Hledat

Ubytování

Ubytování město Penk

Ve městě Penk (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Penk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Penk

Landgut Moserhof

9,5

Landgut Moserhof

Ubytování (Farma) Landgut Moserhof. Komplex Landgut Moserhof se nachází v Penku v Národním parku Vysoké Taury. Ubytování Landgut Moserhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ahnenhütte Untersabernighof

Ahnenhütte Untersabernighof

Ubytování (Chata) Ahnenhütte Untersabernighof. Prázdninový dům Ahnenhütte Untersabernighof stojí v nadmořské výšce 1 250 metrů, na odlehlém místě v horách s výhledem na Sonnblick, a nabízí kompletně... Ubytování Ahnenhütte Untersabernighof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghütte Bloatschtratten

Berghütte Bloatschtratten

Ubytování (Farma) Berghütte Bloatschtratten. This rustic mountain hut enjoys a secluded location at 1,800 metres above sea level in the Kreuzeck Mountains in Carinthia. Ubytování Berghütte Bloatschtratten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Im Walde

Almhütte Im Walde

Ubytování (Chata) Almhütte Im Walde. Situated in Penk in the Carinthia region, Almhütte Im Walde has a garden. Ubytování Almhütte Im Walde se nachází ve městě Penk (Rakousko - Korutany).

Müllnerbauer

Müllnerbauer

Ubytování (Apartmán) Müllnerbauer. Müllnerbauer is located in Penk. The apartment features city views and is 40 km from Bad Hofgastein. Ubytování Müllnerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bergchalet Moseralm

Bergchalet Moseralm

Ubytování (Chata) Bergchalet Moseralm. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Bergchalet Moseralm provides accommodation in Penk with free WiFi and mountain... Ubytování Bergchalet Moseralm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Penk

Město Penk se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Penk.