Hledat

Ubytování

Ubytování město Kremsbrücke

Ve městě Kremsbrücke (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kremsbrücke

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kremsbrücke

Gasserhütte

9,7

Gasserhütte

Ubytování (Penzion) Gasserhütte. Gasserhütte se nachází na vrcholu malého kopce na okraji Kremsbrücke v korutanském pohoří Nockberge, jen 1 minutu jízdy autem od lyžařského areálu... Ubytování Gasserhütte se nachází ve městě Innerkrems 28 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mathehanshütte

9,2

Mathehanshütte

Ubytování (Prázdninový dům) Mathehanshütte. Prázdninový dům Mathehanshütte je situovaný ve 400 let staré budově nacházející se ve výšce 1 500 metrů nad mořem, jen 3 minuty autem od obce Innerkrems a... Ubytování Mathehanshütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhanghütte

9

Sonnenhanghütte

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnenhanghütte. Sonnenhanghütte se nachází v údolí Innerkrems a je obklopen turistickými a cyklistickými trasami. Nabízí 4 ložnice a zahradu s grilem. Ubytování Sonnenhanghütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glanzerhütte

8,9

Glanzerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Glanzerhütte. Glanzerhütte se nachází na slunném a odlehlém místě v údolí Innerkrems, 2 minuty jízdy od nejbližší sjezdovky a nejbližší restaurace v zimním středisku... Ubytování Glanzerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl KREM-555

Almliesl KREM-555

Ubytování (Chata) Almliesl KREM-555. Situated in Kremsbrücke in the Carinthia region, Almliesl KREM-555 features a balcony and mountain views. Ubytování Almliesl KREM-555 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almresort Frühauf

Almresort Frühauf

Ubytování (Hotel) Almresort Frühauf. Located in Kremsbrücke, Almresort Frühauf features a bar and a spa and wellness centre. Ubytování Almresort Frühauf se nachází ve městě Kremsbrücke (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kremsbrücke

Město Kremsbrücke se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kremsbrücke.