Hledat

Ubytování

Ubytování město Wolfsberg

Ve městě Wolfsberg (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wolfsberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wolfsberg

Luxbacherhof

9,5

Luxbacherhof

Ubytování (Bed and breakfast) Luxbacherhof. Luxbacherhof se nachází ve městě Vordergumitsch, 8 km od centra města Wolfsberg v Korutanech. Ubytování Luxbacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühl-Alm

9,5

Wohlfühl-Alm

Ubytování (Apartmány) Wohlfühl-Alm. Wohlfühl-Alm se nachází na klidném místě ve městě Wolfsberg, 15 minut jízdy od centra města, a nabízí vstup zdarma do krytého bazénu, saunu, panoramatický... Ubytování Wohlfühl-Alm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpengasthaus Gießlhütte

9,4

Alpengasthaus Gießlhütte

Ubytování (Penzion) Alpengasthaus Gießlhütte. Located in the Saualm region, Alpengasthaus Gießlhütte offers country-style units, a 20-minute drive from Wolfsberg. Ubytování Alpengasthaus Gießlhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Wolfsberg

9,3

Appartment Wolfsberg

Ubytování (Apartmán) Appartment Wolfsberg. Boasting city views, Appartment Wolfsberg features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.9 km from Wolfsberg Castle. Ubytování Appartment Wolfsberg se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany).

Gasthof Pension Zoller

9,3

Gasthof Pension Zoller

Ubytování (Hotel) Gasthof Pension Zoller. Tříhvězdičkový Gasthof Pension Zoller se nachází ve Wolfsbergu, 6 km od zámku Wolfsberg a 8 km od Areny Lavanttal, a nabízí výhled na hory, zahradu, dětské... Ubytování Gasthof Pension Zoller se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Aldershoff

9,1

Hotel Aldershoff

Ubytování (Hotel) Hotel Aldershoff. Hotel Aldershoff se nachází v centru Wolfsbergu, přímo u cyklostezky. Ubytování Hotel Aldershoff se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Stoff

9

Hotel-Gasthof Stoff

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Stoff. Hotel-Gasthof Stoff se nachází 3 km od centra města Wolfsberg a severního výjezdu z dálnice. Nabízí krytý bazén, saunu, parní lázeň a infračervenou kabinu. Ubytování Hotel-Gasthof Stoff se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hecher

8,5

Hotel Hecher

Ubytování (Hotel) Hotel Hecher. Hotel Hecher se nachází v centru Wolfsbergu v korutanském údolí Lavant a má bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Hecher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Schloss

8,4

Villa Schloss

Ubytování (Apartmán) Villa Schloss. Villa Schloss se nachází ve Wolfsbergu, 3,3 km od hradu. Nabízí Wi-Fi zdarma a vybavenou kuchyň. Ubytování Villa Schloss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AIS Center

8,4

AIS Center

Ubytování (Hotel) AIS Center. AIS Center se nachází ve Wolfsbergu, 3,3 km od místního hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AIS Center se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

160 Rieding Haus Koralpe Top 18

8,3

160 Rieding Haus Koralpe Top 18

Ubytování (Apartmán) 160 Rieding Haus Koralpe Top 18. Boasting a bar, a garden, and ski-to-door access, 160 Rieding Haus Koralpe Top 18 offers accommodation in Wolfsberg with free WiFi and mountain views. Ubytování 160 Rieding Haus Koralpe Top 18 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Torwirt

8,3

Hotel Torwirt

Ubytování (Penzion) Hotel Torwirt. Gasthof Torwirt s bezplatným Wi-Fi se nachází v centru města Wolfsberg. Ubytování Hotel Torwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Ölberger

8,1

Gasthof-Pension Ölberger

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension Ölberger. Gasthof-Pension Ölberger se nachází na malebném a tichém místě nad městem Wolfsberg, 10 minut pěšky od centra a 5 minut pěšky od stejnojmenného hradu. Ubytování Gasthof-Pension Ölberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Wolfsberg

7,8

B&B Wolfsberg

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Wolfsberg. Set in Wolfsberg in the Carinthia region, with Wolfsberg Castle nearby, B&B Wolfsberg offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&B Wolfsberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Petra I

Haus Petra I

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Petra I. Haus Petra I is situated in Klippitztorl and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Haus Petra I se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hanna

Haus Hanna

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Hanna. Situated just 23 km from Wolfsberg Castle, Haus Hanna features accommodation in Wolfsberg with access to a restaurant, a bar, as well as room service. Ubytování Haus Hanna se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlossblick

Ferienwohnung Schlossblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlossblick. Featuring garden views, Ferienwohnung Schlossblick features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Wolfsberg Castle. Ubytování Ferienwohnung Schlossblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg

Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg. Within 1.5 km of Wolfsberg Castle and 3.9 km of Lavanttal-Arena, Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg features free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Wolfsberg se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klippitz Auszeit

Klippitz Auszeit

Ubytování (Prázdninový dům) Klippitz Auszeit. Located just 24 km from Wolfsberg Castle, Klippitz Auszeit provides accommodation in Wolfsberg with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Klippitz Auszeit se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karapako Ostako Lazunako

Karapako Ostako Lazunako

Ubytování (Apartmán) Karapako Ostako Lazunako. Karapako Ostako Lazunako enjoys a location in Wolfsberg, just 4.4 km from Wolfsberg Castle and 3.7 km from Lavanttal-Arena. Ubytování Karapako Ostako Lazunako se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oldtown apartment

Oldtown apartment

Ubytování (Apartmán) Oldtown apartment. Oldtown apartment is an accommodation set in Wolfsberg, less than 1 km from Wolfsberg Castle and 2.2 km from Lavanttal-Arena. Ubytování Oldtown apartment se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachterrassen Appartement Monte Lupo

Dachterrassen Appartement Monte Lupo

Ubytování (Apartmán) Dachterrassen Appartement Monte Lupo. Situated in Wolfsberg, Dachterrassen Appartement Monte Lupo features accommodation with a private pool and free WiFi. Set 2. Ubytování Dachterrassen Appartement Monte Lupo se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kursha Velli Losg

Kursha Velli Losg

Ubytování (Apartmán) Kursha Velli Losg. Kursha Velli Losg offers accommodation in Wolfsberg, 2.1 km from Wolfsberg Castle and 2.7 km from Lavanttal-Arena. Ubytování Kursha Velli Losg se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korlape Apartman 4.2

Korlape Apartman 4.2

Ubytování (Apartmán) Korlape Apartman 4.2. Featuring mountain views, Korlape Apartman 4.2 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 14 km from Wolfsberg Castle. Ubytování Korlape Apartman 4.2 se nachází ve městě Wolfsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wolfsberg

Město Wolfsberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Wolfsberg.