Hledat

Ubytování

Ubytování město Gnesau

Ve městě Gnesau (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gnesau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gnesau

Pension & Ferienwohnung Sonnleiten

9,7

Pension & Ferienwohnung Sonnleiten

Ubytování (Penzion) Pension & Ferienwohnung Sonnleiten. Pension & Ferienwohnung Sonnleiten se nachází v Gnesau, 14 km od Bad Kleinkirchheim a pohoří Nockberge a 25 minut jízdy od lyžařské a turistické oblasti... Ubytování Pension & Ferienwohnung Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gurkhof Ferienwohnungen

9,6

Gurkhof Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Gurkhof Ferienwohnungen. Gurkhof Ferienwohnungen se nachází v údolí Gurktal. Nabízí apartmány ve venkovském stylu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Gurkhof Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Unterkrug

9,4

Bauernhof Unterkrug

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Unterkrug. Bauernhof Unterkrug nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi i parkováním zdarma v malebné části Gnesau. Ubytování Bauernhof Unterkrug se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gnesau 26

8,9

Gnesau 26

Ubytování (Apartmán) Gnesau 26. Set in Gnesau in the Carinthia region, Gnesau 26 has a balcony and mountain views. Ubytování Gnesau 26 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Wunder

8,8

Gasthof Wunder

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Wunder. Gasthof Wunder se nachází v Zedlitzdorfu a nabízí restauraci a apartmá i apartmány s masivním dřevěným nábytkem a balkonem. Ubytování Gasthof Wunder se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagerhof

8,8

Nagerhof

Ubytování (Farma) Nagerhof. Nagerhof se nachází v Gnesau a nabízí soukromou pláž, gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Hosté si zde mohou vypůjčit jízdní kola zdarma. Ubytování Nagerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Luggwirt

8,7

Gasthaus Luggwirt

Ubytování (Penzion) Gasthaus Luggwirt. Penzion Luggwirt se nachází v obci Zedlitzdorf v pohoří Nockberge, v nadmořské výšce 1 100 metrů, a má restauraci s maďarskou a mezinárodní kuchyní. Ubytování Gasthaus Luggwirt se nachází ve městě Zedlitzdorf 23 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Marktl

Ferienhaus Marktl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Marktl. Ferienhaus Marktl is situated in Gnesau. The accommodation is 47 km from Bled. Ubytování Ferienhaus Marktl se nachází ve městě Weissenbach 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Paulanic

Haus Paulanic

Ubytování (Chata) Haus Paulanic. Haus Paulanic is situated in Gnesau and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Haus Paulanic se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gnesau

Chalet Gnesau

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Gnesau. Chalet Gnesau nabízí ubytování s grilem v Gnesau. Tento prázdninový dům má zahradu. Na místě je TV a koupelna s vanou. K zázemí patří také sauna. Ubytování Chalet Gnesau se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bruno

Ferienwohnung Bruno

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bruno. Ferienwohnung Bruno is situated in Gnesau and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Bruno se nachází ve městě Gnesau (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Waldfriede

Villa Waldfriede

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Waldfriede. Situated in Gnesau in the Carinthia region, Villa Waldfriede features a patio and river views. Ubytování Villa Waldfriede se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuwirth Hütte

Neuwirth Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Neuwirth Hütte. Neuwirth Hütte is situated in Gnesau. The accommodation is 9 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Neuwirth Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Gnesau

Město Gnesau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Gnesau.