Hledat

Ubytování

Ubytování město Baldramsdorf

Ve městě Baldramsdorf (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Baldramsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Baldramsdorf

NATURpur 4613

9,8

NATURpur 4613

Ubytování (Apartmán) NATURpur 4613. Boasting garden views, NATURpur 4613 features accommodation with a patio and a kettle, around 3.6 km from Talbahn Goldeck. Ubytování NATURpur 4613 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Reidnwirt

8,2

Gasthof-Pension Reidnwirt

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof-Pension Reidnwirt. Penzion Reidnwirt stojí jen 900 metrů od lanovky Goldeck, 5 km od města Spittal an der Drau a 12 km od jezera Millstätter See. Ubytování Gasthof-Pension Reidnwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Grebmer

5,8

Gasthof Grebmer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Grebmer. Gasthof Grebmer se nachází Baldramsdorfu, 3,5 km od lanovky Talbahn Goldeck a 4,2 km od lanovky Goldeckbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a lyžárnu. Ubytování Gasthof Grebmer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almliesl GMUE-584

Almliesl GMUE-584

Ubytování (Chata) Almliesl GMUE-584. Featuring garden views, Almliesl GMUE-584 features accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 32 km from Talbahn Goldeck. Ubytování Almliesl GMUE-584 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Gasser

Ferienwohnungen Gasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Gasser. Ferienwohnungen Gasser nabízí terasu s výhledem na hory a kávovar asi 5 km od lanovky Talbahn Goldeck. Ubytování Ferienwohnungen Gasser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Drautal

Apartment Drautal

Ubytování (Apartmán) Apartment Drautal. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Drautal is an accommodation located in Gendorf. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Drautal se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Baldramsdorf

Město Baldramsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Baldramsdorf.