Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Stefan an der Gail

Ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Stefan an der Gail

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Stefan an der Gail

Ferienwohnungen Klimbacher

10

Ferienwohnungen Klimbacher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Klimbacher. Ferienwohnungen Klimbacher features garden views, free WiFi and free private parking, located in Sankt Stefan. Ubytování Ferienwohnungen Klimbacher se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus im Wiesengrund

9,9

Gästehaus im Wiesengrund

Ubytování (Apartmány) Gästehaus im Wiesengrund. Set in Sankt Stefan an der Gail, 43 km from Kranjska Gora, Gästehaus im Wiesengrund offers a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus im Wiesengrund se nachází ve městě Köstendorf 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Assingerhof

9,7

Assingerhof

Ubytování (Apartmány) Assingerhof. Prázdninový dům Assingerhof se nachází v obci Nieselach, 5 minut jízdy autem od městečka Sankt Stefan im Gailtal, stojí u lesa nedaleko řeky Gail i místní... Ubytování Assingerhof se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gritznig

9,4

Apartment Gritznig

Ubytování (Apartmán) Apartment Gritznig. Apartment Gritznig je apartmán situovaný v domě v Sankt Stefanu an der Gail v Korutanech, 6 km od Presseggerského jezera. Ubytování Apartment Gritznig se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Andrea

9,2

Apartment Haus Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartment Haus Andrea. Apartment Haus Andrea se nachází v Sankt Stefanu v nadmořské výšce 1 400 metrů, v lyžařské a turistické oblasti Koralpe a 1 km od lyžařského vleku Koralpe,... Ubytování Apartment Haus Andrea se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Komar

9,1

Apartment Komar

Ubytování (Apartmán) Apartment Komar. Situated in Sankt Stefan an der Gail, Apartment Komar offers self-catering accommodation, only 12 km from Hermagor and 30 km from Villach. Ubytování Apartment Komar se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familienhotel Karnischer Hof

8,7

Familienhotel Karnischer Hof

Ubytování (Hotel) Familienhotel Karnischer Hof. Familienhotel Karnischer Hof je obklopen Karnskými Alpami a nabízí kvalitní korutanskou a friulianskou kuchyni, wellness a fitness centrum s krytým bazénem... Ubytování Familienhotel Karnischer Hof se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Dorfruhe

8,6

Ferienhaus Dorfruhe

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Dorfruhe. Prázdninový dům Ferienhaus Dorfruhe se nachází v obci Sankt Stefan an der Gail a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Ferienhaus Dorfruhe se nachází ve městě Hadersdorf 21 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturgut Gailtal

7,9

Naturgut Gailtal

Ubytování (Penzion – hostinec) Naturgut Gailtal. Naturgut Gailtal se nachází ve městě Sankt Stefan v údolí Gail a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Naturgut Gailtal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension FRITZ

7,9

Pension FRITZ

Ubytování (Penzion) Pension FRITZ. Pension FRITZ is within 2 km of Sankt Stefan town centre, restaurants and pony riding facilities. Ubytování Pension FRITZ se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthaus Schermann

7,7

Gasthaus Schermann

Ubytování (Penzion) Gasthaus Schermann. Gasthaus Schermann se nachází v Sankt Stefanu an der Gail a má zahradu, bar a restauraci. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gasthaus Schermann se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Siebenbruenn

Haus Siebenbruenn

Ubytování (Apartmány) Haus Siebenbruenn. Quietly set on the outskirts of Köstendorf, close to Sankt Stefan an der Gail in the Carinthia Region, 31 km from Bad Kleinkirchheim, Haus Siebenbruenn... Ubytování Haus Siebenbruenn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Schönhart

Holiday Home Schönhart

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schönhart. Situated in Lippbauer in the Carinthia region, Holiday Home Schönhart features a terrace. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Holiday Home Schönhart se nachází ve městě Sankt Stefan an der Gail (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Stefan an der Gail

Město Sankt Stefan an der Gail se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Sankt Stefan an der Gail.