Hledat

Ubytování

Ubytování město Rennweg

Ve městě Rennweg (Rakousko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rennweg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rennweg

Ferienwohnung Lackner

9,7

Ferienwohnung Lackner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lackner. Ferienwohnung Lackner se nachází v Rennwegu v Korutanech, 7 km od lanovky 3er Aineckbahn. Ubytování Ferienwohnung Lackner se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Biohof Laußnitzer in Rennweg

9,7

Ferienwohnung Biohof Laußnitzer in Rennweg

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Biohof Laußnitzer in Rennweg. Farma Ferienwohnung Biohof Laußnitzer se nachází na klidném místě, na kopci, jen 2 minuty jízdy autem od Rennwegu. Ubytování Ferienwohnung Biohof Laußnitzer in Rennweg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ramsbacher

9,3

Ferienhaus Ramsbacher

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Ramsbacher. Tento prostorný a světlý apartmán se nachází ve městě Rennweg, 20 minut jízdy autem od jezera Millstätter See, je obklopený turistickými stezkami i trasami... Ubytování Ferienhaus Ramsbacher se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familiengasthof Pirkerwirt

9,3

Familiengasthof Pirkerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Familiengasthof Pirkerwirt. Penzion – hostinec Familiengasthof Pirkerwirt se nachází v obci Rennweg, 6 km od lanovky 3er Aineckbahn, a nabízí zahradu, terasu a lyžárnu. Ubytování Familiengasthof Pirkerwirt se nachází ve městě St. Peter 17 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wirnsberg

9,2

Chalet Wirnsberg

Ubytování (Chata) Chalet Wirnsberg. Featuring a hot tub, Chalet Wirnsberg is located in Rennweg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Chalet Wirnsberg se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldhauser

9,2

Pension Waldhauser

Ubytování (Penzion) Pension Waldhauser. Pension Waldhauser se nachází na klidném místě v obci Abzweig, 30 minut od lyžařského areálu Aineck-Katschberg. Na zastávku skibusu je to jen 250 metrů. Ubytování Pension Waldhauser se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Post

9,2

Gasthof Post

Ubytování (Penzion) Gasthof Post. Po více než 300 let rodinný Gasthof Post v obci Rennweg stojí jen kousek od dálnice A10 a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Katschberg. Ubytování Gasthof Post se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katschberg Lodge

9

Katschberg Lodge

Ubytování (Horské chaty) Katschberg Lodge. Katschberg Lodge se nachází v Katschberghöhe a nabízí ubytování v chatách o rozloze 105 m², výhled na hory, zahradu a soukromé wellness centrum s finskou a... Ubytování Katschberg Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Katschberg

8,8

Ferienwohnung Katschberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Katschberg. Ferienwohnung Katschberg je apartmán situovaný v domě u sjezdovky v lyžařské oblasti Katschberg, přímo u budovy s restaurací, barem a wellness centrem o... Ubytování Ferienwohnung Katschberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lackner

8,7

Gästehaus Lackner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Lackner. Gästehaus Lackner nabízí rustikální ubytování v alpském stylu v městečku Rennweg, 10 minut jízdy od lanovek Aineckbahn a Gipfelbahn. Ubytování Gästehaus Lackner se nachází ve městě Rennweg 74 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falkensteiner Premium Apartments edel:weiss

8,7

Falkensteiner Premium Apartments edel:weiss

Ubytování (Aparthotel) Falkensteiner Premium Apartments edel:weiss. Falkensteiner Premium Apartments edel:weis sídlí ve 2 moderních věžovitých budovách, které navrhl známý architekt Matteo Thun. Ubytování Falkensteiner Premium Apartments edel:weiss se nachází ve městě Katschberghöhe 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katschberg Appartements

8,6

Katschberg Appartements

Ubytování (Apartmány) Katschberg Appartements. Katschberg Appartements se nachází 1 km od lanovky 3er Aineckbahn v horském středisku Rennweg a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Katschberg Appartements se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Landgasthof Katschtalerhof

8,5

Hotel-Landgasthof Katschtalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel-Landgasthof Katschtalerhof. Rodinný hotel Katschtalerhof lze nalézt v centru Rennwegu, na úpatí hory Katschberg. Je vybaven tradiční restaurací a saunou. Ubytování Hotel-Landgasthof Katschtalerhof se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lackner

