Hledat

Ubytování

Ubytování město Köstendorf

Ve městě Köstendorf (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Köstendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Köstendorf

Haus ElSaVi

9,6

Haus ElSaVi

Ubytování (Apartmán) Haus ElSaVi. Haus Haus Elsavi se nachází ve městě Köstendorf. Nabízí moderní, stylový sklepní apartmán s krbem, zahradu a bezplatné parkoviště. Ubytování Haus ElSaVi se nachází ve městě Köstendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolnaricum Apartments

9,5

Tolnaricum Apartments

Ubytování (Apartmány) Tolnaricum Apartments. Tolnaricum Apartments se nachází v Köstendorfu, pouze 18 km od lyžařského vleku Nassfeld - Millenium Express a 4 km od jezera Presseggersee, a nabízí... Ubytování Tolnaricum Apartments se nachází ve městě Köstendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Warmuth

9,5

Ferienhaus Warmuth

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Warmuth. Ferienhaus Warmuth se nachází na okraji Köstendorfu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Warmuth se nachází ve městě Köstendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Dorfwirt

8

Gasthof Dorfwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Dorfwirt. Gasthof Dorfwirt se nachází v malebné vesničce Köstendorf v srdci údolí Gail v Korutanech. Ubytování Gasthof Dorfwirt se nachází ve městě Köstendorf (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Köstendorf

Město Köstendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Köstendorf.