Hledat

Ubytování

Ubytování město Tröpolach

Ve městě Tröpolach (Rakousko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tröpolach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tröpolach

Gästehaus Eder

9,8

Gästehaus Eder

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Eder. Gästehaus Eder se nachází 500 metrů od lanovky Millennium Express. Nabízí ubytování s balkonem. Wi-Fi a soukromé parkoviště jsou k dispozici zdarma. Ubytování Gästehaus Eder se nachází ve městě Tröpolach 29 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Steinkellner

9,8

Apartment Steinkellner

Ubytování (Apartmán) Apartment Steinkellner. Apartmán Steinkellner se nachází v obci Tröpolach. Nabízí terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Steinkellner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo-Stattmann

9,8

Fewo-Stattmann

Ubytování (Apartmány) Fewo-Stattmann. Situated in Tröpolach in the Carinthia region and Nassfeld reachable within 500 metres, Fewo-Stattmann features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Fewo-Stattmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Wassertheurer

9,7

FeWo Wassertheurer

Ubytování (Apartmány) FeWo Wassertheurer. Apartmány FeWo Wassertheurer se nachází v obci v Tröpolach, 100 metrů od lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování FeWo Wassertheurer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burgls Apartmenthaus

9,7

Burgls Apartmenthaus

Ubytování (Apartmány) Burgls Apartmenthaus. Burgls Apartmenthaus byl otevřen v červnu 2014 v obci Tröpolach, pouhých 500 metrů od lanovky Millenium Express do lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí... Ubytování Burgls Apartmenthaus se nachází ve městě Tröpolach 68 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katzer

9,6

Apartment Katzer

Ubytování (Apartmán) Apartment Katzer. Apartmán Katzer se nachází v městečku Tröpolach, pouhých 100 metrů od stanice lanovky Millenium Express, patřící k lyžařskému areálu Nassfeld. Ubytování Apartment Katzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Berger

9,6

Gästehaus Berger

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Berger. Gästehaus Berger je rodinou provozovaný dům s apartmány situovaný 3 minuty chůze od centra Tröpolachu a 200 metrů od lanovky Millenium ve ski aréně... Ubytování Gästehaus Berger se nachází ve městě Tröpolach 79 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Warmuth

9,6

Apartment Warmuth

Ubytování (Apartmán) Apartment Warmuth. Apartment Warmuth se nachází ve městě Tröpolach a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Warmuth se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Umfahrer

9,6

Appartements Umfahrer

Ubytování (Apartmány) Appartements Umfahrer. Appartements Umfahrer se nachází v centru města Tröpolach, jen 150 metrů od lanovky Millenium Express, která vede do lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí... Ubytování Appartements Umfahrer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

56er herzog apartments

9,6

56er herzog apartments

Ubytování (Apartmány) 56er herzog apartments. Located in the center of Tröpolach in the skiregion Nassfeld-Pressegger See, the family-run 56er herzog apartments is only 300 metres from the... Ubytování 56er herzog apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Mitterberger

9,5

Apartment Mitterberger

Ubytování (Apartmány) Apartment Mitterberger. Apartment Mitterberger nabízí moderní apartmány s vlastní terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Mitterberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Steiner

9,5

Fewo Steiner

Ubytování (Apartmán) Fewo Steiner. Apartmán Fewo Steiner se nachází v obci Tröpolach a nabízí terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také balkon. Ubytování Fewo Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Scheiblauer

9,5

Haus Scheiblauer

Ubytování (Apartmány) Haus Scheiblauer. Haus Scheiblauer je situován na klidném místě, 350 metrů od lyžařské a turistické oblasti Nassfeld v jižních Korutanech. Ubytování Haus Scheiblauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Burgstaller

9,5

FeWo Burgstaller

Ubytování (Apartmán) FeWo Burgstaller. FeWo Burgstaller se nachází v Tröpolachu, 500 metrů od lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování FeWo Burgstaller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Steiner

