Hledat

Ubytování

Ubytování město Obersammelsdorf

Ve městě Obersammelsdorf (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obersammelsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obersammelsdorf

Ferienwohnungen Martha

9,7

Ferienwohnungen Martha

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Martha. Ferienwohnungen Martha se nachází v Obersammelsdorfu v Korutanech, 43 km od Bledu a 22 km od Klagenfurtu. Nabízí sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Ferienwohnungen Martha se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel AM SEE

8,5

Hotel AM SEE

Ubytování (Hotel) Hotel AM SEE. Hotel AM SEE has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Obersammelsdorf. Ubytování Hotel AM SEE se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landgasthof Piroutz

Landgasthof Piroutz

Ubytování (Bed and breakfast) Landgasthof Piroutz. Landgasthof Piroutz is set in Obersammelsdorf and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytování Landgasthof Piroutz se nachází ve městě Obersammelsdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Starmuz

Ferienwohnungen Starmuz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Starmuz. Situated in Obersammelsdorf, 45 km from Pörtschach am Wörthersee, Ferienwohnungen Starmuz features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Starmuz se nachází ve městě Obersammelsdorf (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Obersammelsdorf

Město Obersammelsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Obersammelsdorf.