8,3

Gästehaus Lackner

Ubytování (Privát) Gästehaus Lackner. Gästehaus Lackner v obci Rennweg je ubytování v soukromí s výhledem na okolní hory, bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a grilem. Ubytování Gästehaus Lackner se nachází ve městě 74 Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Platzer

8,2

Gasthaus zum Platzer

Ubytování (Penzion) Gasthaus zum Platzer. Gasthaus zum Platzer se nachází v obci Rennweg, 6 km od lanovky 3er Aineckbahn. Ubytování Gasthaus zum Platzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Neue Bonner Hütte

8

Neue Bonner Hütte

Ubytování (Privát) Neue Bonner Hütte. Neue Bonner Hütte se nachází v Rennwegu, 14 km od lanovky 3er Aineckbahn a 26 km lanovky od Gipfelbahn. Ubytování Neue Bonner Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Lax

Lax

Ubytování (Apartmán) Lax. Lax is set in Rennweg. The accommodation is 37 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Lax se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napoleonvilla Holiday Home

Napoleonvilla Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Napoleonvilla Holiday Home. Napoleonvilla Holiday Home is set in Rennweg and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Napoleonvilla Holiday Home se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-DYB

Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-DYB. Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-DYB in Rennweg features accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Ferienwohnungen Katschberg

Panorama Ferienwohnungen Katschberg

Ubytování (Apartmán) Panorama Ferienwohnungen Katschberg. Panorama Ferienwohnungen Katschberg is situated in Rennweg. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytování Panorama Ferienwohnungen Katschberg se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette-Wohnung Katschberg

Maisonette-Wohnung Katschberg

Ubytování (Apartmán) Maisonette-Wohnung Katschberg. Offering mountain views, Maisonette-Wohnung Katschberg is an accommodation situated in Rennweg, 1.1 km from 3er Aineckbahn and 13 km from Gipfelbahn. Ubytování Maisonette-Wohnung Katschberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Irmgard

Appartment Irmgard

Ubytování (Apartmán) Appartment Irmgard. Appartment Irmgard se nachází Rennwegu, 8 km od lanovky 3er Aineckbahn a 20 km od lanovky Gipfelbahn, a nabízí kuchyň a zahradu. Apartmán má 3 ložnice a... Ubytování Appartment Irmgard se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung St. Michael 550S

Ferienwohnung St. Michael 550S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Michael 550S. Ferienwohnung St. Michael 550S is situated in Rennweg, 1.3 km from 3er Aineckbahn and 14 km from Gipfelbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung St. Michael 550S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Burger

Apartment Burger

Ubytování (Apartmán) Apartment Burger. Situated in Sankt Peter in the Carinthia region, Apartment Burger has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Burger se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almchalet Pöllatal

Almchalet Pöllatal

Ubytování (Chata) Almchalet Pöllatal. Featuring accommodation with a private pool, river view and a balcony, Almchalet Pöllatal is located in Rennweg. Ubytování Almchalet Pöllatal se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung St. Michael 551S

Ferienwohnung St. Michael 551S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Michael 551S. Ferienwohnung St. Michael 551S is situated in Rennweg, 1.3 km from 3er Aineckbahn and 14 km from Gipfelbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung St. Michael 551S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landal Katschberg

Landal Katschberg

Ubytování (Apartmány) Landal Katschberg. Situated in Rennweg in the Carinthia region with 3er Aineckbahn nearby, Landal Katschberg features accommodation with free private parking. Ubytování Landal Katschberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-CYA

Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-CYA. Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-CYA in Rennweg offers accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Holiday resort Falkensteiner Premiumappartements Edelweiss Rennweg - OKT04039-CYA se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drei Birken

Drei Birken

Ubytování (Prázdninový dům) Drei Birken. Drei Birken is set in Rennweg. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Drei Birken se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung St. Michael 552S

Ferienwohnung St. Michael 552S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung St. Michael 552S. Ferienwohnung St. Michael 552S is set in Rennweg, 1.3 km from 3er Aineckbahn and 14 km from Gipfelbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung St. Michael 552S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rennweg

Město Rennweg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Rennweg.