moser. Ferienhof Neusacher-Moser nabízí ideální polohu na severním břehu jezera Weissensee, jednoho z nejmalebnějších alpských jezer v celém Rakousku. Ubytování Ferienhof Neusacher Moser se nachází ve městě Neusach 9 (Rakousko - Korutany).

Haus Lackner

9,1

Haus Lackner

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Lackner. Featuring free WiFi and a sun terrace, Haus Lackner offers rooms with a balcony and lake views or mountain views and satellite TV, centrally located in... Ubytování Haus Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Birke

9,1

Haus Birke

Ubytování (Apartmány) Haus Birke. Haus Birke se nachází v obci Neusach, 50 metrů od soukromé pláže na břehu jezera Weissensee a 20 minut jízdy od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Haus Birke se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Plattner

9

Ferienwohnungen Plattner

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Plattner. Ferienwohnungen Plattner je penzion situovaný jen 150 metrů od vlastní velké pláže na břehu jezera Weissensee a 3 km od Techendorfu. Ubytování Ferienwohnungen Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Birkenhof

9

Ferienwohnung Birkenhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Birkenhof. Situated in Weissensee, 44 km from Sonnenalpe Nassfeld, Ferienwohnung Birkenhof features free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher

9

Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher. Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher je ubytování s možností vlastního stravování ve Weissensee. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Ferienhaus Herwig Schwarzenbacher se nachází ve městě Gatschach 65 (Rakousko - Korutany).

Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets

8,9

Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets

Ubytování (Hotel) Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets. Tento 4hvězdičkový rodinný hotel se nachází jen pár kroků od soukromé pláže u jezera Weissensee a nabízí prostorné pokoje/apartmány/chaty s balkonem nebo... Ubytování Regitnig - 4 Sterne Hotel und Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Weissensee

Město Weissensee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů a ubytování ve městě Weissensee.