Hledat

Ubytování

Ubytování město Feldkirchen in Kärnten

Ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feldkirchen in Kärnten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feldkirchen in Kärnten

Haus Ingeborg

9,8

Haus Ingeborg

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Ingeborg. Haus Ingeborg is located in Feldkirchen in Kärnten and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Haus Ingeborg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Spitzer

9,8

Ferienhaus Spitzer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Spitzer. Ferienhaus Spitzer is situated in Feldkirchen in Kärnten and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Spitzer se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eichler

9,7

Ferienwohnung Eichler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Eichler. Ferienwohnung Eichler se nachází na klidném místě na jižním svahu s výhledem na Feldkirchen a okolní hory, 4 km od centra Feldkirchenu. Ubytování Ferienwohnung Eichler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Maltschacher Seewirt

9,6

Maltschacher Seewirt

Ubytování (Apartmány) Maltschacher Seewirt. Maltschacher Seewirt nabízí malebný výhled na jezero Maltschacher See, soukromou pláž s lehátky a slunečníky a velký trávník s dětským hřištěm. Ubytování Maltschacher Seewirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wilfried Nockalm Quintett

9,5

Ferienhaus Wilfried Nockalm Quintett

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wilfried Nockalm Quintett. Ferienhaus Wilfried Nockalm Quintett se nachází ve městě Seebach v Korutanech. Nabízí Wi-Fi zdarma, balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Wilfried Nockalm Quintett se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Erlebnishaus Spiess

9,5

Erlebnishaus Spiess

Ubytování (Penzion) Erlebnishaus Spiess. Set in Feldkirchen in Kärnten, in a building dating from 1972, Erlebnishaus Spiess offers a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Erlebnishaus Spiess se nachází ve městě Maltschach 17 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reiterhof Köck

9,2

Reiterhof Köck

Ubytování (Penzion) Reiterhof Köck. Located in Feldkirchen in Kärnten, Reiterhof Köck offers a terrace. Ubytování Reiterhof Köck se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frank.2

9,2

Apartment Frank.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Frank.2. Set in Feldkirchen in Kärnten, Apartment Frank.2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Frank.2 se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schützenhofer

9,2

Schützenhofer

Ubytování (Apartmány) Schützenhofer. Penzion Frühstückspension Schützenhofer se nachází v obci Bodensdorf, 10 minut chůze od vlastní soukromé pláže na břehu Ossiašského jezera, a nabízí... Ubytování Schützenhofer se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dellacher

9,2

Ferienwohnung Dellacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dellacher. Located in Feldkirchen in Kärnten, Ferienwohnung Dellacher is set on a farm with chickens, horses and cats. Ubytování Ferienwohnung Dellacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Marienhof

9,2

Marienhof

Ubytování (Bed and breakfast) Marienhof. Bed and breakfast Marienhof je situován uprostřed přírody v obci Unterhof in Kerschdorf, 10 km od městečka Feldkirchen in Kärnten. Ubytování Marienhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trippelgut

9

Trippelgut

Ubytování (Hotel) Trippelgut. The Trippelgut is located on a wine-growing estate in Feldkirchen in Kärnten. Guests can taste and buy wines on site and benefit from free WiFi. Ubytování Trippelgut se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Fischinger

8,9

Pension Fischinger

Ubytování (Penzion) Pension Fischinger. Pension Fischinger se nachází 3,5 km od centra Feldkirchenu a 4 km od jezera Maltschach. Na místě je k zdarma dispozici krytý bazén, otevřený od 27. Ubytování Pension Fischinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landidyll-Hotel Nudelbacher

8,9

Landidyll-Hotel Nudelbacher

Ubytování (Hotel) Landidyll-Hotel Nudelbacher. Tento romantický venkovský hotel se nachází v blízkosti mnoha jezer, v nichž se dá koupat. Ubytování Landidyll-Hotel Nudelbacher se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage am Waldrand gelegen

8,8

Cottage am Waldrand gelegen

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage am Waldrand gelegen. Situated in Feldkirchen in Kärnten, Cottage am Waldrand gelegen features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Cottage am Waldrand gelegen se nachází ve městě Klein St. Veit 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Wadl

