Hledat

Ubytování

Ubytování město Faak am See

Ve městě Faak am See (Rakousko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Faak am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Faak am See

Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner

9,8

Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner. Tyto prostorné apartmány se nachází v obci Faak am See, pouhých 5 minut chůze od břehu jezera Faaker See a jeho soukromé pláže. Ubytování Ferienwohnungen Kärnten Dr. Baumgartner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus am Wald

9,6

Haus am Wald

Ubytování (Apartmány) Haus am Wald. Located 1 km from Lake Faak, Haus am Wald offers apartments with flat-screen satellite TV and a balcony. Ubytování Haus am Wald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seevilla & Seehaus Erna

9,5

Seevilla & Seehaus Erna

Ubytování (Apartmán) Seevilla & Seehaus Erna. Seevilla & Seehaus Erna is located 100 metres from Lake Faak and offers nicely furnished apartments with free WiFi, and a private beach with sun loungers,... Ubytování Seevilla & Seehaus Erna se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Faakersee

9,5

Seehaus Faakersee

Ubytování (Prázdninový dům) Seehaus Faakersee. Set 20 metres from the shore of Lake Faak, Seehaus Faakersee is a self-catering holiday home with a balcony and a garden, 1. Ubytování Seehaus Faakersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alexis

9,5

Haus Alexis

Ubytování (Penzion) Haus Alexis. Haus Alexis nabízí pokoje s psacím stolem, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou se sprchou a fénem, bezplatným Wi-Fi a šatní skříní. Ubytování Haus Alexis se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Seehaus Blue Faak

9,4

Holiday Home Seehaus Blue Faak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Seehaus Blue Faak. Set in Faak am See in the Carinthia region, Holiday Home Seehaus Blue Faak features a balcony. Ubytování Holiday Home Seehaus Blue Faak se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnhügel - Stissen

9,4

Ferienhaus Sonnhügel - Stissen

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Sonnhügel - Stissen. Quietly situated in Faak am See and next to a stream leading to Lake Faak, which can be reached within 15 minutes' by boat provided by the property, this... Ubytování Ferienhaus Sonnhügel - Stissen se nachází ve městě Sonnhügel 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sapetschnig

9,4

Gästehaus Sapetschnig

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sapetschnig. Gästehaus Sapetschnig se nachází 300 metrů od centra Faak am See. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování v apartmánech s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Sapetschnig se nachází ve městě Karawankenweg 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Steger

9,4

Apartments Steger

Ubytování (Apartmány) Apartments Steger. The Apartments Steger offers apartments with flat-screen satellite TV and a well-equipped modern kitchen in Faak am See, 11 km from the Verditz and 16 km... Ubytování Apartments Steger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandcamping Gruber

9,3

Strandcamping Gruber

Ubytování (Kemp) Strandcamping Gruber. Kemp Strandcamping Gruber se nachází v obci Faak am See, 47 km od Bledu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Strandcamping Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung am Sonnhügel

9,3

Ferienwohnung am Sonnhügel

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am Sonnhügel. Ferienwohnung am Sonnhügel stojí na klidném místě uprostřed přírodní rezervace Weideboden, 10 minut chůze od jezera Faaker See. Ubytování Ferienwohnung am Sonnhügel se nachází ve městě at (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christina

9,3

Haus Christina

Ubytování (Apartmány) Haus Christina. Haus Christina se nachází na klidném místě, 7 minut chůze od soukromé pláže u jezera Faaker See. Veškeré ubytování má balkon a kuchyni. Ubytování Haus Christina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Koffler

9,3

Appartements Koffler

Ubytování (Apartmány) Appartements Koffler. Set in Faak am See, 47 km from Bled, Appartements Koffler offers free bikes and free WiFi. Ubytování Appartements Koffler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Lakeside Apartments - Adults Only

9,2

Lakeside Apartments - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Lakeside Apartments - Adults Only. Tyto světlé a prostorné apartmány mají výhled na jezero Faak, balkon nebo terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lakeside Apartments - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lutschounig

9,1

Gästehaus Lutschounig

Ubytování (Penzion) Gästehaus Lutschounig. Gästehaus Lutschounig se nachází ve městě Faak am See, 29 km od Bad Kleinkirchheimu. Nabízí soukromou pláž, velké neplacené parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Lutschounig se nachází ve městě Seeufer-Landesstraße 10 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faaker See Inn Hotel

9,1

Faaker See Inn Hotel

Ubytování (Hotel) Faaker See Inn Hotel. Faaker See Inn Hotel se nachází ve Faak am See. Nabízí zahradu, terasu a výhled na jezero. Ubytování Faaker See Inn Hotel se nachází ve městě Seeufer-Landesstraße 42 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Piovesan

