Hledat

Ubytování

Ubytování město Landskron

Ve městě Landskron (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Landskron

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Landskron

Ferienwohnungen See & Berg

9,6

Ferienwohnungen See & Berg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen See & Berg. Ferienwohnungen See & Berg jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Landskronu, 1,7 km od hradu Landskron, kde mohou hosté navštívit vystoupení s orly. Ubytování Ferienwohnungen See & Berg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schiller

9,4

Ferienwohnungen Schiller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schiller. Located in Landskron in the Carinthia region and Eagle Show at Castle Landskron reachable within 1. Ubytování Ferienwohnungen Schiller se nachází ve městě Landskron (Rakousko - Korutany).

Haus Gecko am Ossiachersee

9,4

Haus Gecko am Ossiachersee

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Gecko am Ossiachersee. Featuring a balcony and a garden with mountain views, Haus Gecko am Ossiachersee is located in Landskron, 200 metres from Lake Ossiach and 3,700 metres... Ubytování Haus Gecko am Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Härb

9,1

Gästehaus Härb

Ubytování (Penzion) Gästehaus Härb. Gästehaus Härb je situován na jižním břehu jezera Ossiacher See a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromou pláž a koupací molo. Ubytování Gästehaus Härb se nachází ve městě Landskron (Rakousko - Korutany).

Seecamping & Pension Mentl

9,1

Seecamping & Pension Mentl

Ubytování (Penzion) Seecamping & Pension Mentl. Pension Mentl se nachází v Landskronu v kempu Seecamping, hned vedle jezera Ossiach. Ubytování Seecamping & Pension Mentl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seecamping Berghof

9

Seecamping Berghof

Ubytování (Kemp) Seecamping Berghof. Seecamping Berghof se nachází přímo na břehu jezera Ossiacher See. Nabízí panoramatický výhled na jezero, soukromou pláž a trávník na opalování. Ubytování Seecamping Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Robinson Club Landskron

8,7

Robinson Club Landskron

Ubytování (Hotel) Robinson Club Landskron. Hotel Robinson Club Landskron se nachází na jižním břehu jezera Ossiach a nabízí panoramatický výhled na jezero a na hory, četná wellness zařízení,... Ubytování Robinson Club Landskron se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kandolf Apartments Landskron

8,6

Kandolf Apartments Landskron

Ubytování (Apartmán) Kandolf Apartments Landskron. Located just 50 metres from Lake Ossiachersee in Landskron, Kandolf offers its own private beach and is 5 minutes’ drive from the Gerlitzen Ski Area. Ubytování Kandolf Apartments Landskron se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung im Haus Landskron

8,4

Ferienwohnung im Haus Landskron

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Landskron. Ferienwohnung im Haus Landskron se nachází v obci Landskron, 1,1 km od hradu Landskron, kde můžete navštívit ukázku dravých ptáků. Ubytování Ferienwohnung im Haus Landskron se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof & Strandbad Messner

7,9

Gasthof & Strandbad Messner

Ubytování (Penzion) Gasthof & Strandbad Messner. Gasthof & Strandbad Messner je penzion situovaný přímo na jižním břehu Osiašského jezera. Ubytování Gasthof & Strandbad Messner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seeapartment Landskron

Seeapartment Landskron

Ubytování (Apartmán) Seeapartment Landskron. Featuring lake views, Seeapartment Landskron offers accommodation with a private beach area and a balcony, around 2. Ubytování Seeapartment Landskron se nachází ve městě Landskron (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Benedikt 120S

Haus Benedikt 120S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Benedikt 120S. Haus Benedikt 120S, a property with a garden, is set in Landskron, 4 km from Eagle Show at Castle Landskron. Private parking is available on site. Ubytování Haus Benedikt 120S se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Landskron

Město Landskron se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Landskron.