Hledat

Ubytování

Ubytování město Altossiach

Ve městě Altossiach (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Altossiach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Altossiach

Seechalet

9,5

Seechalet

Ubytování (Apartmány) Seechalet. Seechalet se nachází v Altossiachu, 30 km od Klagenfurtu. Nabízí soukromou pláž a Wi-Fi zdarma. Ubytování Seechalet se nachází ve městě Altossiach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ossiacherhof

9

Ossiacherhof

Ubytování (Penzion) Ossiacherhof. Ossiacherhof se nachází v Altossiachu a má soukromou pláž. Nabízí parkování zajišťované obsluhou a dětské hřiště. Ubytování Ossiacherhof se nachází ve městě Altossiach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Magdalena

8

Pension Magdalena

Ubytování (Penzion) Pension Magdalena. Pension Magdalena features free WiFi throughout the property and views of mountain in Alt-Ossiach. Ubytování Pension Magdalena se nachází ve městě Altossiach (Rakousko - Korutany).

Haus Kärnten

7,7

Haus Kärnten

Ubytování (Penzion) Haus Kärnten. Haus Kärnten se nachází v Altossiachu a nabízí soukromou pláž, kde si hosté mohou vypůjčit veslice zdarma. Na místě je bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Haus Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartment Gasser

Appartment Gasser

Ubytování (Apartmán) Appartment Gasser. Appartment Gasser is situated in Altossiach. The accommodation is 29 km from Klagenfurt. Ubytování Appartment Gasser se nachází ve městě Altossiach (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Altossiach

Město Altossiach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Altossiach.