9,4

Gästehaus Steiner

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus Steiner. Gästehaus Steiner stojí na klidném místě 100 metrů od lanovky Millenium Express do velké lyžařské oblasti Nassfeld. Ubytování Gästehaus Steiner se nachází ve městě Tröpolach 133 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gritzner

9,4

Ferienwohnungen Gritzner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Gritzner. Situated at the edge of town , Ferienwohnungen Gritzner offer apartments with views of the surrounding mountains. Ubytování Ferienwohnungen Gritzner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Garni Zerza

9,3

Hotel-Garni Zerza

Ubytování (Hotel) Hotel-Garni Zerza. Hotel-Garni Zerza se nachází v lyžařském středisku Nassfeld, pouhých 8 minut chůze od lanovky Millennium Express a pár minut jízdy od města Hermagor. Ubytování Hotel-Garni Zerza se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Nassfeld

9,3

Gästehaus Nassfeld

Ubytování (Privát) Gästehaus Nassfeld. Gästehaus Nassfeld se nachází v obci Tröpolach, 300 metrů od lanovky Nassfeld, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril, terasu a... Ubytování Gästehaus Nassfeld se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Kristall

9,3

Hotel Pension Kristall

Ubytování (Aparthotel) Hotel Pension Kristall. Aparthotel Hotel Kristall se nachází v lyžařském areálu Nassfeld, jen 500 metrů od lanovky Millenium Express . Ubytování Hotel Pension Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Brandner

9,2

Haus Brandner

Ubytování (Apartmány) Haus Brandner. Haus Brandner se nachází ve městě Tröpolach, pouhých 5 minut chůze od nejbližšího vleku do velké lyžařské oblasti Nassfeld. Ubytování Haus Brandner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jenul

9,2

Haus Jenul

Ubytování (Apartmány) Haus Jenul. Haus Jenul se nachází ve městě Tröpolach v Korutanech, 200 metrů od lanovky Nassfeld, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, lyžárnu a výhled na horu... Ubytování Haus Jenul se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BookNassfeld

9,2

BookNassfeld

Ubytování (Apartmány) BookNassfeld. BookNassfeld se nachází 5 minut chůze od obchodů, restaurací, lyžařské školy, půjčovny lyží, stanice lanovky Millennium-Express a běžkařských tratí. Ubytování BookNassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nassfeld

9,2

Ferienwohnung Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Nassfeld. Ferienwohnung Nassfeld se nachází v Tröpolachu a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a posezením. Ubytování Ferienwohnung Nassfeld se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof - Pension Durnthaler

9,2

Gasthof - Pension Durnthaler

Ubytování (Penzion) Gasthof - Pension Durnthaler. Gasthof-Pension Durnthaler se nachází v blízkosti lyžařského areálu Nassfeld, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Millenium Express. Ubytování Gasthof - Pension Durnthaler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nassfeld-Appartements

9,1

Nassfeld-Appartements

Ubytování (Apartmán) Nassfeld-Appartements. Apartmány Nassfeld-Appartements se nacházejí v obci Tröpolach ležící na úpatí lyžařského areálu Nassfeld, pouhých 100 metrů od stanice lanovky Millenium... Ubytování Nassfeld-Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Berghotel Presslauer

9,1

Berghotel Presslauer

Ubytování (Hotel) Berghotel Presslauer. Berghotel Presslauer je hotel situovaný jen 7 km od lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování Berghotel Presslauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant

9,1

Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant. Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant se nachází v centru města Tröpolach, pouhých 300 metrů od lanovky Millennium Express, která zajišťuje spojení s... Ubytování Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant se nachází ve městě Tröpolach 52 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Katin

9,1

Bauernhof Katin

Ubytování (Farma) Bauernhof Katin. Bauernhof Katin v obci Tröpolach se nachází pouhých 200 metrů od lanovky Millenium Express do lyžařského areálu Nassfeld-Hermagor. Ubytování Bauernhof Katin se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Samerhof

