Hledat

Ubytování

Ubytování město Trebesing

Ve městě Trebesing (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trebesing

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trebesing

Märchenschlössel Altenstein

9,6

Märchenschlössel Altenstein

Ubytování (Apartmány) Märchenschlössel Altenstein. Märchenschlössel Altenstein se nachází v obci Trebesing. Z terasy budete mít výhled na hory. Ubytování Märchenschlössel Altenstein se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Garten Eden

9,4

Ferienwohnungen Garten Eden

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Garten Eden. Garten Eden se nachází v Trebesingu, 43 km od Obertauernu. Ubytování Ferienwohnungen Garten Eden se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Märchenschlössel Altenstein

9,3

Märchenschlössel Altenstein

Ubytování (Apartmány) Märchenschlössel Altenstein. Märchenschlössel Altenstein se nachází v Trebesingu a nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Märchenschlössel Altenstein se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Pfarrhaus Altersberg

9,3

Altes Pfarrhaus Altersberg

Ubytování (Apartmán) Altes Pfarrhaus Altersberg. Altes Pfarrhaus se nachází v obci Altersberg v Korutanech. Je to historická fara s výhledem na hory a pastviny. Ubytování Altes Pfarrhaus Altersberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smileys Kinderhotel

9,3

Smileys Kinderhotel

Ubytování (Hotel) Smileys Kinderhotel. Smileys Kinderhotel se nachází v městečku Trebesing, v malebném venkovském prostředí korutanského údolí Liesertal. Ubytování Smileys Kinderhotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Mettnitzer

9,1

Appartements Mettnitzer

Ubytování (Apartmány) Appartements Mettnitzer. Appartements Mettnitzer se nachází v obci Trebesing. Ubytování je situováno mezi národním parkem a horami Vysoké Taury a pohořím Nockberge. Ubytování Appartements Mettnitzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Omas Blumenpension 200S

9

Omas Blumenpension 200S

Ubytování (Apartmán) Omas Blumenpension 200S. Omas Blumenpension 200S is set in Trebesing. The accommodation is 38 km from Bad Kleinkirchheim, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Omas Blumenpension 200S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Liesertalerhof

8,8

Pension Liesertalerhof

Ubytování (Hotel) Pension Liesertalerhof. Located in Trebesing on the edge of the Nockberge National Park, Pension Liesertalerhof is 4 km from Gmünd and 12 km from Spittal/Drau. Ubytování Pension Liesertalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Europas 1. Baby und Kinderhotel

8,4

Europas 1. Baby und Kinderhotel

Ubytování (Hotel) Europas 1. Baby und Kinderhotel. Rodinné ubytování Europas 1. Hotel Baby und Kinderhotel leží v Tebesingu v Korutanech a nabízí dětskou lyžařskou školu a wellness centrum, Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Europas 1. Baby und Kinderhotel se nachází ve městě Trebesing-Bad 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Allesbauer - Familie Preis

8,3

Allesbauer - Familie Preis

Ubytování (Farma) Allesbauer - Familie Preis. Farma Allesbauer - Familie Preis se nachází v obci Trebesing a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Allesbauer - Familie Preis se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smileys Fluss Chalet

Smileys Fluss Chalet

Ubytování (Chata) Smileys Fluss Chalet. Smileys Fluss Chalet is located in Trebesing and offers a restaurant, free bikes and a fitness centre. Ubytování Smileys Fluss Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fischertratten 202S

Ferienwohnung Fischertratten 202S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fischertratten 202S. Ferienwohnung Fischertratten 202S is located in Trebesing. Ubytování Ferienwohnung Fischertratten 202S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Simonbauer

Ferienwohnungen Simonbauer

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Simonbauer. Situated in Trebesing, 39 km from Bad Kleinkirchheim, Ferienwohnungen Simonbauer features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Simonbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Trebesing

Město Trebesing se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Trebesing.