Hledat

Ubytování

Ubytování město Unterbergen

Ve městě Unterbergen (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unterbergen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unterbergen

Familienhof Sereinig

9,1

Familienhof Sereinig

Ubytování (Penzion – hostinec) Familienhof Sereinig. Hotel Familienhof Sereinig se nachází ve výšce 1 050 metrů nad mořem a 15 minut jízdy od města Ferlach. Ubytování Familienhof Sereinig se nachází ve městě Bodental 40 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BergPension Lausegger

8,9

BergPension Lausegger

Ubytování (Penzion) BergPension Lausegger. BergPension Lausegger se nachází ve Ferlachu v Korutanech, 25 km od Klagenfurtu. Nabízí sluneční terasu, lyžárnu, restauraci a hernu, kde se můžete... Ubytování BergPension Lausegger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Zur Post

8,6

Gasthof Hotel Zur Post

Ubytování (Hotel) Gasthof Hotel Zur Post. Rodinný hotel,Gasthof Hotel Zur Post se nachází jen 1 km od Ferlachu a 14 km jižně od Klagenfurtu, na úpatí pohoří Karavanky. Ubytování Gasthof Hotel Zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement zur Post

7,5

Appartement zur Post

Ubytování (Apartmány) Appartement zur Post. Appartement zur Post se nachází 15 km jižně od Klagenfurtu. Ubytování Appartement zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferlach

Ferlach

Ubytování (Apartmán) Ferlach. Ferlach is set in Unterbergen. The accommodation is 15 km from Klagenfurt. Ubytování Ferlach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterbergen

Unterbergen

Ubytování (Apartmán) Unterbergen. Unterbergen is located in the apartment. The accommodation is 15 km from Klagenfurt. Ubytování Unterbergen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unterbergen

Město Unterbergen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Unterbergen.