Hledat

Ubytování

Ubytování město Obergösel

Ve městě Obergösel (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obergösel

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obergösel

Bauernhof Pension Juri

9,7

Bauernhof Pension Juri

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Pension Juri. Penzion se statkem Bauernhof Pension Juri stojí na klidném místě na okraji obce St. Gertraud, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Weinebene. Ubytování Bauernhof Pension Juri se nachází ve městě Obergösel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jöbstl

7,9

Jöbstl

Ubytování (Prázdninový dům) Jöbstl. Jöbstl is located in Obergösel. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Jöbstl se nachází ve městě Obergösel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Almrausch

Chalet Almrausch

Ubytování (Chata) Chalet Almrausch. Chalet Almrausch is located in Obergösel. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Chalet Almrausch se nachází ve městě Obergösel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Koralpenblick

Haus Koralpenblick

Ubytování (Privát) Haus Koralpenblick. Set in Obergösel in the Carinthia region and Weinofenlift II reachable within 10 km, Haus Koralpenblick offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Haus Koralpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Alpenrose

Chalet Alpenrose

Ubytování (Chata) Chalet Alpenrose. Chalet Alpenrose is located in Obergösel. The accommodation is 39 km from Neuhaus. Ubytování Chalet Alpenrose se nachází ve městě Obergösel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Speik

Chalet Speik

Ubytování (Chata) Chalet Speik. Boasting a spa bath, Chalet Speik is situated in Obergösel. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Chalet Speik se nachází ve městě Obergösel (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obergösel

Město Obergösel se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Obergösel.