9,1

Pension Piovesan

Ubytování (Penzion) Pension Piovesan. Pension Piovesan stojí pouhé 2 minuty jízdy od břehu jezera Faaker See. Ubytování Pension Piovesan se nachází ve městě Faak am See (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Margit Miklautsch

9,1

Gästehaus Margit Miklautsch

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Margit Miklautsch. Gästehaus Margit Miklautsch se nachází na okraji Faaku am See, 8 minut pěšky od břehu jezera. Ubytování Gästehaus Margit Miklautsch se nachází ve městě Dietrichsteinerstraße 12 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Popolari

9

Gasthof Pension Popolari

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Popolari. Gasthof Pension Popolari se nachází v obci Faak am See a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a restauraci s nabídkou rakouské kuchyně. Ubytování Gasthof Pension Popolari se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Franz Stissen

9

Gästehaus Franz Stissen

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Franz Stissen. Gästehaus Franz Stissen se nachází v klidné lokalitě obce Faak am See. Ubytování Gästehaus Franz Stissen se nachází ve městě Am Sonnhügel 3 (Rakousko - Korutany).

St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof

9

St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof

Ubytování (Hotel) St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof. Tento tradiční rodinný 4hvězdičkový hotel nabízí gurmánskou restauraci a soukromý přístup k 500 metrů vzdálenému jezeru Faak. St. Ubytování St. Peter Hotel Dietrichsteinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmantes Apartment am Faaker See

8,9

Charmantes Apartment am Faaker See

Ubytování (Apartmány) Charmantes Apartment am Faaker See. Charmantes Apartment am Faaker See is situated in Faak am See. Hiking can be enjoyed nearby. Ubytování Charmantes Apartment am Faaker See se nachází ve městě Flurweg 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Duregger

8,9

Pension Duregger

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Duregger. Located in Faak am See, 47 km from Bled, Pension Duregger provides a garden and free WiFi. Ubytování Pension Duregger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldruh - Tannenheim

8,9

Pension Waldruh - Tannenheim

Ubytování (Penzion) Pension Waldruh - Tannenheim. Pension Waldruh stojí na kopci, ve vzdálenosti 20 minut chůze od jezera Faakersee a 5 minut chůze od centra obce Faak am See. Ubytování Pension Waldruh - Tannenheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension am Faakersee / Haus Schalli

8,9

Pension am Faakersee / Haus Schalli

Ubytování (Penzion) Pension am Faakersee / Haus Schalli. Pension am Faakersee / Haus Schalli is located 100 metres from Lake Faak and offers a beach area and free WiFi access. Ubytování Pension am Faakersee / Haus Schalli se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Sonja

8,8

Haus Sonja

Ubytování (Privát) Haus Sonja. Haus Sonja se nachází ve městě Faak am See. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén. K dispozici je zahrada. Ubytování Haus Sonja se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seahouse

8,8

Seahouse

Ubytování (Apartmán) Seahouse. Apartmán Seahouse se nachází přímo u jezera Faak a nabízí přístup na soukromý úsek pláže a terasu se zázemím pro grilování. Ubytování Seahouse se nachází ve městě Faak am See (Rakousko - Korutany).

Haus Bärnthaler

8,8

Haus Bärnthaler

Ubytování (Apartmány) Haus Bärnthaler. Haus Bärnthaler se nachází ve Faak am See a nabízí ubytování se zahradou. Některé apartmány mají kuchyň s toustovačem a lednicí. Ubytování Haus Bärnthaler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Käthe

8,7

Pension Käthe

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Käthe. Bed and breakfast Pension Käthe se nachází v korutanské obci Faak am See a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je dětské hřiště. Ubytování Pension Käthe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension-Ferienwohnung Rotar

8,7

Pension-Ferienwohnung Rotar

Ubytování (Penzion) Pension-Ferienwohnung Rotar. Tento penzion se nachází ve Faaku, jen 8 minut pěšky od jezera Faaker See. Ubytování Pension-Ferienwohnung Rotar se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Helmut Koffler

8,7

Frühstückspension Helmut Koffler

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Helmut Koffler. Frühstückspension Helmut Koffler nabízí ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Ubytování Frühstückspension Helmut Koffler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus am See

8,7

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Haus am See is situated in Faak am See and offers a private beach area and a terrace. The property is 47 km from Bled and free private parking is... Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturel Hoteldorf Seeleitn

8,6

Naturel Hoteldorf Seeleitn

Ubytování (Prázdninový areál) Naturel Hoteldorf Seeleitn. Naturel Hoteldorf Seeleitn se nachází přímo na břehu jezera Faak, ke kterému má vlastní přístup. Ubytování Naturel Hoteldorf Seeleitn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Karawanken Lodge

