Hledat

Ubytování

Ubytování město Reifnitz

Ve městě Reifnitz (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reifnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reifnitz

Buchenheim Apartments

9,9

Buchenheim Apartments

Ubytování (Apartmány) Buchenheim Apartments. Buchenheim Apartments jsou plně vybavené apartmány, které se nachází jen pár kroků od jezera Wörthersee v obci Reifnitz. Apartmány mají satelitní TV a... Ubytování Buchenheim Apartments se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Wolfgang

9,8

Haus Wolfgang

Ubytování (Apartmány) Haus Wolfgang. Situated in Reifnitz, 14 km from Velden am Wörthersee, Haus Wolfgang features free bikes and free WiFi. Ubytování Haus Wolfgang se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Komposch - adults only

9,7

Villa Komposch - adults only

Ubytování (Apartmány) Villa Komposch - adults only. This adult-only property is located a 5-minute from the beach and 500 metres from Lake Wörth in Reifnitz. Ubytování Villa Komposch - adults only se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Haselgruber

9,2

Gästehaus Haselgruber

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Haselgruber. Gästehaus Haselgruber se nachází v Reifnitzu a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zázemí pro grilování, zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Gästehaus Haselgruber se nachází ve městě 2 Haselweg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Gaby

9

Seehaus Gaby

Ubytování (Apartmány) Seehaus Gaby. Seehaus Gaby se nachází jen pár kroků od soukromé pláže u jezera Wörthersee a nabízí pestře zařízená studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s... Ubytování Seehaus Gaby se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Safronhof

9

Frühstückspension Safronhof

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Safronhof. Frühstückspension Safronhof se nachází v místě Reifnitz, 800 metrů od břehu jezera Wörthersee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sezónní venkovní bazén. Ubytování Frühstückspension Safronhof se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Strandhotel Sille

9

Strandhotel Sille

Ubytování (Hotel) Strandhotel Sille. Strandhotel Sille se nachází přímo na břehu jezera Wörthersee v obci Reifnitz a nabízí soukromou část pláže, známou restauraci, bar, obchody, seminární... Ubytování Strandhotel Sille se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Esplanade - Adults only

9

Haus Esplanade - Adults only

Ubytování (Hotel) Haus Esplanade - Adults only. Just a 3-minute walk from Lake Wörth, Haus Esplanade enjoys a central and convenient location in Reifnitz. Guests can park free of charge on site. Ubytování Haus Esplanade - Adults only se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Pension Sonnengrund

8,8

Pension Sonnengrund

Ubytování (Penzion) Pension Sonnengrund. Pension Sonnengrund se nachází v Reifnitzu a nabízí zázemí pro grilování, pokojovou službu, dětské hřiště, terasu a zahradu. Ubytování Pension Sonnengrund se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Rosl

8,8

Gästehaus Rosl

Ubytování (Privát) Gästehaus Rosl. Gästehaus Rosl se nachází v Reifnitzu a nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Snídaně je formou bufetu. Penzionu Gästehaus Rosl má sluneční terasu. Ubytování Gästehaus Rosl se nachází ve městě St. Anna Str.8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Vanjo

8

Appartementhaus Vanjo

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Vanjo. Enjoying a quiet location on the edge of the wood in Reifnitz, Appartementhaus Vanjo is just a 10-minute walk from Lake Wörthersee and features its own... Ubytování Appartementhaus Vanjo se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Villa Margarethe

8

Villa Margarethe

Ubytování (Privát) Villa Margarethe. Villa Margarethe is located in Reifnitz and offers a garden and a private beach area. Ubytování Villa Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Rosmann

8

Hotel Rosmann

Ubytování (Hotel) Hotel Rosmann. Hotel Rosmann se nachází v Reifnitzu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, restauraci, neplacené soukromé parkoviště a možnost ubytování s... Ubytování Hotel Rosmann se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Apartment Perdacher

7,8

Apartment Perdacher

Ubytování (Apartmán) Apartment Perdacher. Apartment Perdacher is located in a quiet place, on the edge of a forest, 500 metres from the shores of Lake Wörthersee. Ubytování Apartment Perdacher se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Relly

6,6

Pension Relly

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Relly. Pension Relly se nachází v Reifnitzu, 14 km od Velden am Wörthersee. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Pension Relly se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Garni Haus am Wald

Hotel Garni Haus am Wald

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Haus am Wald. Situated in Reifnitz, Hotel Garni Haus am Wald has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Garni Haus am Wald se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYB

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYB

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYB. Set in Reifnitz, Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYB offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYB se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYC

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYC

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYC. Located in Reifnitz, Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYC provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYC se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYA

Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYA. Set in Reifnitz, Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Seehaus Gaby Maria Wörth am Wörthersee - OKT01013-SYA se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Villa Forellenweg

Villa Forellenweg

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Forellenweg. Villa Forellenweg is situated in Reifnitz and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Forellenweg se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Perdacher Top 1

Appartements Perdacher Top 1

Ubytování (Apartmán) Appartements Perdacher Top 1. Set in Reifnitz in the Carinthia region, Appartements Perdacher Top 1 has a patio. Ubytování Appartements Perdacher Top 1 se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo TOP 01

FeWo TOP 01

Ubytování (Apartmán) FeWo TOP 01. Set in Reifnitz, FeWo TOP 01 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from Velden am Wörthersee. Ubytování FeWo TOP 01 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Reifnitz

Město Reifnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Reifnitz.