Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Stefan im Lavanttal

Ve městě Sankt Stefan im Lavanttal (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Stefan im Lavanttal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Stefan im Lavanttal

Ferienwohnungen Bauernhof Schilcher

9,6

Ferienwohnungen Bauernhof Schilcher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Bauernhof Schilcher. Apartmány Ferienwohnungen Bauernhof Schilcher se nacházejí v obci Sankt Stefan im Lavanttal, 5 km od stanice lyžařského vleku Burgstallofenlift a 10 km od... Ubytování Ferienwohnungen Bauernhof Schilcher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Gästehaus Karin

9,1

Hotel Garni Gästehaus Karin

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Gästehaus Karin. The small, family-run Hotel Garni Gästehaus Karin is located at 1,500 metres above sea level on a south-facing hillside of the Koralpe in Eastern... Ubytování Hotel Garni Gästehaus Karin se nachází ve městě Sankt Stefan im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Waldrast - Koralpe

8,7

Alpengasthof Waldrast - Koralpe

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Waldrast - Koralpe. Alpengasthof Waldrast - Koralpe se nachází 1 500 metrů nad mořem na jižních svazích Koralpe v Korutanech. Ubytování Alpengasthof Waldrast - Koralpe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Treffpunkt

7,6

Hotel Treffpunkt

Ubytování (Hotel) Hotel Treffpunkt. Hotel Treffpunkt se nachází v obci Sankt Stefan v údolí Lavant v Korutanech, 10 minut jízdy od centra města Wolfsberg i dálnice A2. Ubytování Hotel Treffpunkt se nachází ve městě Sankt Stefan im Lavanttal (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Koralpe mit Sauna.2

Holiday Home Koralpe mit Sauna.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koralpe mit Sauna.2. Situated in Elsenbrunn in the Carinthia region, Holiday Home Koralpe mit Sauna.2 features a balcony. Ubytování Holiday Home Koralpe mit Sauna.2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almhaus Ödlstein

Almhaus Ödlstein

Ubytování (Chata) Almhaus Ödlstein. Almhaus Ödlstein is set in Sankt Stefan im Lavanttal, 2.1 km from Burgstallofenbahn, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Almhaus Ödlstein se nachází ve městě Sankt Stefan im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Koralpe

Holiday Home Koralpe

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koralpe. Located in Elsenbrunn in the Carinthia region, Holiday Home Koralpe has a balcony. Ubytování Holiday Home Koralpe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Koralpe mit Sauna.1

Holiday Home Koralpe mit Sauna.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koralpe mit Sauna.1. Located in Elsenbrunn in the Carinthia region, Holiday Home Koralpe mit Sauna.1 has a balcony. Ubytování Holiday Home Koralpe mit Sauna.1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Stefan im Lavanttal

Město Sankt Stefan im Lavanttal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Sankt Stefan im Lavanttal.