Hledat

Ubytování

Ubytování město Gurk

Ve městě Gurk (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gurk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gurk

JUFA Hotel Stift Gurk

9,2

JUFA Hotel Stift Gurk

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Stift Gurk. JUFA Hotel Stift Gurk se nachází v obci Gurk, 300 metrů od místní katedrály. Ubytování JUFA Hotel Stift Gurk se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Haberlehof

9

Urlaub am Haberlehof

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Haberlehof. Set in Gurk in the Carinthia region and Gurk Cathedral reachable within 9 km, Urlaub am Haberlehof offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Urlaub am Haberlehof se nachází ve městě Gurk (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zum Kramer

8,7

Gasthof Zum Kramer

Ubytování (Hotel) Gasthof Zum Kramer. Gasthof Zum Kramer se nachází přímo v centru obce PiswegK dispozici je bezplatné Wi-Fi a od dubna do listopadu se na místě nachází petting zoo. Ubytování Gasthof Zum Kramer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hütte zum Verlieben

8,4

Hütte zum Verlieben

Ubytování (Chata) Hütte zum Verlieben. Offering garden views, Hütte zum Verlieben in Gurk offers accommodation, free bikes, an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and barbecue... Ubytování Hütte zum Verlieben se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kronenwirt

8,2

Kronenwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Kronenwirt. Kronenwirt se nachází v obci Gurk a nabízí 3hvězdičkové ubytování, restauraci, jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, bar, přepážku s turistickými... Ubytování Kronenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christine

Apartment Christine

Ubytování (Apartmán) Apartment Christine. Situated in Unterdeka in the Carinthia region, Apartment Christine features a patio. Ubytování Apartment Christine se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isopp Erian Zimmer Appartements

Isopp Erian Zimmer Appartements

Ubytování (Apartmány) Isopp Erian Zimmer Appartements. Isopp Erian Zimmer Appartements se nachází v centru města Gurk, jen pár kroků od katedrály. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Isopp Erian Zimmer Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gurk

Město Gurk se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Gurk.