9,1

Hotel Samerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Samerhof. Hotel Samerhof se nachází v centru obce Tröpolach v oblasti Nassfeld-Pressegger See, 300 metrů od stanice lanovky Millenium Express, která zajišťuje... Ubytování Hotel Samerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartmenthaus Strasswirt De Luxe

9

Apartmenthaus Strasswirt De Luxe

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Strasswirt De Luxe. Apartmenthaus Strasswirt De Luxe se nachází přímo na sjezdovce v obci Tröpolach a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmenthaus Strasswirt De Luxe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Kapp

8,9

Ferienwohnungen Kapp

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kapp. Ferienwohnungen Kapp se nachází ve městečku Tröpolach, pouhých 200 metrů od lanovky Millenium Express, která vás vyveze do lyžařského areálu... Ubytování Ferienwohnungen Kapp se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Beim Winkler

8,9

Hotel Beim Winkler

Ubytování (Penzion) Hotel Beim Winkler. Hotel Winkler se nachází v údolí Gailtal v Korutanech, pouhých 400 metrů od lanovky Millenium Express do lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Hotel Beim Winkler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Schabus

8,8

Haus Schabus

Ubytování (Apartmány) Haus Schabus. Haus Schabus se nachází v Tröpolachu, jen 400 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a sjezdovek ve ski areálu Nassfeld. Ubytování Haus Schabus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

8,7

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia. Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia stojí v centru Tröpolachu, pár kroků od lanovky Millenium Express. Ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia se nachází ve městě Tröpolach 156 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FRANZ ferdinand Mountain Resort Nassfeld

8,5

FRANZ ferdinand Mountain Resort Nassfeld

Ubytování (Hotel) FRANZ ferdinand Mountain Resort Nassfeld. Hotel FRANZ ferdinand Mountain Resort Nassfeld se nachází ve městě Tröpolach, 50 metrů od lanovky Nassfeld, a nabízí zahradu a panoramatické výhledy na... Ubytování FRANZ ferdinand Mountain Resort Nassfeld se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pernull

Ferienwohnungen Pernull

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Pernull. Pernull Art KG se nachází v obci Tröpolach a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do sauny. Ubytování Ferienwohnungen Pernull se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Arbeiter 2

Apartment Arbeiter 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Arbeiter 2. Set in Tröpolach, just 200 metres from Nassfeld, Apartment Arbeiter 2 offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Arbeiter 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Elfi

Ferienwohnung Elfi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Elfi. Ferienwohnung Elfi se nachází v obci Tröpolach. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu s výhledem na hory a také zahradu. Ubytování Ferienwohnung Elfi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Dieter 2

Apartment Dieter 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Dieter 2. Set about 200 metres from Nassfeld, Apartment Dieter 2 offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Apartment Dieter 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nassfeld

Apartman Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartman Nassfeld. Apartman Nassfeld offers accommodation in Tröpolach, 13 km from Nassfeld. Ubytování Apartman Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Fewo Markus und Martina Steiner

Apartment Fewo Markus und Martina Steiner

Ubytování (Apartmán) Apartment Fewo Markus und Martina Steiner. Located in Tröpolach, just 800 metres from Nassfeld, Apartment Fewo Markus und Martina Steiner provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Fewo Markus und Martina Steiner se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany).

Wilscher

Wilscher

Ubytování (Prázdninový dům) Wilscher. Situated in Tröpolach, just 1 km from Nassfeld, Wilscher features accommodation with free WiFi. Ubytování Wilscher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Arbeiter 1

Apartment Arbeiter 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Arbeiter 1. Located only 200 metres from Nassfeld in Tröpolach, Apartment Arbeiter 1 provides accommodation equipped with a terrace, garden and outdoor pool. Ubytování Apartment Arbeiter 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bionda

Ferienhaus Bionda

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bionda. Featuring garden views, Ferienhaus Bionda offers accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Nassfeld. Ubytování Ferienhaus Bionda se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dieter 1

Apartment Dieter 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Dieter 1. Set in Tröpolach, just 200 metres from Nassfeld, Apartment Dieter 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Dieter 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tröpolach

Město Tröpolach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Tröpolach.