8,2

Gasthof Wadl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Wadl. Located in Feldkirchen in Kärnten, Gasthof Wadl features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Wadl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenresort Maltschacher See

7,9

Sonnenresort Maltschacher See

Ubytování (Aparthotel) Sonnenresort Maltschacher See. Prázdninová vesnička Sonnenresort Maltschacher See se rozléhá na ploše 43 hektarů, pouhých 200 metrů od jezera Maltshacher See. Ubytování Sonnenresort Maltschacher See se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Appartments Feldkirchen

7,7

Appartments Feldkirchen

Ubytování (Apartmány) Appartments Feldkirchen. Apartmány Feldkirchen se nacházejí ve městě Feldkirchen in Kärnten, 27 km od Klagenfurtu, a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartments Feldkirchen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Camping Maltschacher See

7

Camping Maltschacher See

Ubytování (Kemp) Camping Maltschacher See. Bezbariérový Camping Maltschacher See v Korutanech. Nabízí pěkné prázdniny pro celou rodinu. Ubytování Camping Maltschacher See se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Kandolf Apartments Prägrad

6,8

Kandolf Apartments Prägrad

Ubytování (Apartmán) Kandolf Apartments Prägrad. Apartmány Kandolf Prägrad se nacházejí mezi Ossiachem a Feldkirchen a nabízí panoramatický výhled na jezero Ossiacher See, zahradní terasu a plně vybavenou... Ubytování Kandolf Apartments Prägrad se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flats Sonnenresort Maltschacher See Feldkirchen - OKT05003-CYD

Holiday flats Sonnenresort Maltschacher See Feldkirchen - OKT05003-CYD

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Sonnenresort Maltschacher See Feldkirchen - OKT05003-CYD. Located in Feldkirchen in Kärnten in the Carinthia region, Holiday flats Sonnenresort Maltschacher See Feldkirchen - OKT05003-CYD has a balcony. Ubytování Holiday flats Sonnenresort Maltschacher See Feldkirchen - OKT05003-CYD se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Mesnerhaus Steuerberg

Ferienhaus Mesnerhaus Steuerberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Mesnerhaus Steuerberg. Surrounded by a 2,000 m² garden at the edge of the village of Steuerberg, this 200-year-old building offers a balcony, a terrace, a sauna, and free WiFi... Ubytování Ferienhaus Mesnerhaus Steuerberg se nachází ve městě Steuerberg 5 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margit

Margit

Ubytování (Apartmán) Margit. Margit is located in Feldkirchen in Kärnten and offers a fitness centre and a garden. The accommodation is 27 km from Klagenfurt. Ubytování Margit se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Maltschachersee Feldkirchen - OKT05002-MYA

Mobile Homes Maltschachersee Feldkirchen - OKT05002-MYA

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Maltschachersee Feldkirchen - OKT05002-MYA. Located in Feldkirchen in Kärnten in the Carinthia region, Mobile Homes Maltschachersee Feldkirchen - OKT05002-MYA has a terrace. Ubytování Mobile Homes Maltschachersee Feldkirchen - OKT05002-MYA se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany).

Jaklbauerhof

Jaklbauerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Jaklbauerhof. Situated in Feldkirchen in Kärnten in the Carinthia region, Jaklbauerhof features a terrace. Ubytování Jaklbauerhof se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frank.1

Apartment Frank.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Frank.1. Located in Feldkirchen in Kärnten, Apartment Frank.1 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Frank.1 se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Camping Seewirt

Relax Camping Seewirt

Ubytování (Kemp) Relax Camping Seewirt. Located in Feldkirchen in Kärnten, 19 km from Klagenfurt, Relax Camping Seewirt provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Relax Camping Seewirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Schöne Wohnung by Bianca

Schöne Wohnung by Bianca

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung by Bianca. Schöne Wohnung by Bianca is situated in Feldkirchen in Kärnten and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Schöne Wohnung by Bianca se nachází ve městě Feldkirchen in Kärnten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Feldkirchen in Kärnten

Město Feldkirchen in Kärnten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Feldkirchen in Kärnten.