Hledat

Ubytování

Ubytování město Ebene Reichenau

Ve městě Ebene Reichenau (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ebene Reichenau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ebene Reichenau

Schrunerhof

9,9

Schrunerhof

Ubytování (Apartmány) Schrunerhof. Schrunerhof se nachází v Ebene Reichenau. K dispozici je ložnice, jídelní a obývací část a plně vybavená kuchyň. Ubytování Schrunerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dicktlhof

9,4

Dicktlhof

Ubytování (Farma) Dicktlhof. Located in Ebene Reichenau, Dicktlhof offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Dicktlhof se nachází ve městě Winkl 23 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Laßnig

9,1

Gästehaus Laßnig

Ubytování (Penzion) Gästehaus Laßnig. Gästehaus Laßnig se nachází v Ebene Reichenau v Korutanech, 9 km od Bad Kleinkirchheimu. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Gästehaus Laßnig se nachází ve městě Ebene Reichenau 114 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement am Berg

8,8

Appartement am Berg

Ubytování (Apartmán) Appartement am Berg. Appartement am Berg se nachází se v obci Ebene Reichenau a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement am Berg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Hotel Turracher Höhe

8,8

Panorama Hotel Turracher Höhe

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Turracher Höhe. Hotel Panorama Turracher Höhe se nachází v kopci, pouhých 25 metrů od lyžařského vleku, a nabízí pokoje s balkonem, wellness centrum a výhled na... Ubytování Panorama Hotel Turracher Höhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Vucsina

8,6

Haus Vucsina

Ubytování (Apartmány) Haus Vucsina. Haus Vucsina se nachází ve výšce 1 825 metrů nad mořem v korutanském pohoří Nockberge. Ubytování Haus Vucsina se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Susanne by ISA AGENTUR

8,3

Haus Susanne by ISA AGENTUR

Ubytování (Apartmán) Haus Susanne by ISA AGENTUR. Tyto 3 apartmány se nachází v 1. patře moderní rezidence s výtahem na úpatí pohoří Nockberge v Ebene Reichenau, 9 km od Bad Kleinkirchheimu a Turracher... Ubytování Haus Susanne by ISA AGENTUR se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl EBEN-588

Almliesl EBEN-588

Ubytování (Chata) Almliesl EBEN-588. Situated in Ebene Reichenau in the Carinthia region, Almliesl EBEN-588 features a balcony and garden views. Ubytování Almliesl EBEN-588 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandnerhütte

Brandnerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Brandnerhütte. Located in Turracher Hohe, 700 metres from Panoramabahn, Brandnerhütte provides accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Brandnerhütte se nachází ve městě Turracher Höhe 61 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marhütte

Marhütte

Ubytování (Chata) Marhütte. Situated in Ebene Reichenau in the Carinthia region, Marhütte features accommodation with free private parking. Ubytování Marhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Ubytování (Prázdninový dům) Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art. Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art is set in Ebene Reichenau and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ebene Reichenau

Město Ebene Reichenau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Ebene Reichenau.