8,6

Karawanken Lodge

Ubytování (Penzion) Karawanken Lodge. Karawanken Lodge je penzion situovaný ve Faaku am See. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Karawanken Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inselhotel Faakersee

8,6

Inselhotel Faakersee

Ubytování (Hotel) Inselhotel Faakersee. Inselhotel Faakersee je situován na jezeře Faak a představuje jediný ostrovní hotel Rakouska. Ubytování Inselhotel Faakersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Erna

8,5

Pension Erna

Ubytování (Apartmány) Pension Erna. Penzion Erna se nachází na klidném místě v obci Faak am See a má pokoje s balkonem. Soukromá pláž u jezera Faak leží několik kroků od ubytování. Ubytování Pension Erna se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stissen Haus am See

8,5

Pension Stissen Haus am See

Ubytování (Penzion) Pension Stissen Haus am See. Tento tradiční hotel typu Bed & Breakfst nabízí krásnou soukromou pláž na východním břehu jezera Faak, které je jen pár kroků od hotela. Ubytování Pension Stissen Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Strandhotel Faak

8,5

Strandhotel Faak

Ubytování (Hotel) Strandhotel Faak. Strandhotel Faak se nachází přímo na jižním břehu jezera Faak v jižních Korutanech. Hotel má vlastní pláž a nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Strandhotel Faak se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Arneitz

8,4

Ferienhaus Arneitz

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Arneitz. Ferienhaus Arneitz se nachází ve městě Faak am See a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, kuchyňským koutem, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ferienhaus Arneitz se nachází ve městě Seeuferlandesstraße 55 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus - Pension Kärntnerhof

8,4

Gasthaus - Pension Kärntnerhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus - Pension Kärntnerhof. Kärntnerhof has a private beach area with sun loungers for free, garden and on-site dining in Faak am See. The property features a children's playground. Ubytování Gasthaus - Pension Kärntnerhof se nachází ve městě Bachstrasse 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunterbunt Seehaus

8

Kunterbunt Seehaus

Ubytování (Apartmány) Kunterbunt Seehaus. Apartmány Kunterbunt Seehaus se nacházejí pouhých 400 metrů od jezera Faaker See, 12 minut jízdy autem od lyžařského střediska Gerlitze i golfového klubu,... Ubytování Kunterbunt Seehaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Linde

8

Ferienwohnung Linde

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Linde. Set in Faak am See, 47 km from Bled, Ferienwohnung Linde offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Linde se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Popotnik

7,3

Appartements Popotnik

Ubytování (Apartmán) Appartements Popotnik. Appartements Popotnik se nachází 150 metrů od jezera Faak a nabízí zahradu s hřištěm na minigolf, apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou a moderním... Ubytování Appartements Popotnik se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Zenig

Haus Zenig

Ubytování (Apartmány) Haus Zenig. Providing river views, Haus Zenig in Faak am See provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Haus Zenig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Karglhof Stammhaus

Karglhof Stammhaus

Ubytování (Apartmány) Karglhof Stammhaus. Karglhof Stammhaus is located a 3-minute drive from its own private beach on Lake Faak. Ubytování Karglhof Stammhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karglhof Villa

Karglhof Villa

Ubytování (Apartmány) Karglhof Villa. Faak am See’s Karglhof Villa offers spacious apartments with a balcony or terrace that enjoy views of the surrounding mountains. Ubytování Karglhof Villa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Inselweg

Ferienhaus Inselweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Inselweg. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Inselweg provides accommodation in Faak am See with free WiFi and river views. Ubytování Ferienhaus Inselweg se nachází ve městě Dietrichsteinerstraße 18 (Rakousko - Korutany).

Waldsiedlung 1 Ferienhaus

Waldsiedlung 1 Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Waldsiedlung 1 Ferienhaus. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Waldsiedlung 1 Ferienhaus is located in Faak am See. Ubytování Waldsiedlung 1 Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Steger, Apartment 3

Apartments Steger, Apartment 3

Ubytování (Apartmán) Apartments Steger, Apartment 3. Apartments Steger, Apartment 3 is located in Faak am See. Ubytování Apartments Steger, Apartment 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa al Lago

Casa al Lago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa al Lago. Casa al Lago is situated in Faak am See and offers free bikes and a terrace. The property has lake views and is 47 km from Bled. Ubytování Casa al Lago se nachází ve městě Villach-Faaker See Fischerweg 16 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karglhof Bungalows

Karglhof Bungalows

Ubytování (Apartmány) Karglhof Bungalows. Faak am See’s Karglhof Bungalows offers spacious apartments with modern furnishings, a living room with a sofa bed, a kitchen and dining area. Ubytování Karglhof Bungalows se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Faak am See

Město Faak am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Faak am See.